Harcerski PR

Usuwane posty. Forum widoczne dla Administratorów i moderatorów.
Zablokowany
Adaś
Starszy użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 29 gru 2003, 12:43
Lokalizacja: Zespół promocji i informacji
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Adaś » 24 sty 2007, 17:18

Centralna Szkoła Instruktorska i instruktorzy obszaru "Wizerunek" GK ZHP serdecznie zapraszają na warsztaty dla członków hufcowych zespołów promocji i informacji, które odbędą się w dniach 16–18.02.2007 r. w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie (al. Harcerska 3, na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku).

Zajęcia na warsztatach poprowadzą instruktorzy Wydziału Promocji i Wydziału Informacji GK ZHP oraz zaproszony gość z oddziału Polskiego Radia w Katowicach.

Zapraszamy szczególnie osoby z południowych chorągwi, ponieważ jesienią planujemy drugie takie same warsztaty – tym razem dla osób z północnej Polski (w miejscu dogodniejszym dla nich komunikacyjnie :-)

Rozpoczynamy w piątek 16 lutego kolacją o godz. 18.30 (prosimy o dotarcie na miejsce warsztatów do godz. 18.00), kończymy w niedzielę 18 lutego o godz. 13.30.

W ramach wpisowego zapewniamy:
• pełne wyzywienie (z dwudaniowym obiadem w sobotę i jednodaniowym w niedzielę)
• nocleg w warunkach turystycznych (trzeba zabrać własne śpiwory i ciepłe rzeczy do spania na wypadek niespodziewanego ataku zimy)

Odpłatność za warsztaty wynosi:
• 40 zł dla osób z chorągwi, które mają opłacone składki za IV kwartał 2006 r.
• 60 zł do osób z chorągwi, które nie mają opłaconych składek za IV kwartał 2006 r.

Oprócz zwykłego biwakowego ekwipunku (przypominamy o regulaminowym umundurowaniu!) prosimy o zabranie różnych materiałów związanych z działalnością promocyjną i informacyjną w Waszych hufcach (np. papier firmowy, ulotki kampanii „1%”, prasowe artykuły o działalności hufca, wydruk lub nagranie pliku ze stroną internetową hufca itp.)

Na zgłoszenia - wypełnione ankiety aplikacyjne uczestnika warsztatów pobrane ze strony www.csi.zhp.pl i przesłane e-mailem na adres csi@zhp.pl lub pocztą pod adres:

Centralna Szkoła Instruktorska ZHP
ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

czekamy do 5 lutego 2007 r.

hm. Anna Peterko
komendantka CSI
phm. Adam Piwek
Zespół promocji i informacji Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Bądź bliżej harcerskiego Dolnego Śląska: www.dolnoslaska.zhp.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Styks”