Krajobraz po i przed burzą.

Szumyk
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Szumyk » 29 cze 2007, 06:57

Meszuga pisze:(...)I mam dwa pytania:
1. Druhu moderatorze, dlaczego niektóre posty Dona zostały usunięte? Druh pewnie zauważył, że treść ich jest w cytatach i że może być postrzegana jako bardzo niewygodna ze względu na nazwiska tam padające. Usunięcie tych postów może być różnie odbierane...
(...)
pozdrawiam ..Szalony Człowiek
Jak rozumiem posty dh Dono zostały usunięte z powodu naruszenia regulaminu forum, bo to chyba jedyny możliwy powód. Dlatego przychylam się do prośby Meszuga o podanie pkt. regulaminu forum.ZHP.pl który został przez Dono naruszony, przez jego wykasowane posty.

Czuwaj !
Szumyk

adam.zorawski
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adam.zorawski » 29 cze 2007, 14:21

Posty dh Dono zostaly ununięte na wlasne życzenie autora postow.
phm. Adam Żórawski

Administrator stron WWW
http://www.stoleczna.zhp.pl
http://www.otwock.zhp.pl

Meszuga
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Meszuga » 29 cze 2007, 19:22

Rozumiem...czyli naszczęście wszystko ok ;)

Magheru
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Magheru » 30 cze 2007, 21:09

Uważnie przeczytałam wszystkie posty i z konsternacją muszę stwierdzić, że gdzieś zgubiłam główny wątek. Tyle spraw wypłynęło niejako po drodze...

Chciałabym odnieść się do wypowiedzi Mariusza. Tak, większość drużynowych żyje w błogiej dla nich nieświadomości swych praw i obowiązków. Niektórzy nawet nie wiedzą, że mają prawa. Część szczęśliwców trafia na kursy, gdzie się o tym dowiadują, a część... niestety nie. Wśród "uświadomionych" drużynowych większość w dość dużym tępie zostaje zarażona marazmem, który jak widzę wdziera się nawet w młode umysły... Po co coś zmieniać, przecież ja to jedna mała kropelka w morzu... Otórz ostatnio morze to zmienia się w kałużę i każda KAŻDA aktywność w kierunku poprawy sytuacji jest porządana. Oczywiście w ramach rozsądku...

Czytając też posty dh Dono odczułam pewną ulgę< to naprawde smutne, ale prawdziwe> otóż nie tylko w moim hufcu patologie funkcjonowały wręcz fenomenalnie. Przerażająca jest jednak skala zjawiska... Nie można czekać na "wymarcie" danego pokolenia, bo znowu przegapimy coś ważnego jako organizacja, a po za tym ludzie tacy są mocno toksyczni i powinno się ich jak najszybciej może nie tyle utylizować co resocjalizować....

Dh Meszuga a odkąd ukochaną porzuca się na pastwę losu? Trzeba walczyć, bo żcie to nieustanna walka :)

Pozdrawiam serdecznie
"Jeśli zobaczysz iskrę w oczach zucha dokonaj wszelkich starań by nie zgasła, gdy ujrzysz dogasający żar w spojrzeniu wędrownika pozwól mu zapłonąć na nowo"

------------------------------------------------------------------
Harcerski Krąg Akademicki "Czogori" w Olsztynie

dono
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dono » 30 cze 2007, 21:14

We wspólnej idei , w dążeniu do jednego celu warto jest się jednoczyć...

http://www.kragplaskiegowezla.harc.pl
<KPW>
"Przed Nami jasnych godzin noc i moc młodzieńczych cnót
Przy innym ogniu , w inną noc , do zobaczenia znów..."

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „XXXIV Zjazd Programowy ZHP”