poszukiwania męża harcerskiego

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 11 wrz 2007, 14:00

sikor pisze:Ale ta nasza internetowa harcówka ma jeszcze wiele ograniczeń, zbyt wiele by budować właściwy nastrój...
Będziemy nagrywać filmy ze sobą i puszczać jako dyskusję face2face ;)
Staram sie powstrzymywać uszczypliwośc (chociaż nie zawsze to wychodzi)
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka ;) :D
I pewnie gdybym na to patrzał z boku to nieraz nasłałbym na siebie wściekły tłum (no wiesz, sztachety, widły, kopcące pochodnie ;) )
Niecny Ogrze, Ty :P
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

kosmaty
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kosmaty » 11 wrz 2007, 14:02

Dzięki za zrozumienie równi z Was goście ;)
phm. Rafał Talar HR
Chorągiew Krakowska

kosmaty
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kosmaty » 11 wrz 2007, 14:06

A i nie wiem czy wiesz Kuba, ale dzwonili z centrali i swistak już nie zawija ;)
phm. Rafał Talar HR
Chorągiew Krakowska

Klaudd

Post autor: Klaudd » 11 wrz 2007, 14:54

no to ja powiem tak. na poczatku widziałam tylko jak najeżdżacie na nas. ale przeczytałam te 2 wątki 2 razy. moze nawet 3. no i wiem juz. wy nie rozumiecie istoty tej zabawy. jak kilka lat temu wstapiłam do druzyny i pojechalam na grunwald nagle było takie zdanie 'klaudia bedziesz moja corka'. no i poszukiwanie taty razem z siostra bliźniaczka było bardzo fajne. miedzy 'rodzina' zawiazały sie przyjaźnie itd. naprawde łatwiej było odnaleźć sie w drużynie. bo chociaz jestem osoba bardzo 'kontaktowo' to troche trudno bylo w druzynie w ktorej znałam moze 3 na 30 osob.
może rozumiecie, może nie. to już nie moja działka. ale uwierzcie, ze ta 'rodzina' bardzo mi pomogła.

dziękuję za uwage, czuwaj!

Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 11 wrz 2007, 14:57

Klaudd pisze:no to ja powiem tak. na poczatku widziałam tylko jak najeżdżacie na nas. ale przeczytałam te 2 wątki 2 razy. moze nawet 3. no i wiem juz. wy nie rozumiecie istoty tej zabawy. jak kilka lat temu wstapiłam do druzyny i pojechalam na grunwald nagle było takie zdanie 'klaudia bedziesz moja corka'. no i poszukiwanie taty razem z siostra bliźniaczka było bardzo fajne. miedzy 'rodzina' zawiazały sie przyjaźnie itd. naprawde łatwiej było odnaleźć sie w drużynie. bo chociaz jestem osoba bardzo 'kontaktowo' to troche trudno bylo w druzynie w ktorej znałam moze 3 na 30 osob.
może rozumiecie, może nie. to już nie moja działka. ale uwierzcie, ze ta 'rodzina' bardzo mi pomogła.

dziękuję za uwage, czuwaj!
Jakoś dziwnie ani ja, ani harcerze z prowadzonych przeze mnie drużyn nie potrzebowali takich zabaw, żeby się nie odnaleźć.
:)

Bo _wszyscy_ harcerze są braćmi i siostrami.
Maciej Pietraszczyk 503-664-824
hsg@zhp.pl; maciej.pietraszczyk@strazgraniczna.pl

Nad sruby korouhev zavlála, to v¹ak neznaèí, ¾e je tam sláva,
v¹em vìrným poka¾dé nesmírnou sílu a jednotu dává,
ve znaku kalich, v kalichu víra, jen pravda vítìzí, v pravdì je síla.

Klaudd

Post autor: Klaudd » 11 wrz 2007, 15:01

ja też bym nie potrzebowała, ale to jest fajna sprawa np takie spotkanie całej rodziny. albo coś w stylu 'zerwane wiezi'.
i moze nie uzywajcie takich słów jak 'profanacja'...
Maciek P pisze:.
harcerze z prowadzonych przeze mnie drużyn
rozumiem, że drużyny się rozpadły. a z jakiego to powodu? może nie potrafili się zgrac jak przypuszczam...

Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 11 wrz 2007, 15:06

Klaudd pisze:ja też bym nie potrzebowała, ale to jest fajna sprawa np takie spotkanie całej rodziny. albo coś w stylu 'zerwane wiezi'.
i moze nie uzywajcie takich słów jak 'profanacja'...
Słowa "profanacja" użyłem odnośnie zabawy w ślub. Tylko i wyłącznie.
Maciek P pisze:.
harcerze z prowadzonych przeze mnie drużyn
rozumiem, że drużyny się rozpadły. a z jakiego to powodu? może nie potrafili się zgrac jak przypuszczam...
¬le rozumiesz. Dwie przekazałem, trzecią prowadzę. A zgranie uzyskujemy np. przez służbę.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2007, 15:07 przez Maciek P, łącznie zmieniany 1 raz.

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 11 wrz 2007, 15:20

No cóż... ja tu bardziej widzę "chorobę" systemu zastępowego...
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 11 wrz 2007, 15:24

sikor pisze:No cóż... ja tu bardziej widzę "chorobę" systemu zastępowego...
Syndrom wrodzonego braku stosowania metody harcerskiej.

I wracamy do podstawowego tematu: co to jest ZHP? Stowarzyszenie organizacji czasu wolnego, czy organizacja wychowawcza (samowychowania i wzajemnego wychowania).

SZERSZEń_9DW
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: SZERSZEń_9DW » 11 wrz 2007, 15:33

izu pisze:nie wiem jak mam to napisac ale u nas w hufcu jest taki zwyczaj ze kazdy (prawie) ma rodzinke (mąz żona dzieci) wiecie o co chodzi.. nom i ja poszukuje męza.. może ktoś chętny... ?? ;D:D oczywiscie nie prawdziwego jak niektórzy twierdzą.. :P:P czekam na odpowiedzi i propozycje.. :P:P z góry thx.. :**:
Druhno Izo mam pytanie do druhny czy oficjalne forum ZHP to Biuro Matrymonialne. Przemyśl to w głowie i odpowiedz sobie na to pytanie. :)

Klaudd

Post autor: Klaudd » 11 wrz 2007, 15:35

no to ja juz przestaje się udzielać w tej dyskusji. prosze, dyskutyjcie sobie na temat wychowania.

czuwaj

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 11 wrz 2007, 15:52

Spoko Klaudia... my po prostu jacyś głupi jesteśmy i nie znamy się wcale na zabawie i na harcerstwie też nie... bo zupełnie nie wiadomo co my tak z tym wychowaniem...
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

Mr.Daf
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Mr.Daf » 11 wrz 2007, 16:44

Ok moje ostatnie słowo. Rożsmieszyłeś mnie Maćku powiedzonkiem o wrotkach naprawdę tak samo jak to, że próbujesz mi wmówić, że kogokolwiek obrażam... otóż nie, to ty obrażasz mnie i drwisz z założyciela tematu - ba po prostu zachowujesz się jak dzieciak. Mam gdzieś co teraz mi odpiszesz więc lepiej będzie jak tego nie zrobisz - szkoda czasu.

Sam uważam, że zabawa w męża i żonę jest lekko infantylna. Staram się tylko przekazać w cywilizowany sposób Twojej osobie moje zdanie - ale masz je głęboko jak widać.

PS: Jest to forum ZHP i tutaj przedewszystkim powinno stosować się netykietę właśnie w obronie przed twoim przypadkiem. W tym momencie obrażasz mnie i wielu innych którzy netykiete mają za więcej niż jaki kolwiek internetowy dokument - ale ty to masz gdzieś bo Ciebie obchodzą tylko twoi znajomi - żenada.

Cyść ...
dh Dawid 'Daf' Marszałek Kwatermistrz 4 ŚDH "Agricola"
Cała POLSKA!!! W cieniu Śląska!!!
Zlot ZHP Kielce 2007 - Dziękuje wszystkim za niezapomniane chwile!

izu
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: izu » 11 wrz 2007, 16:49

wiecie co ja juz tego męża wole sobie poszukac gdzieidziej...prowadxcie sobie dalej te dyskusje..jeśli nie umiecie mnie zrozumiec..

druhna iza czuwaj!

zyrafa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: zyrafa » 11 wrz 2007, 17:07

kosmaty pisze:Może to, co teraz napiszę, wielu osobom się nie spodoba, ale nie wiem dla mnie skauting, harcerstwo jak tam wolicie to zabawa, przygoda, służba, poczucie przynależności do grupy dla młodych (głównie) szalonych często pogodnych dzieciaków a w wypowiedziach sikora maćka itd wyczuwam coś niefajnego! młoda dziewczyna w dziale zlot zhp na którym z pewnoscią była dobrze się bawiła itd. i myślała ze ten dział jest też dla niej ( choć okazało się że nie) napisała moze coś nie do końca przemyślanego, moze coś z przymrużeniem oka (nie wiem dokąłdnie jakie były intencje mogę się tylko domyślać)a tutaj instruktorzy no nie bójmy się tego słowa napadają na nią, gnoją młodą dziewczynę za niewinny żart, bo przecież doskonale wiecie o co jej chodziło no nie wiem gdybym był na miejscu tej druhny byłoby mi przykro ze osoby tekie jak Wy przeprowadziły an mnie zmasowany atak nie podoba mi się ton waszych wypowiedzi i domyślam się, ze zaraz zaczniecie się czepiać pewnych słów, któych użyłem w swojej wypowiedzi, ale obym sie mylił...
pozdrawiam
Dokładnie Wydaje mi sie ze obaj panowie zalozyli kolo wzajemnej adoracji bo siedza na forum w nie jednm temacie i sie bronia jak malo kto :P Nie krytykuje tego bo to przejwa braterstwa ale czesto forma waszych postow jest dosc "ostra" wiecej luzu panowie i usmiechu :P :D

A i zloty srodek - jak mi sie temat nie podoba i mnie nie dotyczy to nie wypowiadam sie w nim ;] i nie przeszkadzam innym dobrze sie bawic - sugeruje sie zastosowac
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2007, 17:14 przez zyrafa, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Filipecki HO

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zlot ZHP Kielce 2007”