Regulamin

jak korzystać z forum, uwagi
Zablokowany
KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 16 lip 2007, 13:08

Pogubiłem się... jaki jest obowiązujący Regulamin Forum? Wchodzę w Zasady a tam jest napisane, że to jest projekt, który jak wejdzie w życie to będzie obowiązywał, i OK. Ale jakie są obecne zasady?
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 16 lip 2007, 15:29

no rulezzzzzzzzz :]
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

giqusek
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: giqusek » 17 lip 2007, 09:20

Przede wszystkim netetykieta funkcjonuje.
Hufiec ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika

KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 17 lip 2007, 13:25

giqusek pisze:Przede wszystkim netetykieta funkcjonuje.
Tak? :)

"- zakaz nadmiernego cross-postowania czyli wysyłania maili/postów do kilku grup naraz
- zakaz pisania nie na temat
- zakaz pisania kilka razy z rzędu"

To jest łamane nagminnie na naszym Forum, z tego co widzę. ;)

Może ktoś z adminów odpowiedział by mi rzetelnie na kwestię postawioną w pierwszym wpisie? :)
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 23 lip 2007, 12:59

Chciałbym CI odpowiedzieć jak najrzetelniej potrafię ale sam nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie co mnie także smuci,

proponuje kontakt z użytkownikiem "adam.zorawski" być może tu uzyskać informacje na temat który Cię trapi ja już osobiście odpuściłem

KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 23 lip 2007, 14:27

bobik pisze:proponuje kontakt z użytkownikiem "adam.zorawski" być może tu uzyskać informacje na temat który Cię trapi ja już osobiście odpuściłem
Nie chcę tego załatwiać na priv-ie, bo ta kwestia nie tylko mnie zastanawia. Wiele osób powołuje się na zasady, które nie obowiązują obecnie, wiec wolałbym aby administracja Forum publicznie sie w tej kwestii wypowiedziała. I tu naprawdę nie chodzi o szukanie dziury w całym, tylko o znajomość obecnie obowiązujących zasad, tak aby można było w zgodzie z nimi wypowiadać się na Forum. :)

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 23 lip 2007, 14:38

Ale Bobikowi chyba chodziło o to, że administrator nie daje żadnych odpowiedzi nawet członkowi swojemu zespołu, więc może zmasowane pytania na priv od osób trzecich zmotywują go do odpowiedzi. Tak ja to rozumiem.
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

bobik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 23 lip 2007, 15:51

powiedzmy że interpretacja dowolna, jednak na forum nie obowiązuje moim żaden regulamin, nie mogę jednak udzielić więcej informacji bo po prostu nic mi nie wiadomo...

zasadniczo jedynym 'regulaminem' będą dowolne interpretacje moderatorów i administratorów

KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 23 lip 2007, 17:04

Ogłoszenie pisze:Planujemy zmiany ZASAD obowiązujących na forum.ZHP.pl, prosimy wszystkich o zapoznanie się z propozycja nowego REGULAMINU FORUM.
Jak dla mnie oznacza to, że jakieś zasady istnieją do czasu wprowadzenia nowych, a także jeśli chce się wprowadzić "nowy Regulamin" to jakiś Regulamin powinien być tym "starym Regulaminem" już istniejącym. No ale może tylko ja to tak widzę. ;)

Ja więc spokojnie nadal czekam na rozwianie moich wątpliwości. :) Może do kolejnego Zjazdu zmieniającego Statut ZHP się doczekam - dużo czasu nie zostało, znając życie. :P

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „O Forum...”