Przyboczny/przyboczna

Forum Wydziału Informacji GK ZHP
ODPOWIEDZ
owca_
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: owca_ » 05 sie 2008, 19:20

Witajcie wszyscy harcerze i harcerki.
W prawdzie nie jestem z ZHP, ale z Niezależnego Kręgu Instruktorów Harcerskich "Leśna Szkółka" im. Henryka Wieczorkiewicza. Otóż poszukuję, najlepiej przybocznego ewentualnie przybocznej w wieku 17lat i wyżej do drużyny zuchowej,która działa w Gdańsku na Przymorzu.Drużyna ta jest koedukacyjna.Więcej informacji podam,jeśli ktoś będzie zainteresowany,bo bez sensu się teraz rozpisywać. Powiem tak,szukam wśród harcerzy z ZHP oraz z ZHR, ponieważ nie znalazłam odpowiedniej osoby do pełnienia funkcji przybocznego/przybocznej w Leśnej Szkółce. Jeśli chodzi o przybocznego/przyboczną, biorę pod uwagę tylko osoby, które mają już jakieś doświadczenie w harcerstwie i posiadają minimum drugi stopień.
Jeśli ktoś ma pytania odnośnie drużyny bardzo chętnie odpowiem.Można pisać na meila gosieq@interia.pl bądź poprostu tutaj. Jest to dla mnie dość pilna sprawa.
Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!

jagieneczka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: jagieneczka » 03 sty 2009, 20:45

Mam małe pytanko skoro jesteście nie jesteście z ZHP tylko z Niezależnego Kręgu Instruktorów Harcerskich "Leśna Szkółka" to pod "co" podlegacie i jak realizowaliście próby instruktorskie ??

sorki za offtop ale nie mogłem sie powstrzymać.
Kamil Jagielski
123 LDSh "Imperatyw"
4 SH "n.p.m." im. gen. Mariusza Zaruskiego
Hufiec Lublin ZHP

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 03 sty 2009, 21:14

Są z Niezależnego Kręgu Instruktorów Harcerskich "Leśna Szkółka" imienia Henryka Wieczorkiewicza. Są lokalną organizacją harcerską. Są zarazem stowarzyszeniem posiadającym osobowość prawną. Tak więc podlegają... Polskiemu prawu. ZHP nie ma monopolu na harcerstwo Oni mają po prostu swoje harcerstwo. Swoją drogą to całkiem fajni ludzie (nasze drogi kiedyś się skrzyżowały) I robią niezłe harcerstwo. Ja polecam.
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

jagieneczka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: jagieneczka » 04 sty 2009, 10:15

Mhm,dziękuje bardzo za wyjaśnienie . Interesowało mnie tylko to czy np. byli kiedyś w ZHP i tu zamkneli stopnei instruktorskie i potem założyli ten niezależny krąg.
Kamil Jagielski
123 LDSh "Imperatyw"
4 SH "n.p.m." im. gen. Mariusza Zaruskiego
Hufiec Lublin ZHP

Dorota
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Dorota » 15 lut 2009, 11:17

Pilnie poszukuje przybocznego/przybocznej do gromady zuchowej na Poznańskim Grunwaldzie, gwarantuje przekazanie całej swojej (6 letniej) wiedzy i bazy zabaw i pląsów
kontakt przez naszą stronę www.nieboraki.org czuwaj Dorota

zuzi
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: zuzi » 31 maja 2009, 13:52

mam pytanie.. czyj jeśli jestem przyboczną zuchów to jednocześnie mogę być zastępowom w mojej macierzystej drużynie?

Magheru
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Magheru » 31 maja 2009, 14:52

Teoretycznie nie ma przeciwwskazań. Jednak zastanów się dobrze czy dasz sobie radę z dwoma tak absorbującymi funkcjami, nie zaniedbując przy tym innych obowiązków.
"Jeśli zobaczysz iskrę w oczach zucha dokonaj wszelkich starań by nie zgasła, gdy ujrzysz dogasający żar w spojrzeniu wędrownika pozwól mu zapłonąć na nowo"

------------------------------------------------------------------
Harcerski Krąg Akademicki "Czogori" w Olsztynie

Vandrey
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Vandrey » 31 maja 2009, 18:35

Dorota pisze:Pilnie poszukuje przybocznego/przybocznej do gromady zuchowej na Poznańskim Grunwaldzie, gwarantuje przekazanie całej swojej (6 letniej) wiedzy i bazy zabaw i pląsów
kontakt przez naszą stronę www.nieboraki.org czuwaj Dorota
Uwaga reklama:
hufiec mamy specyficzny ale kilka drużyn jest naprawdę fajnych. Dorota ma naprawde świetną gromadę zuchową a prowadzi ją jeszcze lepiej. Warto odpowiedzieć na jej apel

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Informacja”