Obóz konny

forum harcerskich drużyn jeździeckich i kawaleryjskich
ODPOWIEDZ
ziel6na oliwka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ziel6na oliwka » 05 kwie 2009, 12:25

Czuwaj! Jestem przyboczną z 6 Poznańskiej Drużyny Starszoharcerskiej DYSK. Chciałybyśmy w tym roku pojechać na obóz konny pod koniec czerwca (25-30). Nie wiemy trochę jak się do tego zabrać :) Nasz plan wygląda tak: zabieramy namioty i własne jedzenie, potrzebowałybyśmy tylko dostępu do toalety. Jeździć byśmy chciały raz dziennie, bo trzeba jeszcze zrealizować program :) Większość dziewczyn jeździ konno i ma doświadczenie w pracy przy koniach, byłoby Nas jakieś 12-14. Najchętniej pracowałybyśmy za jazdy, ale jesteśmy w stanie zapłacić, mimo, że nie dysponujemy za dużą kwotą. Czy zorganizowanie czegoś takiego jest możliwe? Czy macie może namiary na jakieś stajnie chętne do współpracy z harcerzami? Czy możecie coś doradzić? Chętnie przestawię się na kontakt telefoniczny :) mój numer to 693579828, oczywiście chętnie zadzwonię jeśli ktoś mi poda jakiś numer :). Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
Oliwia Gust

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 05 kwie 2009, 13:22

ziel6na oliwka pisze:... Jeździć byśmy chciały raz dziennie, bo trzeba jeszcze zrealizować program :) ...
Hmm a ta jazda konna to nie program ? Jak jedziecie na obóz konny to zróbcie wszystko z końmi. Zorganizowanie takiego obozu jest możliwe. Zróbcie zwiad w stadninach... Porozmawiajcie z dyrektorami. Życie i praca w stadninie będzie bardzo dobrym programem obozu.
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

Madzia
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Madzia » 05 kwie 2009, 22:49

Ja mogę na pewno odradzic stadninę koni w Runowie.
Nie będę się moze zagłębiac w szczególy. W każdym razie nie polecam!
pwd. Magdalena Grochala

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Jeździectwo”