Ciemnota się szerzy.

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
szepczacylas

Post autor: szepczacylas » 28 lis 2004, 13:11

Apeluje do was!!! Moi drodzy bracia, chamstwo się szerzy!! Ilu już wyrzuciło przed wami papiery nie do śmietnika. Ilu klnie, bo tylko to potrafi? Ilu jest tych niby nie patriotów, którzy by palili flagi i sztandary? Ilu jest tych pomylonych?!!! Ilu jest harcerzy nie patriotów, którzy okłamują tylko siebie!!! Ilu jest tych, którzy ŚWIADOMIE, sięgają po papierosy po wódkę ... Ile jeszcze !!!??? Pytam się. Nie dość wam tego że to kłamstwo, przepych, komercja, telewizja, media, amerykańska subkultura rządzi światem. Co wy robicie dla siebie?? Nie dla innych?? To też ważne ale... Dla siebie? By uciec od tej paranoi??? Czy patrzycie na siebie?? Czy tylko wytykacie innym?? Ja wiem, że ja nie jestem ideałem. Wiem, że chce dużo, ale nie wiele mogę. Nigdy się nie poddam, nigdy!!! Dlatego nawołuje bracia chwyćmy za młoty i kujmy swe dusze i serca, aby zahartowane były wstanie przekazać dzieło, które tworzymy!!!:~(

Pozdawiam.

Szepczący_Las

grabek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grabek » 28 lis 2004, 13:35

Hmm... Czy Twoją wypowiedź należy traktować poważnie?

szepczacylas

Post autor: szepczacylas » 28 lis 2004, 14:02

Sam druhu odpowiedz sobie na to pytanie.

Alienek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Alienek » 28 lis 2004, 17:29

Chyba jednak nie należy tego traktować poważnie.....
Rafał Półbratek
191 WDW "Czarny Szlak"
Warszawa Mokotów
poza tym w HGR Bemowo

Patka_69
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Patka_69 » 28 lis 2004, 17:33

Szepczący, to już chyba twój drugi występ w takiej okazałej formie...? czy mi się z kimś pomyliłeś?
"By każda mała myśl,
czyn lub słowo,
braterskie było...
Tak iść do celów wielkich."

wioora
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: wioora » 29 lis 2004, 01:09

Zabawne, że ludzie występujący z takimi odezwami najczęściej podpisują się pseudonimem, zamiast pospolitego imienia i nazwiska.

Ehh szepczący... przerost formy nad treścią? Konkrecik jakiś? Chodzi Ci o coś konkretnie, czy krzyczysz dla wyładowania emocji? Prowokacja fajna rzecz :)
wiewi00ra
phm.Marta Drozd
Hufiec ZHP Szczecin-Dąbie
---------------------------------
"Drogę wyznacza się idąc..."

PawełM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: PawełM » 29 lis 2004, 09:57

Brzmi jak manifest

pablo

Post autor: pablo » 29 lis 2004, 11:20

wypowiedź całkiem, całkiem tylko do czego pijesz??? Lub inaczej o co ci chodzi???????????

19kldh
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: 19kldh » 29 lis 2004, 12:54

wioora napisał:
Zabawne, że ludzie występujący z takimi odezwami najczęściej podpisują się pseudonimem, zamiast pospolitego imienia i nazwiska.
Ależ on podał swe imie i nazwisko:
Marcin Gołąb
hm. Czesław Przybytek HR
http://19kldh.pl
tel. 519-160-185

grabek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grabek » 29 lis 2004, 13:10

Wyciągnięte z profilu? To ja mogę sobie wpisać Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. I niech ktoś mi powie, że tak się nie nazywam ;)

P.S Marcin Gołąb to może być jego prawdziwa godność.

19kldh
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
Kontakt:

Post autor: 19kldh » 29 lis 2004, 13:26

grabek napisał:
Wyciągnięte z profilu? To ja mogę sobie wpisać Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. I niech ktoś mi powie, że tak się nie nazywam ;)

P.S Marcin Gołąb to może być jego prawdziwa godność.
Zastanawiam się dlaczego nie widać jaki wskazał hufiec przy rejestracji. A jest to obowiązkowe zgodnie z formularzem rejestracji:
Obowiązkowe jest wypełnienie wszystkich pól poza numerem Gadu-Gadu i stroną WWW.
Wg mnie powinno być jeszcze jedno obowiazkowe pole drużyna/środowisko i wszystkie 3 powinny być widoczne w profilu.

hm. Czesław Przybytek HR
http://19kldh.pl
tel. 519-160-185

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
Kontakt:

Post autor: sikor » 29 lis 2004, 13:32

Hm.... Zadziwiająca reakcja
Czasami każdy człek identyfikujący się z określonymi IDEAŁAMI ma ochotę krzyczeć. W tym świecie można poczuć się samotnym myśląc w ten sposób. Pewnie piszący szuka potwierdzenia że nie tylko on tak myśli. Jeśli chodzi o mnie to nie jest sam.
Pozdrawiam
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

szepczacylas

Post autor: szepczacylas » 29 lis 2004, 15:41

Widać jednak, że ważniejsze dla większości z was jest to czy jestem człowiekiem poważnym. Dlaczego wtórujecie co chwile to pytanie. Nie taki jest cel. Zastanówcie się, czy nie szkoda wam jak i mi czasu na to, aby pisać co kawałek coś co przed chwilą napisał kto inny parę linijek wyżej. Jaki sens ma rozważanie czy Szepczący Las to pseudonim czy przezwisko skąd on jest. Jak dla mnie kiepscy z was forumowicze bo jak zwykle nie próbujecie zrozumieć, tylko odrzucić, zakopać, wyrzucić... To się chyba nawet jakoś nazywa ... Tak chyba znieczulica ... Proszę was zastanówcie się tylko pięć minut nad tymi rzeczami ... Dla mnie to wystarczy.

poranek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: poranek » 29 lis 2004, 15:51

Ależ druhu Szpeczący Lesie apelujesz do naszego zdrowego rozsądku a umieszczasz tego typu temat... Co on miał na celu?? Manifestacje poglądów, próbę naprawy czegoś, chęć prowokacji do rzeczowej dyskusji?? Żadnego z powyższych nie realizuje. Rozumiem więc że chciałeś zaistnieć, a jak tu istnieć anonimowo??
Piotr Kopystyński
formalnie były
sercem przynależący

grabek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grabek » 29 lis 2004, 16:32

szepczacylas napisał:
Widać jednak, że ważniejsze dla większości z was jest to czy jestem człowiekiem poważnym. Dlaczego wtórujecie co chwile to pytanie. Nie taki jest cel. Zastanówcie się, czy nie szkoda wam jak i mi czasu na to, aby pisać co kawałek coś co przed chwilą napisał kto inny parę linijek wyżej. Jaki sens ma rozważanie czy Szepczący Las to pseudonim czy przezwisko skąd on jest. Jak dla mnie kiepscy z was forumowicze bo jak zwykle nie próbujecie zrozumieć, tylko odrzucić, zakopać, wyrzucić... To się chyba nawet jakoś nazywa ... Tak chyba znieczulica ... Proszę was zastanówcie się tylko pięć minut nad tymi rzeczami ... Dla mnie to wystarczy.
To już brzmi jak manifest (Włodzimierz Ilicz się kłania) ;)
A tak poważniej, może to zabrzmi brutalnie, ale powiedz konkretnie (bo narazie samymi ogólnikami rzucasz) o co Ci chodzi albo nie zawracaj waść gitary (posądzając o jakieś forumowe zmowy i próby wyciszenia jedynego sprawiedliwego)
Sorry, life is brutal :Oo

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”