Forum tylko dla Zalogowanych

jak korzystać z forum, uwagi
sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 09 kwie 2010, 09:22

StaryWilk pisze:Piotrze, wstrzeliłeś się perfekcyjnie - Twoje spostrzeżenie dotyczy całego naszego Stowarzyszenia. Jest na siłę wciskane w .....KORPORACYJNOŚć !!!
I głosowanie "nogami" w efekcie lawinowo narasta :/
E tam zaraz narasta... Przecież nie narasta. Poza tym opuszczają nas najsłabsze elementy. Najmocniejsze zostają i trzymają się dobrze. Ojjj bardzo dobrze. I będą się trzymać do końca. Albo Ich albo ZHP. Niestety
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 09 kwie 2010, 12:51

giqusek pisze:Z braku odpowiedzi ze strony zleceniodawcy, nie mając nic do ukrycia - napiszę Wam.

Forum z opcją tylko dla zalogowanych jest decyzją:
- Magdalena Suchan (Wydział Promocji)
- Monika Jurecka (GK) [...]
No proszę, znowu moja ulubienica i "wychowanka"..., i charakterystyczne dla niej podejście do świata i ludzi. :/
Ech, do dziś pluję sobie w brodę, że mogłem się tak pomylić typując swojego następcę dla hufcowego zespołu informacji (to chyba największy błąd popełniony przeze mnie w całym dorobku instruktorskim ZHP) - w pewnym sensie ponoszę teraz odpowiedzialność za wszystkie "działania" promocyjne szczebla centralnego ZHP. :(

Dziwi mnie natomiast obecność drugiej druhny w tym wykazie - wydawała się być "patrzącą szerzej" i "rozumującą głębiej". Cóż, najwyraźniej kryteria doboru personelu centralnego naszego stowarzyszenia zostały wreszcie dopracowane i są rygorystycznie respektowane - chociaż w tym jednym przypadku możemy powiedzieć, że ZHP dąży do perfekcji. ;)

OT. Teraz rozumiem, skąd ten nagły sprzeciw i wyrazy dezaprobaty wobec kontynuacji pracy niezależnych serwisów harcerskich, prowadzonych i rozwijanych w starym duchu. Na szczęście tam wypielęgnowane paluszki damskich dłoni nie sięgają - inaczej trzeba by się pożegnać z HR, forum KPW, zhp24... i kilkoma innymi tytułami. :)
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie - HKW "Dal"
WODNIACY | SZANTOWIĄZAŁKA | WENECJA

sikor
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: sikor » 09 kwie 2010, 13:35

panwac pisze:OT. Teraz rozumiem, skąd ten nagły sprzeciw i wyrazy dezaprobaty wobec kontynuacji pracy niezależnych serwisów harcerskich, prowadzonych i rozwijanych w starym duchu. Na szczęście tam wypielęgnowane paluszki damskich dłoni nie sięgają - inaczej trzeba by się pożegnać z HR, forum KPW, zhp24... i kilkoma innymi tytułami. :)
No nie tak do końca, mamy kilka dziewczyn z wypielęgnowanymi paluszkami sięgającymi do naszych serwisów... Ale to drużynowe w większości są, więc to inna świadomość. No i oczywiście HR to serwis całkowicie niezależny od jakichkolwiek organizacji a więc jak ktoś coś sobie wymyśli to... Pomarzyć sobie może :D

A www.kpw.org.pl pomimo, że pozostaje oficjalnym serwisem Ruchu Programowo Metodycznego ZHP to cechuje się bardzo dużym stopniem niezależności. I nie wiem jaki nacisk mógłby przekonać adminów tego serwisu do zmiany swoich przekonań.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2010, 14:20 przez sikor, łącznie zmieniany 1 raz.
hm. Janusz Sikorski HR
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 09 kwie 2010, 14:37

sikor pisze:...mamy kilka dziewczyn z wypielęgnowanymi paluszkami sięgającymi do naszych serwisów... Ale to drużynowe w większości są, więc to inna świadomość. [...]
Patrzmy pozytywnie!
Piękne, wypielęgnowane palce druhen drużynowych w harcerskich serwisach - tiaaaa, to tygrysy lubią najbardziej. :)

A każde nieprzemyślane działanie prowadzi do "oddania rynku niezależnym przedsiębiorcom", albo szarej strefie. Tak było w czasach prohibicji i od tamtej pory mechanizmy się nie zmieniły, więc tu dostrzegam piękną przyszłość dla wymienionych tytułów (i tych niewymienionych). :D

Poza tym mimo wszystko zakładam (co nie znaczy, że wierzę - po prostu staram się być pozytywny), że wśród decydentów są jednak ludzie myślący trzeźwo - jeśli ruch miał poprawić wizerunek stowarzyszenia, to trudno mi się oprzeć wrażeniu, że nie tędy droga.
Z punktu widzenia postronnego widza "utrudnienie dostępu do treści" i "ukrywanie niezależnych wypowiedzi" raczej doprowadzi do podważenia zaufania do ZHP. Tym bardziej, że dla "najbardziej zdeterminowanych" (czyt. ciekawskich) zawartość dalej jest dostępna, a z kolei poza serwisami centralnymi nikt nie będzie się silił na uprzejme uwagi i opinie o naszych władzach i szefach zespołów centralnych. :/
hm. Piotr Nowacki kpt.j.

monika.jurecka@zhp.pl
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: monika.jurecka@zhp.pl » 09 kwie 2010, 17:09

Druhny i Druhowie
Po pierwsze przepraszam za wcześniejszy brak odpowiedzi.
Po drugie decyzja o udostępnieniu forum tylko dla osób zalogowanych jest decyzją moją, a nie druhny Magdy Suchan, - dlatego prosiłabym o nie obrażanie jej.
Po trzecie decyzję taką podjęłam, ponieważ:
- nie wszystkie dyskusje prowadzone na forum są godne instruktorów ZHP tym samym stawiają w złym świetle Związek
- część moderatorów niestety nie wywiązuje się ze swoich obowiązków
Jeśli uda nam się wypracować zasady pracy, które będą satysfakcjonowały wszystkich to powrócimy do forum otwartego.
Czuwaj
hm. Monika Jurecka HR
członkini GK ZHP

rynio
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: rynio » 09 kwie 2010, 17:55

Nie wiem czy Druhna członkini GK ZHP jeszcze śledzi ten wątek, ale gdyby - mam pytanie. Czy wcześniej nie było na tym forum "dyskusji niegodnych instruktorów ZHP" czy też poprzednia-ta-sama GKa nie dostrzegła tej niegodności i dopiero dzięki Druhnie mamy tę wiedzę? Nie krytykuję tej jakże samodzielnej i odważnej decyzji, tylko ciekawi mnie powód jej podjęcia akurat teraz.

miro
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: miro » 09 kwie 2010, 18:53

a ja myślę że kiedyś po prostu trzeba było :P

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 11 kwie 2010, 11:17

monika.jurecka@zhp.pl pisze:[...]decyzja o udostępnieniu forum tylko dla osób zalogowanych jest decyzją moją, a nie druhny Magdy Suchan, - dlatego prosiłabym o nie obrażanie jej. [...]
:) Wczoraj na spotkaniu kadr wodnych ZHP w Funce znaleźliśmy chwilę, aby z dh. Moniką wymienić swoje spostrzeżenia i przemyślenia dotyczące m.in. forum ZHP "twarzą w twarz", dlatego pozwolę sobie nie kontynuować tematu w tym wątku, przy okazji unikając wprowadzania do zasobów sieciowych uwag mogących podważać wizerunek naszego stowarzyszenia.
EOT
hm. Piotr Nowacki kpt.j.

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 11 kwie 2010, 16:57

monika.jurecka@zhp.pl pisze:Druhny i Druhowie

- nie wszystkie dyskusje prowadzone na forum są godne instruktorów ZHP tym samym stawiają w złym świetle Związek
Cóż, jako kilkuletni uczestnik tego Forum, czuję się osobiście podsumowany !
I to by było na tyle w kontekście wypowiedzi Piotra - o "patrzeniu szerzej i głębiej ! " ;)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, 17:00 przez StaryWilk, łącznie zmieniany 1 raz.

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 11 kwie 2010, 17:02

miro pisze:a ja myślę że kiedyś po prostu trzeba było :P
Miro !
Ani kiedyś, ani teraz , ani wogóle !
Ale to moja subiektywna opinia, róbcie sobie po swojemu ;)
EOT
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, 17:04 przez StaryWilk, łącznie zmieniany 1 raz.

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 11 kwie 2010, 17:18

rynio pisze:Nie wiem czy Druhna członkini GK ZHP jeszcze śledzi ten wątek, ale gdyby - mam pytanie. Czy wcześniej nie było na tym forum "dyskusji niegodnych instruktorów ZHP" czy też poprzednia-ta-sama GKa nie dostrzegła tej niegodności i dopiero dzięki Druhnie mamy tę wiedzę? Nie krytykuję tej jakże samodzielnej i odważnej decyzji, tylko ciekawi mnie powód jej podjęcia akurat teraz.
Popieram !!!

sikor
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: sikor » 11 kwie 2010, 17:28

monika.jurecka@zhp.pl pisze:... decyzję taką podjęłam, ponieważ:
No tak, to generalnie typowe ostatnimi czasy zachowanie. :/

Miast naprawić co zepsute...
Lepiej ukryć w szafie zamykając drzwi. W sumie genialne.
Tyle że to w szafie czy pod dywanem będzie sobie rosło i rosło i żyło własnym życiem...
I prędzej czy później wylezie... Jak dwa i dwa jest cztery.
hm. Janusz Sikorski HR
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

rafal bednarczyk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rafal bednarczyk » 11 kwie 2010, 23:53

Druhny i Druhowie!

Wlaczcie prosze telewizor lub radio, przeczytajcie rozkaz specjalny Naczelnika ZHP i wstrzymajcie prosze swoje potrzeby uzewnetrzania w tej sprawie przynajmniej przez okres
trwania przygotowan do pogrzebu jesli juz nie do konca ogloszonej w ZHP zaloby.

CZUWAJ!
R. Bednarczyk
--------------------------------------------
hm. Rafal Bednarczyk
czlonek GK ZHP, komisarz zagraniczny ZHP

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 12 kwie 2010, 16:42

Druhu Rafale !
Nawet największa tragedia narodowa nie może być przykrywką dla czyichś dyskusyjnych, lub kontrowersyjnych decyzji , czy wypowiedzi.
A co do oglądania telewizorów......
Akurat z Sikorem uczestniczyłem w najpiękniejszym harcersko sposobie upamiętnienia Druhów Prezydentów, Małżonki Pana Prezydenta i wszystkich tych co oddali życie za Prawdę o Katyniu i na Służbie. W sercu gór nad Rycerką Górną, na górze Oźna rozpaliliśmy Ognisko tej Pamięci w Sobotę.
Ma Druh rację, wybaczmy sobie niezbyt wyważone i nie na miejscu wypowiedzi. Z wzajemnością.
Czuwaj !
Wilk Samotnik
www.hr.bci.pl
www.kragczarnegodebu.pl
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010, 16:47 przez StaryWilk, łącznie zmieniany 1 raz.

MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 12 kwie 2010, 19:28

StaryWilk pisze:Druhu Rafale !
Nawet największa tragedia narodowa nie może być przykrywką dla czyichś dyskusyjnych, lub kontrowersyjnych decyzji , czy wypowiedzi.
BASTA

Mamy wielką tragedię , każdy z nas ucierpiał i oddaje cześć, ale może jako przykład pokarzecie że nas tez coś jednoczy , chociaż na ten tydzień.
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „O Forum...”