Brak kandydatów

Zablokowany
Gisburn
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Gisburn » 31 sie 2007, 11:52

Z Policyjnym Towarzystwem Sportowym „Gwardia”. Zgadłem prawda? Ciekawę dlaczego :P:P
Ostatnio zmieniony 31 sie 2007, 11:52 przez Gisburn, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Maciej Gralak HR
Drużynowy 42 BDSH "Krzewy" im. Dzieci Bydgoskiego Września
Szef Zespołu Programowego Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej

Alex
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Alex » 31 sie 2007, 12:40

Spokojnie druhowie. Nie wierzę w to aby nasza Komendantka postapiła wbrew regulaminom. Tak więc temat kandydatury druha Rycharskiego - wygasł. A co do tyuch spotkań to napiszcie proszę gdzie niby były te spotkania z delegatami?
phm. Wojciech Cabaj
Komendant Hufca ZHP Chełmża
Drużynowy 49 Drużyny Harcerskiej im. K. Wielkiego z Chełmna,

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 31 sie 2007, 13:04

no i czas pokaże co będzie z hm dh Rycharskiego, ja bym spodziewał się wszystkiego;) a co do konkretów Rafała Klepacza to czas również biegnie i jak nic zostało już do zjazu ledwie ponad tydzień....
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 31 sie 2007, 14:05

Nie znam dh Rychalskiego ale dziwie się że nie wypowiada się w tym temacie tutaj. Mnie razi trochę fakt że dyskusja toczy się niejako za jego plecami... Czy ktoś mógłby go tu skierować? Tak żeby miał prawo choć ustosunkować się do stawianych już wręcz w formie zarzutów tez. Bo chyba tak należy nazwać dyskusję o tym w jaki sposób kombinuje żeby oszukać system i co zrobić po tym jak to zrobi. Proszę o rozważne wypowiadanie takich tez bo nie żyjemy w świecie z "Raportu mniejszości" i nie możemy nikogo oskarżać ani skazywać jeszcze zanim coś zrobi.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

rynio
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: rynio » 31 sie 2007, 14:41

Spodziewałem się takiego postu. Pamiętaj jednak, że rozmawiamy o kandydacie na Naczelnika ZHP ( i jestem pewien, zamierza kandydować, bo rozmawiał o tym ze znanymi mi osobami ), a do Zjazdu został tydzień. To pozwala na rozpatrywanie wszelkich wątpliwości. A forum służy wymianie opinii. Nikt zarzutu nie poczynił nikomu. Ale jeśli na 2 tygodnie przed zjazdem jest się phm. i mimo tego oświadcza, że będzie kandydować, to raczej ma się pewność zdobycia stopnia hm. przed terminem wyborów. No tak to działa...

Ryszard

Maciaf
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciaf » 31 sie 2007, 15:20

Czyli będziemy mieli wybór:
- Naczelniczka dh. hm. Teresa Hernik
- Naczelnik dh. hm. Rafał Klepacz
- Naczelnik dh. phm. Łukasz Rycharski
I oczywiście ludzi, którzy będą tworzyli ich zespół oraz wizję realizacji naszej strategii rozwoju.

Naiwnie uważam, że delegaci nie są w 100% podzieleni na dwa obozy i będą głosować rzeczowo.
Jeśli chodzi o druhnę naczelnik, myślę, że jej kandydatura jest znana najlepiej - widzimy jej pracę.
Pomysły Rafała Klepacza znam z jego poprzedniej kampanii, nie wiem z jakimi ludźmi pójdzie do wyborów we wrześniu. Bardzo chciałbym porozmawiać z nim przed zjazdem.
Druha Łukasza nie znam, dobrze było by dowiedzieć się czegoś więcej.

Bardzo dobrze się stało, że podczas ostatnich wyborów mieliśmy okazję dobrze poznać kandydatów, poczytać i porozmawiać z nimi o przyszłości związku. Czy tym razem nas to ominie?

Maciek
hm. Maciek spod Gaików HR
Chorągiew Śląska, Hufiec Beskidzki

19kldh
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: 19kldh » 31 sie 2007, 15:38

Maciaf pisze:Jeśli chodzi o druhnę naczelnik, myślę, że jej kandydatura jest znana najlepiej - widzimy jej pracę.
Pomysły Rafała Klepacza znam z jego poprzedniej kampanii, nie wiem z jakimi ludźmi pójdzie do wyborów we wrześniu. Bardzo chciałbym porozmawiać z nim przed zjazdem.
Skąd wiesz z jakimi ludźmi Teresa "pójdzie do wyborów" ?
hm. Czesław Przybytek HR
http://19kldh.pl
tel. 519-160-185

Maciaf
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciaf » 31 sie 2007, 15:44

Nie wiem.
Napiszę to inaczej:
Nie mogę znaleźć żadnych konkretów odnośnie wyborów. Wobec tego zakładam, że dh. Teresa będzie kontynuować swoją wizję, a Rafał wróci do swoich pomysłów.
Chętnie dowiem się więcej.
Maciek

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 31 sie 2007, 17:07

rynio pisze:Spodziewałem się takiego postu...
Ze względu na sytuację tylko apeluje o ważenie słów. W innym przypadku pewnie poszłoby to do kosza, bo czytając posty i nie znając osoby można "moralnie skazać" osobę która nawet się tu nie odezwała a jeszcze chyba nic tak złego nie zrobiła.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

giqusek
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: giqusek » 02 wrz 2007, 20:13

Aj ;-)

Bardzo proszę skończcie temat druha Łukasza Rycharskiego, tym bardziej że mówimy (piszemy) o nim za jego plecami. Nie widzę powodów aby o nim dyskutowano skoro z punktu widzenia regulaminów etc. wiadomym jest że nie zdobędzie do Zjazdu potrzebnych uprawnień do kandydowania na Naczelnika. Jeśli ktoś ma wątpliwości to dlaczego nie skieruje swojego pytania do Chorągwi Kujawsko Pomorskiej i samego zainteresowanego.

Nie potrzebnie atmosferę podkręcacie.

Zastanówmy się lepiej nad realnymi kandydatami i ich wizjami na przyszłość naszego Związku.

Pozdrawiam,
Hufiec ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 02 wrz 2007, 21:12

giqusek pisze:Bardzo proszę skończcie temat druha Łukasza Rycharskiego, tym bardziej że mówimy (piszemy) o nim za jego plecami.
Ja trochę nie rozumiem argumentów "dyskutujemy za plecami". Mówimy o osobie, która jest podobno kandydatem na Naczelnika naszego Związku. Rozpatrujemy jego szanse i ew. nieścisłości. Gdybyśmy zaczęli gdybać, czy Rafał ma już GK, czy nie, to wg Ciebie byłoby to mówienie za plecami (zakładając, że akurat byłby offline przez 3tygodnie)? Wg mnie nie.
Nie widzę powodów aby o nim dyskutowano skoro z punktu widzenia regulaminów etc. wiadomym jest że nie zdobędzie do Zjazdu potrzebnych uprawnień do kandydowania na Naczelnika.
Ale jeśli odbywa spotkania jako kandydat na Naczelnika, to coś jest nie tak, prawda? Nie, nie byłem na takim spotkaniu, uprzedzając pytanie, ale wystarczy mi słowo Rynia w tej kwestii.
Zastanówmy się lepiej nad realnymi kandydatami i ich wizjami na przyszłość naszego Związku.
No właśnie, kto poza Rafałem Klepaczem oficjalnie potwierdził chęć kandydowania?
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

wktor
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: wktor » 02 wrz 2007, 21:38

Mam nadzieję, źe wielu z Nas w sobie zastanowiło się co dalej z ZHP, jaka władza i dla kogo? Nie dajmy się manipulować, nie widzę powodów do zmiany RN - za co...? za prawdę i dociekliwość, jestem czlonkiem KZiF RN, dochodziliśmy prawdy małymi kroczkami i chcieliśmy się tym podzielić z innymi, czy to jest wybieganie poza kompetencje? Rozmowy z wieloma ludźmi na róźnych stanowiskach w Naszym Związku dały nam pogląd,że nie jest dobrze, chcemy zmiany - a tu strzał ostrzegawczy w tył głowy od komendantów Chorągwi - bo co...? Jakieś obawy przed zamachem...? Nie wyolbrzymiajmy faktów...wielu członków Rady robiło swoje, a Ci co nie chcą pracować niech odejdą - komendanci,inne władze i działacze niech nas wesprą i podpowiedzą jak iść wspólnie razem i niech nie mieszają, bez obaw, jak będzie dobrze nikt Was nie będzie się czepiał. Chcemy pokazać prawdę to nie mówcie nam,że to szkodzi Związkowi, można gnój schować w piwnicy i tak będzie śmierdział....Mam nadzieję,że z pokorą podejdziemy do realiów i nie damy się wykolegować - Rada musi się obronić dla dobra demokracji w ZHP.

Maciaf
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciaf » 02 wrz 2007, 21:57

Czy jest szansa na jakąś dyskusję (rozmowę) w sobotę przed zjazdem?
Maciek
(delegat)

rynio
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: rynio » 02 wrz 2007, 22:04

Tak, w sobotę są prezentacje kandydatów. Rafał Klepacz tam będzie, wraz z całym swoim zespołem. I będzie na pewno chętnie rozmawiał:)

Ryszard

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 03 wrz 2007, 06:13

Szkoda że Rafał, pomimo kilku próśb nie opublikował niczego na forum :/