jak wrażenia po zlocie??

Zablokowany
Megidox
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Megidox » 20 sie 2007, 08:57

Były tylko 3 minusy - krokiet,skisłeś i początkowy deszcz ;p
Chodz życie ciąży a psycha siada nie mogę się poddać to moja zasada

kasia199017
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasia199017 » 20 sie 2007, 13:02

Minusy to chyba tylko to, że po krokiecie przeleżałam 4h z bolącym okropnie brzuchem.
A reszta same plusy, nawet deszcz, bo dodawał uroku :) Niezapomniane przeżycia...

Gisburn
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Gisburn » 20 sie 2007, 13:21

jak dla mnie minus to koncerty
wielki plus to wędrówki (pozdrowienia dla trasy geologicznej i znajomych z goleniowa ;))
phm. Maciej Gralak HR
Drużynowy 42 BDSH "Krzewy" im. Dzieci Bydgoskiego Września
Szef Zespołu Programowego Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej

Zlotowicz
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Zlotowicz » 20 sie 2007, 13:47

Minusy: jedzenie przez pierwsze 4 dni, KOMPLETNY SYF w organizacji zawodów sporowych(nikt nic nie wiedział), nudne koncerty.
Plusy: Bardzo udana atmosfera, niezapomniane przeżycia, bardzo szeroki zakres najróżniejszych atrakcji, poświęcenie ludzi, którzy pomogli w organizowaniu zlotu.
Na pewno były jeszcze jakieś plusy i minusy ,ale ja wymieniłem te moim zdaniem najważniejsze. Co do minusów-w końcu było 7tys. osób więc jak na taką ilość wszystko było mimo wszystko dosyć przemyślane. Ogólnie zlot był bardzo udany.

offfca
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: offfca » 20 sie 2007, 17:20

Zlot świetny :D Minusy: to oczywiście krokiety ( kto nie skacze chce krokieta :)), trochę zła organizacja jeśli chodzi o zajęcia bo moim zdaniem każdy jeszcze przed wyjazdem powinien zreflektować się na jakie zajęcia chce chodzić i bilety powinny być imienne bo nie wiem jak u was u ale nas to nikt nie leciał balonem bo nie było biletów ludzie chodzili na zajęcia które ich nie interesowały. Plusy wspaniała atmosfera która niepowtarzalna i plusem przede wszystkim są ludzie którzy ta byli :) i darmowe przytulanie bo z takim napisem chudziłam to zlocie :D (Owca z Hufca Pleszew)
'Śpiewam do was i do nieba,
że przyjaźni mi potrzeba,
płomiennego ogniobrania,
krąg przyjaciół i kochania i kochania'

azazello666
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: azazello666 » 20 sie 2007, 18:10

moknięcie podczas marszu na mszę niedzielną było jednym z lepszych momentów zlotu. dawno nie byłam tam mokra i tak szczęśliwa. razem z dwoma zaprzyjaźnionymi harcerzami z drużyny zlotowej, po tym jak przemokły nam glany skakaliśmy po deszczu,kręcąc się w kółko,biegając i tarzając się w wodzie ze śpiewem na ustach i uradowanym obliczem. było bosko. szkoda że nasza przyboczna zlotowa nie doceniłam naszego pokazowego skoku do kałuży po kolana rozchlapując kilkanaście litrów wody dookoła. w sumie i tak byliśmy wszyscy przemoczeni, więc trochę^^ dodatkowej wody nikomu by nie zaszkodziło,po za tym,kiedy wszyscy byli zziębnięci,z nas tryskała energia i przynajmniej było ciepło :D
dh.sam. FiFFi
drużynowa 17 DH "Teoria Spokoju"

podniesiona na duchu jak świeżo usypany nagrobek...

Mr.Daf
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Mr.Daf » 20 sie 2007, 18:10

Świetne najlepsza oczywiście jak zwykle niestety ostatnia noc! Ale i tak niczego nie żałuje, było naprawdę super ... nawet krokiety nie zepsuły atmosfery xD
dh Dawid 'Daf' Marszałek Kwatermistrz 4 ŚDH "Agricola"
Cała POLSKA!!! W cieniu Śląska!!!
Zlot ZHP Kielce 2007 - Dziękuje wszystkim za niezapomniane chwile!

azazello666
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: azazello666 » 20 sie 2007, 18:15

co do minusów,to krokiety mi nawet smakowały,może dlatego ze wyrzuciłam ich zawartość-nie jem grzybów- i może dlatego ze byliśmy wtedy głodni. po za tym,często zdarzało się,że obiady przychodziły za późno. kilka razy dostaliśmy obiad na kolacje :)
co do zajęć..hmn..spodziewałam się czegoś więcej. a tak- w naszym hufcu na ogól brakowało biletów dla wszystkich,zajęcia nie biletowany nie było zbyt pociągające, a jak już ktoś trafił na ciekawy temat,okazywało się ze brak miejsc. po za tym nasz hufiec nie otrzymał biletów na bardziej ekstremalne zajęcia,a wiele osób na to czekało.
dh.sam. FiFFi

azazello666
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: azazello666 » 20 sie 2007, 18:20

minusem odnoszącym się do mojego hufca było to,że msza w środę kolidowała z koncertem pereł i łotrów,a ponieważ czekałam z pewną druhną na ten koncert już dłuuugo wcześniej przed zlotem,musiałam wybrać -koncert czy msza- jestem niezadowolona z tego,że tylko mój zastęp mógł uczestniczyć w koncercie rezygnując ze zlotu-w zasadzie to i tak cały zastęp nie chciał iść na msze,a przecież skoro decyzja należała do zastępowego,trzeba było iść za głosem demokracji-zastępową byłam ja. było to niesprawiedliwe w stosunku innych zastępów,gdzie zastęp nie chciał iść w większości na mszę,za to zastępowi chcieli. można było to rozwiązać zabierając na msze tylko osoby,które chciały,ale to akuratnie była decyzja komendy drużyny zlotowej.
dh.sam. FiFFi

monika18rdhs
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: monika18rdhs » 20 sie 2007, 18:21

^ <- berek krokiet :)

Nowe doświadczenia, znajomości ... gitarowy czas, Sprawności na całe życie a przede wszystkim wspaniała atmosfera braterstwa i jedności :)
Jeśli jest fajna ekipa ludzi to zawsze da sie zrobić coś fajnego i nawet krokietowe szaleństwa tego nie dadzą popsuć :)
Bo to nie ma znaczenia jak daleko jest cel....

Kiedy tańczę, niebo tańczy razem ze mną, kiedy gwiżdżę - gwiżdże ze mną wiatr, zamknę oczy liście więdną, kiedy milczę - milczy świat...

,,Wszędzie nas pędzi wszędzie gna - harcerska dola radosna..."

magister_71
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: magister_71 » 20 sie 2007, 18:25

A ja mam propozycję, żeby założyć oddzielne wątki do podsumowania poszczególnych aspektów zlotu (wyżywienie, program, służba medyczna itd. itp.), bo robi się straszny bałagan, jest już co najmniej kilka wątków gdzie toczy się dyskusja o tym samym.
---- www.i-militaria.com ----
Militaria, mundury historyczne, bojówki w niskich cenach dla Twojej drużyny!!!

offfca
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: offfca » 20 sie 2007, 21:13

a ja mam pytanie kto kojarzy hufiec Pleszew??? :D ja jestem z tego hufca :) mój numer gg: 9116319 :)
'Śpiewam do was i do nieba,
że przyjaźni mi potrzeba,
płomiennego ogniobrania,
krąg przyjaciół i kochania i kochania'

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zlot ZHP Kielce 2007”