CV Głównej Kwatery po 6 miesiącach pracy

forum poświęcone innym tematom związanym z harcerstwem
Zablokowany
dalkow
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dalkow » 02 maja 2006, 13:43

chciałby tutaj zaproponować stworzenie CV Głównej Kwatery, której 4czerwca minie 6miesięcy pracy

o co proszę:
- skoro CV, to tylko pozytywne cechy, osiągnięcia, nadzieje
- powinno się używać określeń: trochę, dobrze, bardzo dobrze, wzorcowo
- prosiłbym aby nie używać określeń: nie, ale, jednak, chociaż
- jeżeli nadzieje, to poparte dotychczasową działalnością - np. liczę, że Zlot ZHP uda się, bo Druh X ma doświadczenie w organizacji tego typu imprez
- nie polemizować z ocenami innych, do tego są inne miejsca i stworzony wątek 'CV - polemika'
- aby nie wpisywali się ludzie pracujący w GK-ce, niech to będzie 'obiektywny' obraz ich pracy

dlaczego to robię?
bo w wielu miejscach jest bardzo dużo krytyki, czyli przysłowiowego kija, ale brakuje marchewki - pokazania, że są rzeczy, które są robione dobrze, za które należy się pochwała - to dopinguje na przyszłość

pragnę zwrócić uwagę, iż:
- nie pracuję w GK-ce
- mało kogo tam znam
- nie byłem na Zjeździe i nie 'kibicowałem' tej ekipie - nikomu nie 'kibicowałem'

liczę na to, że wielu z Was poddających ostrej krytyce GK-ę, nie jest tylko 'narzekaczami' i 'maruderami' ale widzi również te dobre strony

dalkow
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dalkow » 02 maja 2006, 18:14

to ja może zacznę, mogą to być osobiste doświadczenia

- dh Ewa Lachiewicz - dobre rozeznanie w GK-ce, szybko zareagowała i pomogła mi w akcji "Paczka dla Macedonii" w czasie zamieszania pozjazdowego
- dh Tomasz Nowak - dobre relacje ZHP - MON
- dh Marta Maciejewska - za błyskawiczny przepływ informacji i bardzo dobre prowadzenie serwisu Wydziału Zagranicznego www.skauting.zhp.pl
- 4 Żywioły - bez problemu poprawiono mi fakturę, z czym wcześniej były duże problemy
- Wydział Promocji - pod względem artystycznym podobała mi się reklama radiowa 1%
- Wydział Promocji - za próbę wprowadzenia naszych sugestii odnośnie programu "89 Plus"
- Wydział Promocji - za kartki harcerskie, z nadzieją na rozszerzenie ich ilości
- Wyprawa Wędrownicza - za stronę internetową, warsztaty, za szybkie rozpoczęcie projektu, mam nadzieję, że to ze względu na przewidywany ogrom przedsięwzięcia, życzę Wam powodzenia w tym szaleńczym pomyśle
- ZI - za zmiany w dobrym kierunku
- dh Ewa Gąsiorowska - za odwagę i reakcję na incydenty na Głodówce
- dh Teresa Hernik - za reakcję na incydenty na Głodówce, wg mnie reszta należy do Chorągwi
- Główna Kwatera - za plany operacyjne, teraz je tylko wcielić w życie
- dh Bożena Kamińska - za zarejestrowanie statutu, gdyż ja również zgadzałem się z niektórymi zastrzeżeniami organu nadzoru nad naszym stowarzyszeniem
- dh Cezary Huć - mam nadzieję, że dzięki Druha doświadczeniu Zlot ZHP w Kielcach nie będzie finansową powtórką Gniezna
doświadczenie wg http://teresa-hernik.pl/index.php/content/view/12/9/
"W 1991 komendant dziesięciotysięcznego Miasteczka Zlotowego w czasie Światowych Dni Młodzieży w Częstochowie. Od 1997 roku komendant Chorągwi Kieleckiej. Kierowana przez niego chorągiew została wyróżniona prestiżową nagrodą „Skrzydła”, która jest przyznawana przez przedstawicieli organizacji biznesowych i samorządu gospodarczego, a otrzymują je firmy i przedsiębiorstwa osiągające wynika wykraczające poza przeciętność."

pewnie część rzeczy to zasługa jeszcze poprzedniej Głównej Kwatery, ale Ci ludzie są i pracują na konto ZHP, Głównej Kwatery i swoje własne

i nie piszę tego, aby się 'przylizać' komuś, też krytykuję w innych wątkach, ale dostrzegam dobre strony

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 04 maja 2006, 11:37

Jedyne, kóre znam:

- hm. Michał Górecki - przeprowadzenie reformy mundurowej

Zaś co do "incydentu na Głodówce" - jestem przeciwny robieniu tegoż za plusa.
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

hajder

Post autor: hajder » 04 maja 2006, 15:19

nie zgadzam się z plusem za plany operacyjne - są niezgodne ze strategią, o czym pisałem na forum

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Inne”