hmm... potrzeban pomoc.. :)

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
bear

Post autor: bear » 02 paź 2004, 02:07

potraktujcie to powaznie... chyba ze jecze jeden znajdzie cos na mnie w jakims zdaniu heheh.. :P .. piszcie cos madrego ale dobrego .. nie zamulacie !!! .. :D ... a jesli ktos chce sie .... " pobawic w rozkazy czy domyslanie" to niech idzie ..gdzies indziej ... PAPA RUDY 102 szacunken :D dla was :P

bear

Post autor: bear » 02 paź 2004, 02:17

aa grabek to ty czytaj ... ja juz dawno zasiegnelem do metodyk...tam jest tak wszystko ladnie napisaneeeee ... ojej... chodzilo mi o odpowiedz doswadczonych .. w tym piomnie . :) .. ::P ,.. myslisz z4e nie mialem z tym doczynienia.. ?? .. stoje na niepewnym gruncie i tyle.. chce zrobic jak najlepiej z drozyna .. trudne ?? chyba nie .. :D .. jak jestem twoim mistrzem to sie ciesze ..CUWAJ MISTRZU MAM NADZIEJE ZE SIE JUZ Z MADRYMI HARCZERZMI KTORZY OPIERAJA SIE TYLKO NA METODYCE ... nie spotakm ... jesli moge to nazwe was male zielono ksiazkowe sttworki mistrza :D:D ahha ..:P jedyna osoba na tym formum ktora jest OK to KYTA, .. :D:D:D dzieki KYTA za wypowiedz.. a nie ze jakies druchy mi tu marudza :D:D:D <lol> buhaha :P pozdro :D hehehehehhehehehe :P ... papsik

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 02 paź 2004, 14:12

Bear bardzo fajnie ze uwazasz ze jestem Ok i ciesze sie z tego faktu. Ale tak czytajac forum dochodze do wniosku ze niepotrzebnie naskakujesz na wszystkich... pomysl troche... oni naprawde staraja Ci sie pomoc... a Ty to troszke im utrudniasz :( . Skoro masz duzy zasob ksiazek to napewno jest cos tam napisane jak obchodzic zsie z druzyna. Wpadek i "zwal" nie unikniesz chocby nie wiem co. Jeszcze dwie sprawy : 1- mowisz ze chcesz pomocy od ludzi ktorzy zajmuja sie wedrownictwem, ale negujesz jak podsuwaja Ci pozycje ksiazkowe... a przeciez ten kto je napisal musi miec jakies pojecie na ten temat nieprawdaz? Z takim podejsciem mozesz sie pozegnac z jakakolwiek pomoca... i jeszcze pokazujesz waty " skonczy ta gadke" jakbys laske robil... a sprawa nr 2- chcesz unikac wpadek, byc dobrym druzynowym... a nawet na forum harcerskim przeklinasz ( <cenzura> w odpowiedzi na moj watek ) oraz chociazby tutaj:
bear napisał:
.... quw.....a mac .. harcerska ... mac :P hehe
a to bardzo razi... uwierz mi. Zawsze mozesz sam poglowkowac co i jak robic z druzyna.... poczytaj troche... ksiazek, arrtykulow w internecie, planow pracy innych druzyn, a napewno cos przyjdzie Ci do glowki... nie mozna tez liczyc ciagle na gotowe pomysly bo kiedys sam bedziesz musisal cos wymyslic i co wtedy??? bedzie zonk i tyle. Zycze Ci powodzenia w pracy z wedrownikami.... i mam nadzieje, ze bedziesz dla nich DOBRYM przykladem... godnym nasladowania... ale hm... do tego potrzeba odrobine chceci i samozaparcia... proponuje na poczatek zmienic stosunek do innych ludzi i zaprzestanie przeklinania. Bo choc jestes na forum... i nikt Cie nie widzi... to jednak dajesz swoimi wypowiedziami swiadectwo o sobie samym. Moze zmienisz zdanie o mnie po tym co napisalam. ale tu jest wszystko zgodne z tym co mysle i robie. Pozdrawiam.

swiety_usmiechniety

Post autor: swiety_usmiechniety » 02 paź 2004, 19:57

bear czytam sobie ten temat i chciałbym Ci cos powiedzieć. Jeśli zakładasz drużyne i zamierzasz być w niej drużynowym, to naprawdę współczuję Twoim harcerzom, że trafią na takiego człowieka. Mówię to, myślę tak na podstawie sposóbu Twojego wyrażania się. Bluźnienie na harcerskim forum i zastępowanie poszczególnych wyrażeń kropkami to jest albo tchórzostwo, a już na pewno gówniarstwo za przeproszeniem innych uszów, którzy to czytają. Podobno chcesz robić coś wielkiego ale nie wiesz nawet, że druh pisze się przez samo h. I na prawdę to, że ktoś bluźni jest dla mnie oznaką przynajmniej gówniarstwa. Over and out

szepczacylas

Post autor: szepczacylas » 02 paź 2004, 21:36

Ja bym chciał może inaczej.Tak po porstu nie oceniając nikogo.

Wiadmo przecież, że rozmowawa kulturalna jest o wiele przyjemniejsza i bardziej budująca. Pozatym dążenie do kłótni nie jest dobrym celem, nie zapominajmy, że powinniśmy się strać być sobie barćmi i siostrami. No nie wiem jak inni patrzą na spawy honoru, bo dla mnie to rzecz ważna.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wsłuchując się w Szepty Lasu można usłyszeć nie jedną duszę...

grabek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grabek » 03 paź 2004, 09:28

Jak widzisz szepczącylesie, cięzko jest kulturalnie rozmawiać z osobą, u której większość wtrąceń to wulgaryzmy.

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 04 paź 2004, 08:36

A może należy nauczyć się rozmawiać z takimi osobami?

Mikołaj napisał dosadnie co sądzi o wypowiedzi dh. bear'a i po części ma racje. Ja jednak skłoniłbym się do dyskucji z druhem bear'em na temat sposobu wypowiedzia a nie starał się go odrazu krytykować i przeciągać na "jąsniejszą stronę mocy"... :D Faktem jest, że nie przystoi na forum głównym ZHP używać wulgaryzmów, że o czystości w mowie i mśli nie wspomnę.
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 04 paź 2004, 08:48

No może coś w tym jest. Oki zacznijmy trenować: ogg.. zzzz.buuzy :;)( ...fanta spritebeeeee bra chudy byk... yxzcmyk panton brachu......rzeź... ziomo..yyyy kapulec... heh cięęęęęężka sprawa ale nie poddawajmy się ;)
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 04 paź 2004, 08:54

łotewer ;)
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga