Nasz zjazd programowy

Zablokowany
gzk84
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gzk84 » 03 cze 2007, 11:13

Wśród ostatnich przemyśleń pojawiło mi się kilka dotyczących zjazdu.
Pierwszym z nich jest liczba delegatów którzy przyjechali na zjazd. Tylko 63 procent delegatów (może aż) pojawiło się na zjeździe aby decydować o losach naszego związku. Nie wiem jak proporcja ta wyglądała na poprzednch zjazdach, rozumeijąc różne sytuacje losowe ale te sytaucje losowe dotknęły prawie 40 procent delegatów to chyba coś nie w porządku. Zadać sobie można pytanie w obliczu naszej organizacji jaką rolę odgrywa nasz program. Biorąc po uwagę frekwencję delegatów program jest elementem średnio "popularnym". Delegat którego ja wybrałem na zjazd pojechał lecz są przypadki gdzie "jakiś rajd" jest ważniejszy od zjazdu.
Nie wiem czy jakaś dyskusja się wywiąże ale jest to przykre że niektórym los naszego związku jest ładnie mówiąc obojętny
Ostatnio zmieniony 03 cze 2007, 11:18 przez gzk84, łącznie zmieniany 1 raz.
hm. Jakub Juszyński

mateo
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: mateo » 03 cze 2007, 12:08

Oczywiście nie jest to w porządku, ale pamietać należy, że delegaci ci wybierani byli na XXXIII Zjazd ZHP. Rozumiem, że nie wszyscy mogą dysponować czasem na kolejny zjazd: wiadomo praca, studia, inne obowiązki, część delegatów zapewne nie jest już członkiem naszej organizacji itp.
phm. Mateusz Nowak
członek Rady Naczelnej ZHP
kierownik Referatu Wędrowniczego Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

dudzin
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dudzin » 03 cze 2007, 12:18

Proponuj w sprawie wyboru delegatów na zjazdy przenieść tu:

http://www.forum.zhp.pl/viewtopic.php?id=5101
phm. Tomasz Dudziński