A co z "Na Tropie"?

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Zablokowany
rojek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rojek » 12 gru 2004, 11:01

z przykrością i ubolewaniem pytam razem z poprzednikiem...
Wolno szaleć młodzieży, wolno starym zwodzić,
Wolno się na czas żenić, wolno i rozwodzić,
Godzi się kraść ojczyznę, łatwą i powolną;
A mnie sarkać na takie bezprawia nie wolno?

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 12 gru 2004, 12:31

I ja się przyłączam do zapytania!! :)
pwd. Rafał Matuszewski HR

g00rek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: g00rek » 15 gru 2004, 23:09

Już niedługo kochani, niedługo :) nowa platforma...
hm. Michał "g00rek" Górecki
I love BP

g00rek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: g00rek » 21 gru 2004, 08:53

Cierpliwość jest jedną z cnót. A wędrownik pracuje nad sobą :P
hm. Michał "g00rek" Górecki
I love BP

T_Rex

Post autor: T_Rex » 08 lut 2005, 22:24

Cóż... To co mogę napisać to tylko tyle, że czas oczekiwania się zakończył. :p Zapraszam na www.natropie.zhp.org.pl
Wszysztkich zainteresowanych zapraszm również do współpracy z Natropkiem. Jeżeli nosicie się z jakimś temtem jaki powinien być poruszony na naszych łamach to zapraszam do publikownaia lub do "podrzucenia" tematu redakcji.
Poszukujemy też do współpracy koderów ze znajomością php do wzmocninienia zespołu technicznego NT. Rysownicy również są mile widziani :)

Pozdrawiam i czuwam,
Marek "Rex" Piegat
Naczelny Na Tropie

jimmmm
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: jimmmm » 09 lut 2005, 14:29

Chciałbym podziękować redakcji za umożliwienie realizacji zadania Próby Wędrowniczej i opublikowanie mojego tekstu.
Czuwaj!
pwd. piotr jim jamróz
www.1jdwszlak.pl
VI szczep harcerski "chwaty"

T_Rex

Post autor: T_Rex » 09 lut 2005, 22:27

Więcej takich Prób Wedrowniczych :)... Zapraszam wszystkich do opisywania swoich prób na łamach NT. Niech będą pomocą innym przy formułowaniu własnych. Wszystkich, którzy chcileliby opublikować swój tekst informuje, że do 22.02.05 zamykany jest Lutowy numer NT.

Jednocześnie chciałbym prosić o cierpliwość w kwestii prenumeraty. W wyniku awarii komputera (pożar) straciliśmy najprawdopodobniej całą bazę prenumeratorów. Aktualnie trwaja prace nad jej rekonstrukcją. Najprawdopodobniej jednak trzeba będzie ponownie się subskrybować. Szczegóły w lutowym numerze.

Pozdrawiam i Czuwam,
Marek "Rex" Piegat
Naczenlny NT

T_Rex

Post autor: T_Rex » 15 mar 2005, 22:35

merlin48 napisał:
To ja od razu śpiesze z pytaniem. Czy są jakieś warunki, jakie musi spełniać artykuł bądź autor, żeby móc "zostać opublikowanym" na łamach NT?
Jedyne czego wymagamy od tekstu to: poprawności językowej i merytorycznej.
Niedługo opublikujemy "ramówkę" NT do końca roku z tematami przewodnimi, gdzie będzie można się wpasować ze swoim tekstem.
Jeżeli tekst miałby być jakoś specjalnie formatowany to prosimy o tekst w pliku Worda z uwzglednionym formatem aby wydawca mógł go nanieść w HTML-u. Jeżeli do artykułu mają być włączone zdjęcia, to powiny one byc przesłane w formacie gif lub jpg wraz z podaniem imienia i nazwiska ich autora.
Oczywiscie niezbędne jest podpisanie tekstu i podanie krótkiej notki o autorze (stopień, funkcja, srodowisko, dla chętnych zdjęcie)

Pozdrawiam,
Marek Piegat
Naczeny NT
:)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”