Wędrownicza Watra 2004 - Festiwal

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Zablokowany
karolina więch

Post autor: karolina więch » 03 wrz 2004, 13:31

Jako organizatorka festiwalu chciałabym się dowiedzieć co wam się podobało, a co należałoby zmienić. Organizację i przygotowanie festiwalu miałam wpisane w próbę na PWD i warto wyciągnąć wnioski z tego co było nie tak.
pozdrawiam :D

Maciaf
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciaf » 03 wrz 2004, 14:52

Cześć, a w zasadzie Aloha!

Festiwal MIŚ2 był niezapomnianym przeżyciem. Ogólnie rzecz biorąc bawiliśmy się dobrze.
Moim zdaniem przygotowanie sceny i fabuła były trafnie dobrane i ogólnie na wysokim poziomie.
Chcąc ulepszyć ten projekt w przyszłości, pomyślał bym o:
- przetestowaniu sprzętu przed festiwalem, bądź zastąpieniu go mniej awaryjnym,
- utrzymaniu klimatu imprezy,- dla mnie wstawki dyskotekowe były kiczowate,
- znalezieniu lepszego miejsca dla jury, mam wrażenie, że niewiele widzieli a słyszeli pewnie tylko prawy kanał,
- zapanowaniu nad repertuarem scenicznym patroli...

..wiem, łatwo się pisze...ale jak zrobić przesłuchania dla ludzi z całej Polski? Ale mam pomysł:
Jednym z zadań przedrajdowych mogło by być nagranie własnej MP3-ójki lub clipu multimedialnego osadzonego w klimacie festiwalu. Każdy patrol mógłby wysłać powiedzmy 2-3 kawałki. Wszystkie one zostały by przesłuchane przez ludzi, którzy się na tym znają. Być może ich opinia była by cenną wskazówką dla wykonawców i przyczyniła by się do podniesienia poziomu festiwalu. Tak czy inaczej miała byś możliwość "wpłynięcia na repertuar" jeszcze przed festiwalem.
Myślę, że dla drużyny wędrowniczej nagranie materiału na CD nie jest wielkim problemem a koszt to CD-R + tekturka + koperta i znaczek, to chyba tak z 3-4 zł wyjdzie. A można przecież dopuścić możliwość przesłania piosenki mailem. Dodtkowo taka baza była by świetną pamiatką z Watry lub wzbogaciła by zasoby internetowe ZHP :)

Mam nadzieję, że MIŚ-3 będzie jeszcze lepszy i być może uda nam się wygrać!
A właśnie, czy zwycięzcy otrzymali jakieś nagrody? To też ważny element rywalizacji festiwalowej ;)

Pozdrawiam!
hm. Maciek spod Gaików HR
Chorągiew Śląska, Hufiec Beskidzki

metty
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: metty » 03 wrz 2004, 15:50

Festiwal całkiem całkiem, ale nie spełnił moich oczekiwań... Odniosłem Wrażenie że prowadzący nie panują nad imprezą...

Do tego nagłośnienie :) wiadomo, + za mało piosenek zaplanowanych...

napewno klimat dobry, scena też... , miła i sympatyczna prowadząca (zapraszam na GG:) w kazdym razie warto było napewno był on lepszy od tych na których ja bywam...

phm Maciej Pawłowski
drużynowy 27 ADHD
http://adhd.harcerze.pl

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 04 wrz 2004, 11:55

Niestety z naglosnieniem to nie problem sprzetu tylko tego ze przez 2h nie moglismy zalatwic pradu i do konca nie bylo pewne czy bedzie sie gdzie wlaczyc... Gdybysmy mieli wiecej czasu to bysmy sie do tego lepiej przygotowali... jakby byl uzywany wczesniej na suchej np na jakis zajeciach wszystko poszloby sprawniej... Na ogniobraniu bylo juz chyba OK i nawet chyba nikt nie zauwazyl(oprocz mnie - dioda mi sie zapalila) ze jedna kolumna siadla na pol ogniobrania... I tak spowodowalismy poslizg festiwalu za co przepraszamy... druga rzecz to zapomnialem ze mama mowila zeby Adasia samaego przy sprzecie nie zostawiac ;)

Sprzet dojechal w stanie lekko dobitym ze wzgledu na cale zamieszanie...

Przepraszam jeszcze raz za jakosc naglosnienia... dh. Karolina nie miala na to duzego wplywu...

Daniel "orcus" Dobrijalowski
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”