Zimowisko 2010

Forum dyskusyjne dotyczące HALiZ
ODPOWIEDZ
eni_a
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: eni_a » 08 sty 2010, 13:46

Witam!

Organizuję zimowisko dla harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników w schronisku Murowaniec k/ Zakopanego. Wciąż mam wolne miejsca, więc gorąco zachęcam do wzięcia w nim udziału.

W programie wyjazdu są oczywiście wędrówki po szlakach górskich, moczenie się w wodach termalnych, zimowe bitwy śnieżne i klimatyczne kominki :)

Termin: 12-19 luty 2010 r.
Koszt: 700 zł. (w tym jest przejazd PKP do i z Zakopanego, ubezpieczenie, nocleg, wyżywienie i program).

Dla ekipy posiadającej swojego wychowawcę-opiekuna możliwe jest dostosowanie indywidualnego programu-wtedy warunki cenowe mogą ulec zmianie!!

Termin zgłoszeń 15 stycznia 2010!!
Czuwaj!

phm. Zenobia Glac - Ściebura
Z-ca Komendanta Hufca Gdańsk-Śródmieście

maciejek300
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: maciejek300 » 08 sty 2010, 13:50

Witam ! Pytanie skąd taka cena toż to jakiś kosmos , mnie obóz w lecie 21 dni kosztował 850 zł, a zimowisko w tym roku 240 zł z przejazdem , wyzywieniem i programem oraz noclegi ( wyzywienie pełne ) , pytam oczywiście z ciekawości , jezeli druhna uzna moje pytanie za niestosowne , proszę nie odpowiadać . z harcerskim pozdrowieniem
czuwaj
Maciej Branowski fizyk HO
kwatermistrz szczepu twierdza z gliwic

eni_a
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: eni_a » 08 sty 2010, 14:50

Nie, dlaczego. Ogólny kosztorys wyjazdu: przejazd: Gdańsk-Zakopane-Gdańsk PKP (ok 100zł/osobę) + autokar na miejscu, nocleg+wyżywienie (350 zł/osoba), ubezpieczenie i program. Poza tym zakładam, że kadra nie ponosi opłat, więc skądś te koszty również muszą zostać pokryte.

Tak jak mówiłam ekipa ze swoim wychowawcą-opiekunem może mieć osobny program, a co za tym idzie cena zimowiska może ulec zmianie.

Żeby nie było niedomówień-dla mnie jedynie cena noclegu nie podlega negocjacjom, bo taką ustala schronisko, natomiast koszty dojazdu na miejsce i programu - to jest zależne od ekipy :)

Czuwaj!

Raku
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Raku » 26 sty 2010, 22:00

Oo to się spotkamy my mamy wyjazd na Głodówkę 18-21 lutego :)
www.1kdw.hostingasp.pl
Zastępca Komendanta I Kutnowskiego Szczepu "Innominata"

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Akcja Letnia i Zimowa”