Nowe Na Tropie już w Ruchu!

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
ODPOWIEDZ
Nestorka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Nestorka » 11 sty 2008, 22:50

W stycznowym numerze Waszego magazynu:

Już dziś zaplanuj swój obóz wędrowny z Na Tropie

Konkurs NT: "Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd" może być Twoje!

Wędrowanie po pas w śniegu

Pożegnanie z giełdą biletową. Mamy nową jakość zlotu

Nauka z Elementarza... - Tęczowego

Co JESZCZE w numerze?

Wie co to znaczy stać na szczycie z dziką satysfakcją, że dałem radę. Iść cały dzień mając u boku przyjaciela. Przypalić obiad i jeść makaron z pasztetem, bo do najbliższego sklepu jest dzień marszu. Wykrzykiwać głośno najgłupsze piosenki. Albo wędrować w ciszy. Wędrówka ma moc. - O jej sile mówi w swoim tekście Monika Marks.

Dziś jestem mu wdzięczny, że nigdy nie założyłem zuchowego mundurka. Patrzę na to całe harcerstwo i chwytam się za głowę. Jak ktoś chce koniecznie nosić mundur, chodzić na codzienną musztrę, podporządkowywać się niezliczonej liczby nakazów i zakazów, to niech idzie do wojska. - Kilka harcerskich obrazków piórem Tomasza Cylki miesięcznik N.P.M/ dziennik Polska Głos Wielkopolski

Po co też wewnętrzne pseudo-uprawnienia w stylu Harcerski Popularyzator Lotnictwa lub inne odznaki, których jak działam w specjalnościach nie widziałem na oczy u nikogo, a jedynie na papierze? Po co zdobywać coś, co jest tylko kolejną przeszkodą do codziennej pracy z harcerzami, z programem, z żywiołem? - Marek Jedynak nawołuje do rewolucji w myśleniu o specjalnościach.

Otóż wciśnięcie się Na Tropie na stałe do grona harcerskich mediów spowodowało, że wśród harcerskich dziennikarzy, a także wśród samych harcerzy pojawiło się słowo "konkurencja".. - Filip Springer przyznaje, że nie lubi wszystkich.

W honorowym miejscu - dokładnie na sercu miał sentencję, którą wymyślił i wyhaftował sam - "Czy śpisz, czy nie śpisz - Czuwaj!". Wydawała mu się niezwykle głęboka i jego zdaniem ujmowała Harcerstwo dokładnie tak, jak on je widział i co ważniejsze - czuł. - Wojtek Pietrzczyk znajduje Robercika i wskrzesza Głodne Kawałki.

A ponadto:

Gdzie wybrać się rowerem, na grzbiecie wielbłąda i popłynąć czółnem?

Rycerska drużyna książęca ważniejsza od lekcji fortepianu?

Jak do obozowych finansów wykorzystać arkusz kalkulacyjny?

www.natropie.zhp.pl - NIE ZWLEKAJ, BĄD¬ NA TROPIE!
phm. Joanna Nestorowicz
Pełnomocnik ds. zagranicznych
Chorągiew Stołeczna

Szefowa promocji "Na Tropie"
www.natropie.zhp.pl

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”