Szukam ludzi z "kółka dwa" w ostatnią noc! :)

Zablokowany
czopek
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: czopek » 23 wrz 2007, 23:17

łaziłem se taki w dość długich włosach i bez przerwy w moraczach :D Na identyfikatorze miałem przypięte plakietki 'skisłem, śmierdzę i jest mi z tym dobrze' i 'masz młotek?' :D

chip01
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: chip01 » 24 wrz 2007, 01:31

ja szukam ludzi którzy byli w gnieździe z biołorusinami. poznałem jedna bardzo fajna białorusinke ale nawet nie eirm jak sie nazywa:(
chip01@poczta.fm

zgadzam sie zupełnie z DH Maciejem. pozatym ludzie. jak wy sie do siebie zwracacie. Jak to możliwe że jakiś zastępowy nawet śmie podwarzać uwagi człowieka który ma hm. ja sam mam tylko pwd i HO. jestem za szeroko pojetą zabawą. ale co osiogniesz w zyciu jeśli twoi harcerze nauczą sie wszystko robić tylko dla zabawy. gdzie tu sens twojego istnienia? jestes w tym momencie egoistą, poniewaz robisz wszystko żeby też soe bawić a nie wychowywac.

ukończyłem sporo kursów i wszedzie jest przypominane "uczyć przez zabawe" ale nie w pionie wędrowniczy.

ja tez nie jestem jeszcze ojcem ale rozumiem że ŻADEN rodzic nie chcał by czytac tego co tu sie dzieje.

to co tam było było niemoralne ...
nie wspomne o tym co działo sie za tym wałem w choinkach.

w naszym zwiazku jesli cośjest niemoralne jest złe. jeśłi to nie jest tylko wędrownicza głupawa to nie powinno mieć miejsca w naszym zwiazku.

moi harcerze w wieku wędrowniczym i starszoharcerskim skwitowali to tak... nie chce poznawac dziewczyny i jeszcze sie z nia całowac w momencie kiedy wiem że całowała sie z tymi wszystkimi facetami co byli przedemna. za to na koncercie poznalismy fajne dziewczyny z którymi potańczyliśmy.

JEśLI MNIE KTOś SZUKA TO JESTEM Z TYCH CO CHODZILI W CZAPECZKACH Z RUDY śLąSKIEJ.

POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2007, 02:22 przez chip01, łącznie zmieniany 1 raz.
pwd Krystian Niegel HO
Druzynowy 88 Rudzkiej Druzyny Starszoharcerskiej "TSUNAMI"
Zastępca komendanta I RMSzDiH "Prima"

www.youtube.com/88rdsh <-- zobacz filmik

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zlot ZHP Kielce 2007”