Pomocy!!

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 04 mar 2003, 11:18

Potrzebuje materiałów i pomysłów!!
Mam poprowadzic od wrzesnia druzyne starszoharcerska i chciałbym sie do tego jak najlepiej przygotowac!! Jesli macie jakies rady i pomysly to czekam!! Bede bardzo wdzięczny!!

silana
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: silana » 04 mar 2003, 16:55

Hmmm... najlepiej znajdź jakiś kurs drużynowych starszoharcerskich. To jest kopalnia pomysłów i wiedzy, która moze się przydać do prowadzenia drużyny. Popytaj o taki kurs w hufcu albo w chorągwi. W czasie wakacji na pewno coś będzie.
A poza tym, zwróć się o pomoc do namiestnika. On przecież jest po to, zeby służyć radą.
No i powodzenia życzę;-)
Eli

Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 04 mar 2003, 19:43

---------------------------------------------
Hmmm... najlepiej znajdź jakiś kurs drużynowych starszoharcerskich.
---------------------------------------------
Czekam na kurs, ale chodzi mi jeszcze o jakies dodatkowe pomysły. Z własnego doswiatczenia...

repik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: repik » 04 mar 2003, 22:33

Zdecydowanie łatwiej udzielić momocy w sprawie jakiegoś konkretnego problemu. Na razie proponuję lekturę Na Tropie.
www.natropie.zhp.org.pl

hm. Ryszard Polaszewski
44 Szczep Harcerski "KRZEMIEń"
komendant Hufca Gniezno

marta

Post autor: marta » 23 kwie 2003, 08:54

mam małe zapytanko, czy nie chcielibyscie małego wsparcia w pisaniu artykułów do "Czuwaj"? Chetnie moge sie tym zajac, czekam na wasze propozycje, uwiezcie, ja kocham pisac, odezwijcie sie
babilon2@op.pl

[Edytowany przez kojot dnia 05.05.2003 o 07:59 ]

--
dh Marta szczesna XXII ŁDHS Meksyk im. Szarych Szeregow w łowiczu

Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 24 kwie 2003, 16:38

marta napisał:
czuwaj potrzebuje pomocy gdzie znajduje sie lodzka skladnica harcerska chodzi mi o ulice
Ta wypowiedz chyba jest związana z tematem mojego wątku.

Kinka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kinka » 24 kwie 2003, 20:16

A ja pomogę, bo temat brzmi: POMOCY! Więc jeśli umiemy to powinniśmy oferować swą pomoc. Składnica harcerska w Łodzi znajduje się w Łodzi - Śródmieściu na ulicy Stefanowskiego 19. To jest budynek Komendy Chorągwi, więc trudno zbłądzić.
"Poinformowany jest ten, który wie, gdzie znaleźć to, czego nie wie" :)

Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 24 kwie 2003, 20:30

Kinka napisał:
A ja pomogę, bo temat brzmi: POMOCY! Więc jeśli umiemy to powinniśmy oferować swą pomoc. Składnica harcerska w Łodzi znajduje się w Łodzi - Śródmieściu na ulicy Stefanowskiego 19. To jest budynek Komendy Chorągwi, więc trudno zbłądzić.
Nie chce się czepiać, ale tak dla ścisłości. Tak masz racje temat brzmi POMOCY, ale chodzi o mój problem! To nie jest osobne forum dla potrzebujących pomocy, tylko wątek o określonym temacie potrzeby pomocy i nie dotyczy on w żaden sposób lokalizacji składnicy harcerskiej w Łodzi!!
:) Pozdrawiam!! :)

[Edytowany przez Boodzioo dnia 25.04.2003 o 14:32 ]

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 30 kwie 2003, 20:44

Nie chce się czepiać, ale tak dla ścisłości. Tak masz racje temat brzmi POMOCY, ale chodzi o mój problem! To nie jest osobne forum dla potrzebujących pomocy, tylko wątek o określonym temacie potrzeby pomocy i nie dotyczy on w żaden sposób lokalizacji składnicy harcerskiej w Łodzi!!

[Edytowany przez Boodzioo dnia 25.04.2003 o 14:32 ][/quote]

Hm...temat jest POMOCY wiec powinno to dotyczyc wszelkiego jej rodzaju.. ( trzeba bylo precyzyjniej formulowac temat) a tak przy okazji druhu to harcerz chyba powinien pomagac bliznim? A ja tu widze postawe dosc samolubną.... oj nie ładnie nie ładnie.
Pozdrawiam.

Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 30 kwie 2003, 23:09

kyta napisał:
Hm...temat jest POMOCY wiec powinno to dotyczyc wszelkiego jej rodzaju.. ( trzeba bylo precyzyjniej formulowac temat) a tak przy okazji druhu to harcerz chyba powinien pomagac bliznim? A ja tu widze postawe dosc samolubną.... oj nie ładnie nie ładnie.
Pozdrawiam.
Nie będę komentował!! :):):) (Bo temat wątku to: POMOC!!)

Kinka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kinka » 04 maja 2003, 15:10

Dobrze Boodzioo, już dobrze. Wiem jaki jest temat, bo nawet czytałam ;) Tylko chodzi mi o to, że jeśli już ktoś się zapytał to można mu pomóć nie sądzisz?
Co do Twojego problemu, to niestety nie umiem Ci poradzić. Proponuję poczytać prasę harcerską i może jakieś książki, ale bez żadnych konkretnych tytułów. A najlepiej jakbyś porozmawiał z kimś kto ma doświadczenie w pracy z harcerzami starszymi.
:) Pozdrawiam :)
"Poinformowany jest ten, który wie, gdzie znaleźć to, czego nie wie" :)

koniczyna

Post autor: koniczyna » 05 maja 2003, 06:03

Gdyby ktoś był w posiadaniu "materiałów ogniskowych"proszę o kontakt

Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 05 maja 2003, 13:24

PODDAJE SIę!! AŁA Wy stosujecie na mnie zimną przemoc!! :~( ;)

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 05 maja 2003, 18:06

Boodzio, ale nio tak Cie to "boli" ze na twoim wątku ktos prosi o pomoc? Sorki miesiek , ale jestes harcerzem.... do tego druzynowym..... nie pojmuje Cie zbytnio, to nie na moje nerwy. Ale pozdrawiam :) Buziaki.

Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 05 maja 2003, 21:56

kyta napisał:
Boodzio, ale nio tak Cie to "boli" ze na twoim wątku ktos prosi o pomoc? Sorki miesiek , ale jestes harcerzem.... do tego druzynowym..... nie pojmuje Cie zbytnio, to nie na moje nerwy. Ale pozdrawiam :) Buziaki.

Tu już nie chodzi o to druhno!! Teraz to mnie śmieszy i taki charakter mają moje dwa ostatnie posty!! A tak dla sprostowania to nie jestem drużynowym! Będę prowadził drużynkę starszoharcerską od września, ale razem z kumplem i jeszcze w sumie nie wiemy, kto z nas będzie drużynowym! Więc dla wszystkich poszkodowanych moim poczuciem humoru – PRZEPRASZAM!!:) Możecie prosić o pomoc na poście prze zemnie założonym!! NIE ma sprawy!! Przecież po to powstał!! Zrozumiałem to!! Ha ha ha!! (Choć ten pierwszy post nie związany z moim tematem mnie zdziwił, ale już drugi – PODKREŚLAM – śmieszył)

Pozdrawiam!!:)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”