Nic o nas bez nas!

Moderator: Skarbnik ZHP

ODPOWIEDZ
KA
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 08 lut 2008, 17:51
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KA » 24 wrz 2010, 10:45

Uważasz, że wędrownictwo przeżywa kryzys? A może odkryłeś sposób na atrakcyjne dla młodzieży harcerstwo? Twoja drużyna walczy o przetrwanie? A może świetnie sobie radzicie i nie rozumiesz, czemu wszyscy mówią o problemach? Jak w Waszej drużynie wygląda zdobywanie stopnia HR, pole stałej służby, samorządność i współodpowiedzialność wszystkich członków za drużynę, atrakcyjność programu, skuteczność naboru? Słyszałeś o pomyśle obniżenia wieku wędrowniczego i uważasz, że jest to dobry kierunek? A może zupełnie nie rozumiesz dlaczego problemy wędrownictwa rozwiązuje się w ten sposób?

Przyjedź, podziel się swoimi doświadczeniami, porozmawiaj z osobami, które doskonale zrozumieją każdy kłopot, a być może podsuną dobre rozwiązanie. Zastanówmy się wspólnie z czego wynikają nasze problemy. Wypracujmy rozwiązania. Spróbujmy sobie pomóc.

Wyjdź w świat, choć Łódź to nie koniec świata, zobacz jak robią to inni, pomyśl co można zmienić – pomóż innymi i sobie, czyli działaj i nie daj się zatrzymać!

Jesteś drużynowym lub przybocznym drużyny wędrowniczej? A może instruktorem zajmującym się pracą z wędrownikami lub kadrami drużyn wędrowniczych? Zapraszamy Cię serdecznie na konferencję wędrowniczą „Nic o nas bez nas”, która odbędzie się Łodzi w dn. 19-21 listopada 2010 r.

Więcej na stronie www.niconasbeznas.zhp.net.pl

Pełen program dostępny na stronie, ale zdradzę że w ramach konferencji planujemy:
*spotkanie z Ryszardem Polaszewskim
*spotkanie z Piotrem Pustelnikiem
*Wielką Grę Miejską
*Dyskusje poprzedzone spotkaniem z psychologiem

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „O Metodzie Harcerskiej i Jej Stosowaniu”