potrzebna pomoc -instruktor

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Zablokowany
tygrys_ka

Post autor: tygrys_ka » 07 maja 2005, 20:45

Jestem druzynową od niedawna i nie mam stopnia instruktorskiego.
Tutaj oczywiście pojawia się problem. Ja wraz z swoją druzyną (wędrowniczą) chcemy pojechac na obóz. Sami oczywiście nie mozemy. Mielismy na oku byłego instruktora ale wycofał się,a teraz mamy zabieganie, szukamy kogoś kto :
a) jest działającym lub niedziałającym instruktorem harcerskim
b) ma szkolenie wychowawcy kolonijnego
c) jest lub był na pedagogice
(jedna opcja do wyboru :P)
i ma wolny czas i chęć pojechania z radosną gromadką w drugiej połowie lipca na obóz. Wszystko oczywiście za darmo.
Ja jako drużynowa mogę obiecać że nei zwalę na Was całej tej pracy. :P Wręcz pzreciwnie, chętnie smai wszystko sobie robimy, pomoc oczywiście mile widziana ale jak sie domyślacie, najbardziej potrzebujemy opiekuna (mamy osoby pełnoletnie ale to co innego).
Będzie nas niewiele - 15-17 osób.
Jak będzie ktoś zainteresowany to czekam na wiadomość - tygrys_ka@op.pl lub 1186388
Czuwaj !

siwaczek

Post autor: siwaczek » 02 cze 2005, 21:59

Czuwaj!!
A skąd druhna jest?? (jaki hufiec, chorągiew?)
Pozdrawiam

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 03 cze 2005, 13:00

A obóz i komendanta macie? :)
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

agatka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: agatka » 30 lip 2005, 15:21

Ale mam pecha!!! Ja szukałam drużyny na wakację która posuzkuje instruktora. Jestem w stopniu pwd i mam kurs opiekuna kolonijnego. W tym roku skońcyzłam tez 18-tke. Całe wakacje siedze w domku. Nic to może się jeszce kiedys dogadamy :) Pozdrawiam. Jak coś to mój numer gg 9191925.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”