forum narzędziem do promocji

jak korzystać z forum, uwagi
ODPOWIEDZ
bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 18 mar 2009, 10:43

hej,

Chciałbym forum wykorzystać jako narzędzie do promocji różnych imprez i wydarzeń ZHP.
Czy macie jakieś ciekawe pomysły?

Czytacz
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Czytacz » 06 kwie 2009, 09:09

Trochę po czasie ale dopiero teraz to dojrzałem.

Zdecydowanie jestem przeciw robieniu z forum tablicy ogłoszeń. Z praktyki wiem, że takie rozwiązanie doprowadza do powstawania martwych tematów, które z ideą forum dyskusyjnego niewiele mają wspólnego.

Forum jest od dyskutowania, od ogłoszeń są normalne strony.

No, chyba że są jeszcze jakieś inne metody (podprogowe? ;) ), o których nie pomyślałem.
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2009, 09:10 przez Czytacz, łącznie zmieniany 1 raz.
pwd. Piotr Kołodziejski
Hufiec Łódź-Śródmieście

Zespół ds. Wsparcia Technicznego
Wydział Nowych Technologii GK

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 06 kwie 2009, 13:16

Nie no nie mówię o tablicy ogłoszeń. Ale może ktoś ma pomysł na jakieś ciekawe formy.

np. jak masz skonfigurowane konto @zhp.net.pl to pojawia się, że dziękujemy za używanie konta, a jak masz inne to jest propozycja do założenia takiego konta.

Może np. w imprezach należy zrobić coś "imprezowego" albo gdzieś indziej. Np. wydziałowi dać możliwość prezentowania newsów na forum swojego wydziału? tak aby można je odrazu komentować?

nie wiem pytam, reklama, informacja, rozwój.

Czytacz
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Czytacz » 06 kwie 2009, 20:07

bobik pisze:Może np. w imprezach należy zrobić coś "imprezowego" albo gdzieś indziej. Np. wydziałowi dać możliwość prezentowania newsów na forum swojego wydziału? tak aby można je odrazu komentować?
To jest właśnie pierwszy krok do robienia z forum tablicy ogłoszeń. Niusy to niusy, dyskusje to dyskusje.

Może lepiej dać możliwość komentowania niusów na stronach? A jeżeli temat się rozwinie, dopiero wtedy przerzucać na forum?

Generalnie nie wydaje mi się żeby był większy sens rozbudowywać funkcjonalność forum.

Wybacz mój pesymizm :)
pwd. Piotr Kołodziejski
Hufiec Łódź-Śródmieście

Zespół ds. Wsparcia Technicznego
Wydział Nowych Technologii GK

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „O Forum...”