Zróbmy coś z tym . Uporządkujmy Metodykę Wędrowniczą

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
czoczo
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: czoczo » 21 gru 2004, 17:13

Dzięki Wilku

czoczo
phm. Łukasz Czokajło
Polski Kontyngent na Roverway 2009 - komendant

dominik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik » 27 gru 2004, 00:15

co do pordnika druzynowego - to z pewnoscia sie przyda ale mi wystarczyl zarys metodyki wedrowniczej reszte oparlem na metodzie harc. wyczuciu i warsztatach a gdy pojechalem w koncu (2 lata po tym jak zostalem druzynowym) na kurs druzynowych wedrowniczych to sie okazalo ze wszystko wiedzalem i ze w mojej druzynie wszystkie (lub prawie wszystkie) elementy funkcjonuja.
inna sprawa to taka ze chyba niektorzy biora na siebei za duzo. natropek juz nie wychodzi, wedrownicza gotowka - super sparaw dalem tam dwa konspekty! a tam nic sienie zmienia od pol roku, itp. znam takiego jedengo druzynowego ktory lapie 50srok za ogon i w koncu chyba nic nie konczy - ja prowadzilem tylko druzyne i pomagalem innym gdy wiedzalem ze bede miec na to czas i wszystko bylo ok.

wszystkiego najepszego z okazji nowego roku - niech bedzie pelen wspanialych przygod, obozow, SLUZBY, niech w tym nowym roku wszystko wychodzni na czas ;-P niech dla wszystkich z problemami z metodyka wedrownicza watpliwosci zostana rozwiane i do zobaczenia na wedrowniczej watrze =)
pozdrowionka!
pwd. Dominik Siwinski HO
pelnomocnik komendanta hufca ds. zagranicznych
Hufiec ZHP Konin im Szarych Szeregow
Assistant Scout Leader, 24th Northampton Abington Church Scout Group

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”