Nowe mundury????

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 23 paź 2003, 17:55

To nie jest organizacja paramilitarna, więc nie „atakuj”;) mnie!!
Czym więc mam barykadować??

[Edytowany przez Boodzioo dnia 23.10.2003 o 18:58 ]

Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 25 paź 2003, 18:52

Nie znajdziesz książkowej definicji, ponieważ jest to związek frazeologiczny luźny, a takich się w słownikach nie definiuje (bo nie ma po co, to po prostu zwykła suma znaczeń słów wchodzących w skład frazeologizmu). Związek międzyludzki to relacja zachodząca między osobnikami gatunku homo sapiens. Tyle. Jeśli koniecznie chcesz sięgać po słownik, to sprawdź definicję rzeczownika związek i przymiotnika międzyludzki.

--
Igor Kuranda HO
Szczep 7 Wieluńskich Drużyn Harcerskich

Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 25 paź 2003, 18:59

Nie znajdziesz książkowej definicji, ponieważ jest to związek frazeologiczny luźny, a takich się w słownikach nie definiuje (bo nie ma po co, to po prostu zwykła suma znaczeń słów wchodzących w skład frazeologizmu). Związek międzyludzki to relacja zachodząca między osobnikami gatunku homo sapiens. Tyle. Jeśli koniecznie chcesz sięgać po słownik, to sprawdź definicję rzeczownika związek i przymiotnika międzyludzki.

--
Igor Kuranda HO

P.S.T.
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: P.S.T. » 25 paź 2003, 19:57

Proszę o więcej informacji;) Wielce ciekawią mnie te zmiany... A że g00rek wie to i owo, to proszę go baaardzo o kilka nic nie znaczących informacji, w jakim kierunku idą zmiany.
bezpartyjny, emerytowany.

ludzie mnie nie lubią
nie znoszą właściwie
jak spojrzę na siebie
to im się nie dziwię

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 27 paź 2003, 07:12

Igor - irytujesz mnie... ja nie noszę rogatywki, więc co??? Zamiast beretu będę wg ciebie nosił?? ;) Worek??? ;)
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 27 paź 2003, 20:45

--
Igor Kuranda HO

Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 27 paź 2003, 21:04

Nikt_name napisał:
Sergiusz, jaki tam worek... Do beretu wystarczy dodać maleńki daszek z przodu i guziczek na czubku i już będzie modnie ;-). Ty to od razu musisz wyskakiwać z ekstremalną montypythonowską ekstrawagancją :D rodem z wieków średnich. Piękno tkwi w prostocie. Worki zostaw na wybiegi - one nie są "pret a porter" ;-)
Ja proponowałbym jeszcze dzwoneczek StaryWilk coś o tym wie!! ;) ;) :)

P.S.T.
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: P.S.T. » 29 paź 2003, 12:26

oprócz dzwoneczka proponuję pomponik...
I dzwoneczek koniecznie japoński... Bo takie ostatnio modne były;)
bezpartyjny, emerytowany.

ludzie mnie nie lubią
nie znoszą właściwie
jak spojrzę na siebie
to im się nie dziwię

saper
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: saper » 29 paź 2003, 20:41

A tak na poważnie, mam nadzieję, że ich cena będzie "troszkę" niższa od dotychczasowej! moim zdaniem to też jest bardzo ważne!!!
pwd. Jakub Miechowiecki HO
2 Grudziądzka Drużyna Harcerska TWIERDZA im. Tadeusza Maślonkowskiego ps."Sosna"

woocya

Post autor: woocya » 15 gru 2003, 16:52

tak tak, cieszcie się mężczyźni, dla was może coś a'la bundeswery, a ciekawa jestem niezmiernie co nasi zmieniający zaproponują wędrowniczkom... kodeks w końcu jest tylko w męskiej formie:)))

pozdrawiam i czekam w napięciu na nowe informacje.

Łucja c.
Hufiec Ziemi Cieszyńskiej

myfa
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: myfa » 15 gru 2003, 20:29

woocya napisał:
kodeks w końcu jest tylko w męskiej formie :)
Podobnie jak Prawo Harcerskie...

Co wy właściwie robicie w tym związku? ;)
phm. Bartosz Myszkowski

woocya

Post autor: woocya » 16 gru 2003, 17:13

widzisz Bartku (swoją drogą to cześć bartek:) ) nie wiem. w zielonych bojowkach wyglądamy jak pułapka na słonia (wielka klapa którą lepiej omijać z daleka), wędrowniczek kodeks nie przewiduje (czy jestem wędrownikiem, hm...) spódnica taka że pożal się boże, w ogóle kobieta w zhp woła o pomstę do nieba:))) bożę, kim ja jestem?:) chyba płeć zmienię:)

g00rek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: g00rek » 16 gru 2003, 22:51

woocya napisał:
widzisz Bartku (swoją drogą to cześć bartek:) ) nie wiem. w zielonych bojowkach wyglądamy jak pułapka na słonia (wielka klapa którą lepiej omijać z daleka), wędrowniczek kodeks nie przewiduje (czy jestem wędrownikiem, hm...) spódnica taka że pożal się boże, w ogóle kobieta w zhp woła o pomstę do nieba:))) bożę, kim ja jestem?:) chyba płeć zmienię:)
E tam, te któe w bojówkach wyglądają jak pułapka na słonia bez bojówek wyglądają jak "pułapka na słonia bez bojówek" :P
Nie zrzucań na bojówki tylko na basenik drogie panie! Wędrownik musi być wysportowany hehe. (Wędrowniczka również). A swoją drogą na dziewczynach lepiej wyglądają BDU niż M65. Sześćpiątki są trochę za szerokie. Ale BDU głównie dostępne jest albo czarne, albo woodland camo, albo urban camo, w każdym razie oliwkowe dość rzadko... :/
hm. Michał "g00rek" Górecki
I love BP

myfa
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: myfa » 16 gru 2003, 23:46

woocya napisał:
No witam :)

Nie martw się, na pewno g00rek odpowiednio zajmie się także mundurami żeńskimi i nie będzie potrzeby zmiany płci.

ps. "Kill Bill" rządzi.

[Edytowany przez myfa dnia 16.12.2003 o 23:48 ]
phm. Bartosz Myszkowski

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”