Naramiennik wędrowniczy

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Zablokowany
dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 18 sie 2005, 18:30

Na tym wątku masz grupę osób, które przyznały się do posiadania naramiennika. M. in. i ja. Natomiast nie podejmuję się oceny Twoojej karty próby - mogę z góry powiedzieć - pomnóż wymagania x 2 i będzie trudniej :)

A czy dobrze? Nie wiem, nie znam Ciebie. Nawet Twoje zdjęcie niewiele pomoże. Nie wiem, czy jest ktoś poważny, kto nie znając Cię osobiście podejmie się oceny karty "via internet" - jeśli zaś znajdziesz taka osobę, to się z nią nie zadawaj :)

phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

hoszimin
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: hoszimin » 21 sie 2005, 18:35

Drogi Damianie. Po to masz opiekuna próby, aby z nim ułożyć odpowiednie dla Ciebie zadania. Z zasady to opiekun próby powinien znać Cię najlepiej. To z nim układasz zadania a próbę przecież realizujesz dla siebie a nie dla niego.
Pozdrawiam
phm. Grzegorz Sagan HR
Prezes Harcerskiego Klubu Ratowniczego
Hufca ZHP Toruń
--> www.hkr.torun.pl <--

goofer
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: goofer » 26 sie 2005, 09:14

Coz jesli o mnie chodzi uwazam, ze ten kto chcialby naramiennik otrzymac, musi w jakis sposob zwiazany byc z wedrownikami.
Jesli to instruktor harcerski, nic nie stoi na przeszkodzie aby pracowal dodatkowo w druzynie wedrowniczej, lub jakims kregu wedrowniczym. Jesli to przyboczny druzyny harcerskej w wieku wedrowniczym tym bardziej nie ma do tego przeciwskazan.
W takich przypadkach osoby te realizuja probe wedrownicza i maja przyznany naramiennik przez druzynowego druzyny wedrowniczej, ktory jest rowniez ich przelozonym.
Szczerze mowiac nie wypowiadam sie na temat jesli ktos w hufcu wogole naramiennika nie ma... Bo po prostu nie znam takich przypadkow.
phm. Paweł Sobczak
Druzynowy 3 DW im. Zawiszy Czarnego
http://www.3dw.pl

19kldh
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: 19kldh » 26 sie 2005, 10:10

goofer napisał:
Jesli to instruktor harcerski, nic nie stoi na przeszkodzie aby pracowal dodatkowo w druzynie wedrowniczej, lub jakims kregu wedrowniczym. Jesli to przyboczny druzyny harcerskej w wieku wedrowniczym tym bardziej nie ma do tego przeciwskazan.
Formalnie nie ma czegoś takiego jak "krąg wędrowniczy". Chyba że nazwiemy tak krąg starszyzny harcerskiej
którego członkami są: ".... instruktorki i instruktorzy nie pełniący funkcji instruktorskich w rozumieniu par. 22 Statutu ZHP oraz pełnoletni harcerki i harcerze.....", czyli pełnoletni wędrownicy w wieku do 25 lat.
hm. Czesław Przybytek HR
http://19kldh.pl
tel. 519-160-185

goofer
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: goofer » 29 sie 2005, 08:07

Ja pod nazwa krag wedrowniczy rozumialem nie formalne ustanowione przepisami cialo, ale wszystkie inne np: kluby specjalnosciowe, kregi instruktorskie, kregi akademickie, czyli wszedzie tam gdzie mozna znalesc wedrownikow, lub instruktorow wedrowniczych.
Pozdrawiam.
phm. Paweł Sobczak

goofer
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: goofer » 29 sie 2005, 08:08

Ja pod nazwa krag wedrowniczy rozumialem nie formalne ustanowione przepisami cialo, ale wszystkie inne np: kluby specjalnosciowe, kregi instruktorskie, kregi akademickie, czyli wszedzie tam gdzie mozna znalesc wedrownikow, lub instruktorow wedrowniczych.
Pozdrawiam.
phm. Paweł Sobczak

gzk84
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gzk84 » 21 sty 2006, 22:30

Jeśli jest druh przybocznym to polecam porozmawiać zdrużynowym, który powinien posiadać stosowną wiedzę na ten temat
hm. Jakub Juszyński

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 23 sty 2006, 11:36

phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 09 sie 2006, 20:38

1. Założyć środowisko wędrownicze.

2. Wysłać szefa środowiska na kurs do zaprzyjażnionego hufca.
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”