jaki najlepszy format na prace kokursowe?

Forum Wydziału Promocji GK ZHP promocja.zhp.pl
Zablokowany
kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 08 cze 2007, 13:02

Wydział Programowy ogłosił konkurs "Skautowy wschód słońca".
Super, fajnie, ceni się inicjatywy, ta tutaj ma pewnie pomóc lepiej zaplanować ten ważny dzień, sprawdzić, jakie wizje, marzenia związane z nim mają nasi harcerze i harcerki - zgodnie z nimi PROGRAM zbudować ;)

Zastanawiam się tylko - jaki jest najpopularniejszy z dostępnych formatów dla mlodych twórców:
I i II miejsce - fotografia
I i II miejsce - obraz
I i II miejsce - inna forma
no obstawiam, że statystycznie mamy więcej fotografów niż malarzy czy grafficiarzy.
to z kolei zastanawia mnie nad kolejnym zapisem w "regulaminie":
Nie weźmiemy pod uwagę prac nie oprawionych oraz przesłanych w wersji elektornicznej.
bo czemu mam wrażenie, że dobrze zrobione zdjęcie w dobrym formacie i rozdzielczości to jednak łatwiej przetransportować do GKi niż wywołane zdjęcie w antyramie?
czyżby kwestia kosztów, które musiałaby ponieść GK?
Przesłane prace powinny zostać oprawione w ramki lub antyramy formatu od A4 do A0 (i dobrze zabezpieczone do wysyłki).
no super, na pewno każdy harcerz, który będzie chciał wziąć udział w tym konkursie od dawna zbiera na wysłanie samodzielnie namalowanego obrazu, który potem musi oprawić w ramę (lub antyramę A0, uff), bezpiecznie zapakować i pewnie wysłać ubezpieczoną paczką.

oczywiście - będzie pewnie ztego wernisaż w jakimś fajnym miejscu.
bo chyba, do galerii internetowej nie jest konieczne wysyłanie zdjęć (np. z cyfrówki) najpierw wywołanych? albo obrazów w ramach?

czy chodzi o wystrój w giece? no fakt, kilka grafik można tam wymienić, na jakieś, na których są faktycznie młodzi ludzie.

to pomarudziłem :)
pozdrawiam.
i życzę więcej przyjemności z promowania wśród harcerzy STANDARDOWYCH (już nie nowoczesnych - teraz już standardowych) technologii.
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja”