Służba na rzecz regionu podcza Zlotu w Kielcach

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
ODPOWIEDZ
anna
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: anna » 31 sie 2007, 11:06

Witam,

poszukuję środowisk wędrowniczych, które brały udział w kieleckiej służbie na rzecz regionu podczas ostatniego Zlotu.
Przygotowuję tekst na temat wędrowniczej służby podczas Zlotu i oceny zaproponowanych rozwiązań - Wasze opinie będą dla mnie cenne.
Raczej pilne.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje na adres: anna_blaszczak@o2.pl

Pozdrawiam.
Anna Błaszczak
phm. Anna Błaszczak
Kierowniczka
Zespołu Wędrowniczego GK ZHP

kosmaty
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kosmaty » 31 sie 2007, 11:40

ch krakowska nie pomoże bo nasza służba została odwołana...
phm. Rafał Talar HR
Chorągiew Krakowska

anna
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: anna » 31 sie 2007, 11:50

Kosmaty, to też jakaś informacja.
Możesz w dwóch słowach opowiedzieć jaką służbę mieliście pełnić, dlaczego została odwołana, czy/jak się do niej przygotowywaliście?

Jeśli nie tu, to mailowo - mój mail powyżej.

Pozdrawiam.
phm. Anna Błaszczak
Kierowniczka
Zespołu Wędrowniczego GK ZHP

znaki
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: znaki » 02 wrz 2007, 14:04

Czuwaj.

Pełniłem służbę na rzecz regionu w ośrodku dla osób starszych w Kielcach. Razem z ok. 20 wędrownikami z hufca Lublin przez ok. 2 godz. rozmawialiśmy, śpiewaliśmy i byliśmy ze starszymi ludźmi z tego ośrodka. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez personel ośrodka jak i jego mieszkańców. Wielu z nas (wędrowników) bardzo się wzruszyło przy tak szczerej rozmowie jaką mieliśmy możliwość przeprowadzić z osobami starszymi a poprzez to znacznie bardziej doświadczonymi.

Osobiście uważam że pomysł tej służby był fenomenalny. Efekty naszej wizyty były widoczne od razu. Naprawdę Ci staruszkowie umieli się odwdzięczyć za naszą obecność. Ich uśmiech i zainteresowanie w oczach mówiło nam bardzo wiele.

Dla ludzie przebywających w tamtym ośrodku ważne jest żeby zobaczyć nową twarz, aby móc komuś opowiedzieć swoje problemy czy też historię ich życia. To bardzo ważne dla nich.

Mam nadzieję, że moi koledzy mają podobnie pozytywne wrażenia. Co więcej chciałbym podziękować osobom które zorganizowały taką akcję i dały nam możliwość pomocy innym ludziom.

Pozdrawiam

Michał Sałyga
124 LDSh Feniks
Hufiec Lublin

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”