Drużynowi....

forum poświęcone innym tematom związanym z harcerstwem
Zablokowany
orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 09 sie 2006, 19:58

Zbierz rade druzyny(ewentualnie cala druzyna, jesli jest to druzyna typowo wedrownicza) i porozmawiajcie z nia na ten temat.

Jesli nic to nie da to porozmawiajcie z bezporderdnim przelozonym owej druhny czyli komentantem hufca(ewentualnie jeszcze po drodze z komendantem szczepu). Razem na pewno doprowadzicie do rozwiazania tego kryzysu.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

dalkow
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dalkow » 09 sie 2006, 21:42

Aguszka pisze:kiedy poprosiłam ja aby bardziej zainteresowała sie praca w swojej druzynie odpowiedziała mi, ze zrobi to gdy podejme za nia prace w jej zawodzie
w czym jest problem, bo jasno to nie wynika

1.- czy macie pretensje, że nosi granatowy sznur, nic nie robi i przez to Was ogranicza w rozwoju, w pracy, gdyż blokuje funkcję drużynowej?

2.- czy macie pretensje, że będąc harcerką nie potrafi wygospodarować sobie czasu na pracę z drużyną?

jeżeli to pierwsze, to odpowiedź dał Tobie orcus

jeżeli to drugie, to niestety ale Wasze pretensje są nie na miejscu, bo człowiek jest gospodarzem swojego życia, swojej rodziny i nikogo nie należy do niczego zmuszać, a rodzina jest najważniejsza i praca, która w wielu rejonach Polski jest dobrem poszukiwanym, które należy szanować
można mieć co najwyżej pretensje, że jako instruktor nie wychowała swojego następcy

w obu przypadkach, nie powinna jednak blokować funkcji drużynowej

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Inne”