Prośba :)

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Zablokowany
orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 03 sty 2007, 19:33

Tak sie nie da...

Jeśli jesteś informatykiem z zamiłowania to wykonanie prezentacji zajmie pol godziny. Jesli natomiast wiesz jedynie ze komputer wlacza sie przyciskiem power i do internetu doastaje klikajac w niebieskie "e" to wykonanie ładniej prezentacji bedzie wyczynem.

To wszystko jest indywidualne i najlepiej jeśli porozmawiasz ze swoim drużyowym.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

miro
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: miro » 04 sty 2007, 23:05

orcus pisze:To wszystko jest indywidualne i najlepiej jeśli porozmawiasz ze swoim drużyowym.
lub opiekunem próby. poza tym jesli chodzi o przyklady bylo ich wiele w innych wątkach. Wracając do tego zadania - zgadzam się z Orcusem

Speedy
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Speedy » 05 sty 2007, 16:14

Wszystko zależy od Twoich predyspozycji.
Odnośnie innych koncepcji realizacji próby, to słyszałem od niektórych osób pomysły na wyczyny związane z przebyciem jakiejś długiej trasy pieszo w określonym okresie czasu. Poza tym, kiedyś ktoś rzucił hasło, że można spróbować obrać jabłko ze skórki tak, aby miało dokładnie taki kształt, jak przed obraniem ;).
pwd. Piotr Wittchen
Wydział Systemów Informatycznych GK ZHP

słoneczko
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: słoneczko » 13 sty 2007, 10:23

Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Taka prezentacja pomoże rozpowszechnić idee wędrowników i może skłoni osoby do wstąpienia w nasze szeregi... :) Oczywiście zgadzam się z powyższymi postami, taki wyczyn ma sens jeśli niezbyt dobrze orientujesz się w komputerach (ja np. należę do takich osób, więc dla mnie to byłby naprawdę WYCZYN...). Czuwaj!
HO Weronika Goszcz
102 Kielecka Drużyna Harcerek

"Wybuduj sobie z marzeń drabinę sięgającą aż do gwiazd
i zdobywaj kolejno każdy jej szczebel..."

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”