sTOPNIE FUNKCJE...

forum poświęcone innym tematom związanym z harcerstwem
Zablokowany
michalglo
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalglo » 24 lip 2007, 17:02

funkcje i stopnie To jest rzecz jak najbardziej harcerska! Stopnie, sprawności zarówno jak "wood crawt" wymyślił Seton! Więc teraz pochwalcię się swoimi stopniami!

JA WYWIADOWCA ALE NA ZLOCIE ZAMYKAM ODKRYWCE A W przyszłym ROKU OTWIERAM PWD :)
FUNKCJA fotograf drużyny I zastępowy A WY:)
Niema lepszego od gniazda MAZOWIECKIEGO
Ja chcę na Zlot! Mój numer gg5751536 zagadaj
Zastępowy Michał Matuśkiewicz

PAula:)
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: PAula:) » 24 lip 2007, 21:28

nikt nei chce sie chwialic do ja sie pochwale

PIONIERKA, OTWARTA PROBA SAMARYTANKI A ZA ROK MOZE OTWORZE PRZEWODNIKA BO NA RAZIE MAM ZA MALO LATEK :D FUNKCJA: PRZYPOCZNA DRUZYNY
Mozna krzyczec.... Mozna ranic.......... Mozna kogos słowem zabic......

Pion. Paulina Walczak
przyboczna 3 WDH Watra

zuzka_tarnów
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: zuzka_tarnów » 27 lip 2007, 12:23

Pozostawię to bez komentarza.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2007, 12:23 przez zuzka_tarnów, łącznie zmieniany 1 raz.
pwd. Zuzanna Karwat
drużynowa 10 TDH "Młody Las"
im. Partyzantów AK oddziału Regina II
pełnomocnik Komendanta Hufca ds. kształcenia
członkini Referatu Harcerskiego Chorągwi Krakowskiej

endriu-zhp
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: endriu-zhp » 27 lip 2007, 14:21

Stopni i funkcji nie zdobywamy po to by sie nimi chwalić. Więc Tak jak poprzedniczka zostawiam bez większego komentarza.
pwd. Andrzej Choroszkiewicz

peshoo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: peshoo » 28 lip 2007, 09:49

Druh, który zaczynał ten wątek jest jeszcze osobą młodą i wymaga dużej zewnetrznej akceptacji. :)
pwd. Michał Pesz HO
Żeglarski Krąg Akademicki
Harcerski Ośrodek Wodny STANICA

"Życie jest o wiele bardziej skomplikowane niż belka swobodnie podparta" dr hab. inż. R. K.

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 28 lip 2007, 11:47

Michał, stopień zdobywasz dla siebie, po to by sprawdzic się w kolejnym etapie swego samokształcenia. To nie jest ani wyścig z kimkolwiek, ani sposób na.....samochwalstwo ;)
Funkcja oznacza, że mozesz pełnić służbę na rzecz innych, to nie godność i wywyższenie a obowiązek i wyraz twoich umiejętności w kierowaniu zespołem ale i Odpowiedzialność wobec innych.
Funkcja nie budzi szacunku. Budzi ją człowiek właściwym jej wykonywaniem !
Powodzenia, te słowa dedykuję Tobie i.....nieco starszym Druhnom i Druhom, Czuwaj !
Ostatnio zmieniony 28 lip 2007, 11:48 przez StaryWilk, łącznie zmieniany 1 raz.

Alek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Alek » 29 lip 2007, 09:51

W czasach kiedy wielu naszych harcerzy nie kwapi się do zdobywania stopni bo nie widzą w tym większego sensu - jeden harcerz barodzo utożsamił się z ideą stopni i czuje się dumny ze swoich osiągnięć i chce się tym cieszyć - a my go za to besztamy - po co zatem jest oznaczanie stopni na mundurach skoro są one TYLKO dla nas - no chyba nie po to żeby jako nieznajomi hacerze wiedzieli co po wyrazie druhu/druhno dodać młodziku/ćwiku/HO etc.

nie w tym rzecz żeby rywalizować na stopnie pomiędzy sobą - ale jeśli coś osiągnąłem to czemu nie mogę się tym publicznie cieszyć - żaden rodzic nie chowa swojego nowonarodzonego dziecka przed światem tylko chwali się nim przed każdym nawet obcym cżłowiekiem - a przecież nie decydował się na rodzicielstwo po to żeby się móc chwalić

porónanie kompletnie bez sensu ale coś moim zdaniem w nim jest
Per Concordia Ad Victoria

peshoo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: peshoo » 29 lip 2007, 12:28

Polecam "Złoty Środek" :)
pwd. Michał Pesz HO

"Życie jest o wiele bardziej skomplikowane niż belka swobodnie podparta" dr hab. inż. R. K.

dono
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dono » 29 lip 2007, 17:59

michalglo pisze:funkcje i stopnie To jest rzecz jak najbardziej harcerska! Stopnie, sprawności zarówno jak "wood crawt" wymyślił Seton! Więc teraz pochwalcię się swoimi stopniami!
Za takie banalne błędy ortograficzne w języku angielskim jak wspomniany wyżej "wood crawt" to bym Ci nawet młodzika nie otworzył... :-D
<KPW>
"Przed Nami jasnych godzin noc i moc młodzieńczych cnót
Przy innym ogniu , w inną noc , do zobaczenia znów..."

giqusek
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: giqusek » 29 lip 2007, 18:16

Ehhhh
Taka z Ciebie leśna mądrość że krytykować potrafisz Druha... ale już podać poprawną nazwę to już nie. No cóż za tak banalne błędy nie otworzyłbyś młodzika? To ty pewnie jesteś perfect :] A sam pewnie nie masz sie czym chwalić.

Pozdrawiam
Hufiec ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika

peshoo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: peshoo » 29 lip 2007, 21:49

Za błedy to się właśnie powinno otworzyć, by się druh podczas próby nauczył pisać poprawnie :)
Może zakończmy wątek, bo zapewne Michał czuje się zjechany. Uważam, że niesłusznie, aczkolwiek...
(Jeśli Michale to czytasz to wiedz, że sam stopień niewiele mówi, bo próby są indywidualne i każda inaczej przebiega, inne są zadania, inaczej to człowieka rozwija. Jeśli szukasz miejsca na pokazanie sie to np. zrób stronę z bazą najzarąbistrzych i najciekawszych zadań w próbach. Jeśli chcesz sie pochwalić to polecam robić to przy ogniskach na koniec większej imprezy, podczas którego snuje sie plany na przyszłość. Ja tak robię :D Wtedy Twoje ambicje mogą zainspirować znanych Ci harcerzy do otwierania prób. Natomiast to jak zrobiłeś to tutaj- to takie nie bałdzo, nie bałdzo...)
Pozdrawiam deszczowo (przed chwilą zmokłem...)
pwd. Michał Pesz HO

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Inne”