Harcerski nieśmiertelnik

forum poświęcone innym tematom związanym z harcerstwem
GrawerGift
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: GrawerGift » 31 sty 2012, 16:01

dominik jan domin pisze:tak więc łaskawie nie przekręcaj, aby kogoś dojechać.

Doceniam to, że nie znosisz żadnej krytyki, ale dyskutantów starasz się zmieszać z błotem,
tyle ze ja wczesniej napisałem cos zupełnie innego co albo przekręciłeś albo czego nie zrozumiałeś

GrawerGift pisze:Jestem otwarty na krytykę swojego pomysłu ale raczej na krytyke która moze coś pomóc w ,,uczesaniu " tego pomysłu ( nie lubię słowa konstruktywna bo jest nadużywane zbyt często ).
jeśli ktoś tu cos przekręca, to zapewniam Cię ze to nie ja jestem tą osobą

rozumiem wiec ze na Twoją pomoc ze cos podpowiesz liczyc nie można ?
ale tego ze będziesz mi ,,przysrywał” (ze użyje tego określenia ) . to mogę być pewien ?
wiec dzieki i za takie zaangażowanie
Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 16:16 przez GrawerGift, łącznie zmieniany 1 raz.

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 31 sty 2012, 16:52

Jeśli więc nie widzisz uwag konstruktywnych, co proponowałem ZAMIAST niepotrzebnych harcerzom nieśmiertelników (np. breloki, gwizdki, suwaki do chust) - to przykro mi, nie ma o czym rozmawiać.

Jak wygląda zatem wg ciebie konstruktywna krytyka? Zapewne zalicza się do niej próba licytacji na stopnie wojskowe i podpieranie osobą biskupa, który podobno coś powiedział na jakimś spotkaniu? A, i zauważeniu mimochodem, że się bywa na spotkaniach z biskupem... Chętnie się nauczę czegoś na podstawie stylu twoich wypowiedzi. Zaczyna to być powoli ciekawą przygodą intelektualną: jak elegancko i z klasą dyskutować w internecie.

Coraz bardziej jestem przekonany, że szukasz zysku - upierasz się przy nieśmiertelnikach, mimo innych sugestii. Rozumiem, że twoja firma robi nieśmiertelniki i tego typu blaszki, ale ciągle nie odpowiedziałeś mi na pytanie: NA CO HARCERZOWI NIEŚMIERTELNIK?
Czemu nie coś, co mu się przyda?

A skoro nie starasz się mnie zjechać, to niestety to w twoich wypowiedziach jest niewidoczne:
- powołujesz się na autorytety, które to podobno krytykują "taką postawę jak moja" - co jest jednak wyłącznie twoją subiektywną opinią.

PS. Owszem, nie wiem, czy "GrawerGift" i "Wojciech Szymańczak" dostępni w googlach to ten sam grawer co autor tej reklamy. Tak samo jak ja mogę być hakerem, który ukradł konto jakiemuś harcerzykowi, aby się pobawić na forum. Przecież zapewne instruktor harcerski widziałby sens posiadania nieśmiertelnika. Nieprawdaż?
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

GrawerGift
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: GrawerGift » 31 sty 2012, 17:27

lubie duskutowac z ludzm którzy nie czytaja tego co piszę -:)
a parę dni temu napisałem odnosnie ,,nieśmiertelnika " ze w dalszej czesci dyskusji nazywac go bedziemy IDENTYFIKATOREM

GrawerGift pisze:Jeśli ,,harcerski oznacznik " lepiej trafia, to jak juz tez wspomniałem NIE ZASTRZEGŁEM NAZWY -:)

Bardziej ,,harcerski identyfikator " mi osobiście pasuje
a Ty nadal brniesz w innym kierunku ?

robie i breloczki bo to ten sam ,,Grawer" co Szymańczak
tylko załoze się ze gdybym zaproponował breloczki to mozna zadac to samo pytanie :
po co harcerzom breloczki ?
i wiem kto by zadał to pytanie
-:)
gwizdki ?
jak wyzej , tez moga być

natomiast poddawanie w wątpliowśc czy byłem na spotkaniu i z kim to zakrawa na jakies wieksze teorie spiskowe
jak ta z masonami
na amerykanskich papierkach, tych z prezydentami , są cyrkle , piramidy i inne takie i jakieś nikt z powodu ,,masonerii " nie odrzuciłby miliona takich papierków
wiem , pewnie na zasadzie przekory powiesz ze znasz takich

w jednym masz rację
tak , robie takie ,,blaszki " tu trafiłes , robie tak samo jak setki innych wyrobów
ale pewnie wolałbys znowu zebym obiecywał i dawał coś czego nie robie albo wrecz nie mam
rozumiem ze takie coś byłoby uczciwsze
rozważe taki sposób działania

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 31 sty 2012, 17:46

Nie poddaję w wątpliwość, czy byłeś na spotkaniu. Nie jest dla mnie niczym dziwnym bywanie (moje czy kogoś innego) na takich spotkaniach. Co najwyżej zastanawia mnie to, czy treść wypowiedzi księdza biskupa można powiązać z moim zachowaniem, a to spora różnica.

Co do breloczka, to ma on wiele zastosowań. Na przykład można nosić go do kluczy. Albo zaczepić jako uchwyt do zamka błyskawicznego, aby wygodniej ciągnąć, zwłaszcza w rękawicach (sam tak robię, mam nadzieję, że nie jestem jedynym człowiekiem na świecie, który tak czyni).

Dlatego sugerowałem breloczek, zamiast identyfikatora. Różnica niby drobna: uchwyt / zaczep. Owszem, można sobie dokupić. Ale w sumie można całość też kupić, więc to nie argument.

Co do gwizdka - uważam to za bardzo praktyczny element dla harcerzy. Sam kupowałem dla drużyny w dużych ilościach (były gubione na obozach, co się zdarza). Rozumiem, że nie robisz gwizdków i nie zamierzasz (a może jednak wśród tych setek innych wyrobów są gwizdki - strona www niestety nie zawiera setki przykładowych wyrobów, więc nie wiem, co jest w twojej ofercie).

To może jednak brelok? Z jakimś symbolem drużyny i nazwą - byłby chyba lepszym pomysłem?

PS. Ci masoni to nie teoria spiskowa, tylko akurat tak trafiło, że na masońskiej stronie był pies. Nie wiem, co mają masoni do psów. I do nieśmiertelników vel identyfikatorów.

PS2. Nie znam nikogo, kto odrzuciłby 1 000 000 $ z powodu znaku cyrkla i piramidy na banknocie. Niestety :(

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

GrawerGift
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: GrawerGift » 31 sty 2012, 17:54

mozna powiązać wypowiedz
jak się chce to można
na konferencji była własnie mowa o napadaniu w internecie i tak to odebrałem
( no moze trochę teraz histeryzuję -:) )

gwizdki - nie robie ale mam
trudno zgubic bo ma zaczep jak breloczek ale jak ktos chce to też mu się uda
zgubić , tyle ze trudno o personalizację bo cienki
strona zawiera jedynie to co juz robione od dawna , w dzisiejszych czasach łatwo i szybko
mozna wykonac to co robi konkurencja -:)

a jak poznasz kogoś kto odrzuci spadek melona zielonych bo mu kolor nie pasuje to ja wezmę i nie bedę marudził
Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 17:55 przez GrawerGift, łącznie zmieniany 1 raz.

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 31 sty 2012, 18:01

Harcerze wszystko umieją zgubić. Gwizdki przyczepione do sznurka na szyję gubią razem ze sznurkiem (a mając różnorakie przygody w nocy starałem się, aby wartownik miał głośny gwizdek)...

Przepraszam, jeśli moja wypowiedź była podobna do napaści. Nie było to moim zamiarem.

Hufiec ZHP Toruń

GrawerGift
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: GrawerGift » 31 sty 2012, 18:10

Nie ma sprawy
Jeśli moja firemka , mały trybik w całym systemie , zadziała tak żeby może choć jedna osoba czuła się zadowolona i szczęsliwa to już bedzie warto przeprowadzic kilka takich dyskusji aby moze kolejne osoby coś z tego miały.
Nie mam wielkiego doświadczenia w takich akcjach ale szybko się uczę

przykładowa wizualizacja

https://lh4.googleusercontent.com/-NEnU ... %25201.jpg

może ktoś ma sugestie do do wyglądu ?
a moze treści które mozna tam zmieścić ? ( ale się rymło )
a moze co do celu na który można przeznaczyć dobrowolne datki ?

jestem otwarty na sugestie
Ostatnio zmieniony 11 lut 2012, 11:41 przez GrawerGift, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Inne”