Służba w drużynie sztabowej

Zablokowany
kasiasz
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiasz » 22 sty 2008, 17:20

Czuwaj!
mam pytanie do kiedy trzeba zgłaszać chęć uczestnictwa w drużynie sztabowej?? Nie będę ukrywać ze jestem taką opcją zainteresowana i uważam ze to bardzo dobry pomysł:D jednakże jeszcze nie wiem czy z mojego środowiska będzie jechał jakiś patrol....

i mam jeszcze jedną taka małą kwestie dotyczącą regulaminu. Odniosłam < ja osobiście > wrażanie ze by sie zakwalifikować na watrę to najważniejsze jest by wpłacić pieniążki...:( i wtedy partol będzie zakawilifikowany < po raz 1> potem musicie napisać konspekty i wtedy następuje 2 kwalifikacja .... a ja mam pytanko a co będzie jeśli komuś ma kwietniu bądz w maju sie patrol posypie?? Bo nie wszyscy maja taka organizacje czasu na pół roku przed;(

Ja mam osobiście takie doświadczenie z małej miejscowości z której pochodze ze wszyscy tak chcemy jechac są pełni zapału a tu raptem rodzice w maju mówią " o nie ty synku nie pojedziesz bo z tata w tym czasie jedziemy do cioci X"

ale to tylko taka moja mała dygresja.... bardziej interesuje mnie ty drużyna sztabowa:D

pozdrawiam
phm Katarzyna Szymaniuk HR
Hufiec Suwałki

gzk84
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gzk84 » 22 sty 2008, 19:05

Co ro regulaminu rozważmy sytuację odwrotną gdzie wszyscy wysyłają konspekty itp sztab Watry liczy rzeczy, zamawia, kupuje :) a wtedy rodzice mówią że na watrę nie jedzie jeden druh z drugim i niestety ktoś musi zapłacić za to :) a przy aktualnym układzie myślę że problemu nie będzie a później zamienić jedną osobę to zawsze rozwiązanie.

Co do drużyny sztabowej jeszcze chwilka cierpliwości lecz cieszę sie że jest zainteresowanie udziałem w Watrze w tej formie :)
hm. Jakub Juszyński

kasiasz
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiasz » 22 sty 2008, 20:05

ja osobiście nie wiem czy sie z moje srodowiska zbierze patrol... i nie wiem czy data zgloszeń nie jest za wcześnie ...ale zobaczymy co da sie zrobić...:P

ale jakby były jakieś wieści co do drużyny sztabowej to ja czekam na info...
i dziękuje za wyjaśnienie...
pozdrawiam
phm Katarzyna Szymaniuk HR
Hufiec Suwałki

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicza Watra 2008”