przekazanie drużyny- jakieś pomysły? PILNE!!

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Zablokowany
endriu-zhp
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: endriu-zhp » 26 lut 2007, 19:23

Więc tak ......
My mieliśmy przekazanie na tratwie ... pośrodku ognisko sie paliło i na środku jeziora przekazanie sznura :)
pwd. Andrzej Choroszkiewicz

Siara
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Siara » 26 lut 2007, 23:32

e tam... my mamy harcówkę tuż obok stawu na przykład... no ale faktycznie zimą to może być kłopot tak marznąć... wogóle wg. mnie odpada koncepcja robienia takiego przekazania na dworzu... zwłaszcza, że ostatnio albo mróz albo błoto...

Może jednak w harcówce? Może coś z sięgnięciem do historii drużyny? (długa jest?)
U nas do tradycji przeszły raczej takie gadane, kominkowe przekazania. Tak się jakoś utarło :)
pwd. Grzegorz Matysiak
58 ŁWDH "Rzeka" im. Obrońców Westerplatte
www.58lwdh.org

Wilczyca12
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Wilczyca12 » 27 lut 2007, 11:58

Ja znam taki zywczaj - czesc zbiorki przygotowuje "odhcodzacy druyznowy" - moze cos o tym nowym itp. Czesc "nowy druyznowy" juz z druzyna - pozegnainie tamatego, do tego wspominki, moze jakas prezentacja multimedialna. Ogolnie bardzo mila atmosfera - gdzies pomiedzy bardzo nastrojowy apel. Zbiorka zaczyna sie sympatycznie, konczy w atmosferze "cos sie konczy, cos sie zaczyna". Kiedys bralam w takiej udzial. Do tego wystoj harccowki - co razme udalo nam sie osignac, gdzie bylismy, co zrobilismy, jak to bylo... no i jakis poczestunek. Mozna na czesc zbiorki zaprosic bliskich nam harcerzy - "gosci" itp.

Moze to cos pomoze:)

Siara
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Siara » 05 mar 2007, 20:31

No to jak potrzebujesz coś bardzo nietypowego to musisz chyba sama to wymyślić. Ja na pewno nie mam żadnego ciekawego pomysłu.
pwd. Grzegorz Matysiak
58 ŁWDH "Rzeka" im. Obrońców Westerplatte
www.58lwdh.org

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”