Dwa pomysły

jak korzystać z forum, uwagi
Zablokowany
Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 27 lut 2005, 22:59

Nie znajdziesz książkowej definicji, ponieważ jest to związek frazeologiczny luźny, a takich się w słownikach nie definiuje (bo nie ma po co, to po prostu zwykła suma znaczeń słów wchodzących w skład frazeologizmu). Związek międzyludzki to relacja zachodząca między osobnikami gatunku homo sapiens. Tyle. Jeśli koniecznie chcesz sięgać po słownik, to sprawdź definicję rzeczownika związek i przymiotnika międzyludzki.

--
Igor Kuranda HO
Szczep 7 Wieluńskich Drużyn Harcerskich

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 27 lut 2005, 23:09

Nikt_name napisał
Może niegłupim pomysłem byłoby też organizowanie dla użytkowników spotkań w świecie rzeczywistym (Towarzyski Zlot Forum Harcerstwa Polskiego;-)).
O ! :) Za tym, nie ukrywając jednak trzecim druha pomysłem ;p jestem najbardziej ZA.
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

Patka_69
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Patka_69 » 28 lut 2005, 07:13

OK...
tylko jak zawsze największy problem pojawia się gdy trzeba znaleźć kogoś kto tym wszystkim pokieruje....

===================================
A co do konkursu to i tak wiadomo że Stary Wilku wygra je wszystkie... no i ja oczywiście :D (it's a joke :p)
"By każda mała myśl,
czyn lub słowo,
braterskie było...
Tak iść do celów wielkich."

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 28 lut 2005, 08:24

Patka_69 napisał:
OK...
tylko jak zawsze największy problem pojawia się gdy trzeba znaleźć kogoś kto tym wszystkim pokieruje....
Wiesz pewnie Patka co to miniportal nie? Oni organizowali pare razy jakieś imprezy, zloty, gdzie się zjeżdżali wszyscy urzytkownicy mP. Oczywiście na pewno wszystkich nie było. Ale byli i słyszałem bardzo pozytywne opinie na ten temat od samych najaktywniejszych urzytkowników mP jak i od admina mP, Alphy.

Jeśli już by nikomu, nie zależałoby na tym, a niebyło by sprzeciwów żadnych, by coś takiego zorganozować to u mnie w Ostrowie jest wspaniała stanica, gdzie bezproblemowo mógłbym coś zorganizować.
Jeśli doszło by do skutku takiego Zlotu, to myślałem nad miejscowością najbardziej optymalną dla wszystkich harcerzy z całej Polski, no Ostrów Wielkopolski tak po środku nie leży.

Ale najpierw podyskutujmy nad tym, czy cos takiego warto zrobić czy nie. Kto jest za,a kto przeciw i dlaczego. Ja generalnie jestem ZA, jak już na początku to napisałem.

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 20 mar 2005, 10:26

Czy cisza w tym wątku ma oznaczać jednoznaczna odpowiedź na te pomysły?

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 20 mar 2005, 11:10

Przepraszam za brak wcześniejszej odpowiedzi.
Za wcześnie w tej chwili na jednoznaczne określenie - będzie, nie będzie.
W tej chwili trwa dyskusja nad całościowymi rozwiązaniami dla ZHP od strony komunikacyjnej - stąd nie jestem w tej chwili w stanie odpowiedzieć.
hm. Krzysztof Kujawski

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 20 mar 2005, 13:04

OK, rozumiem i będziemy czekać na jakieś konkretniejsze odopwiedzi, pomysły, ustalenia :)

Narazie jednak możemy trochę podyskutować o tym wszystkim.

delfin_jaskolka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: delfin_jaskolka » 08 kwie 2005, 17:21

Jeżeli pierwszy punkt dojdzie do normy , to chciałabym dodać , że trzeba zrobić zabezpieczenia by user nie głosował dwa razy.:p
Deli

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „O Forum...”