błędy

jak korzystać z forum, uwagi
Zablokowany
schmergiel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: schmergiel » 04 sty 2005, 17:32

dzis zauwazyłem ze forum podkresla błedy, moze i uda sie tu zademonstrowac (ktury)
ale czy zamiast pokazywac jakie ktos robi błedy nie lepiej wprowadzic automatycznej zmiany na poprawną wersje? albo chociaz propozycji zeby zmienic wyraz? bo niestety edycji postów sie nie doszukałem ;]
pwd. Łukasz "Schmergiel" Szlachta
drużynowy 9 WDH "Kosmonautów"
...jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 04 sty 2005, 20:34

Autokorekta? Dobry pomysł. W sumie. Ale chyba moim zdaniem właśnie podkreślanie błędów ortograficznych jak i NoWoCzEsNeJ pisowni powinno być lepsze. Dlaczego? Powinno to służyc w pewnym sensie tym, byśmy sie nauczyli nie popełniać drugi raz tych błędów. Ja sam wiem, że robie takie błędy, ale STARAM SIę ich nie popełniać, choć mam problemy ostatnio z tą ortografią.
To juz w sumie tak działa na człowieka, że jak zobaczy, że ma tak czerwono, to aż normalnie wstyd ! I se taka osoba myśli - no druga raz takiej siary nie zrobię co nie? I zacznie mniej błędów robić i coraz mniej. Mam nadzieję. A jak drugi raz to samo zrobi to tym bardziej ten błąd mu sie tak wpoi, że nawet sięgnie do zakurzonego juz słownika ortograficznego ;)
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

delfin_jaskolka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: delfin_jaskolka » 08 kwie 2005, 17:17

Zgadzam się ze slonkiem. Nic dodać , nic ująć.

PS dzięki że sprowadziłeś mnie spowrotem na to forum
Deli

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „O Forum...”