PRomocyjnie w "Perkozie"

Forum Wydziału Promocji GK ZHP promocja.zhp.pl
Zablokowany
Adaś
Starszy użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 29 gru 2003, 12:43
Lokalizacja: Zespół promocji i informacji
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Adaś » 22 mar 2007, 17:34

Jesteś członkiem komendy odpowiedzialnym za promocję i współpracę z mediami? Chcesz kształcić harcerskich PR-owców? Jesteś po kursie dla rzeczników bądź zespołów promocji i informacji i chcesz powiększyć swoją wiedzę i umiejętności? Weź udział w formach szkoleniowych organizowanych przez CSI i instruktorów obszaru Wizerunek GK ZHP - od 13 do 15 kwietnia w „Perkozie”. Zgłoszenia do 2 kwietnia

Centralna Szkoła Instruktorska i instruktorzy obszaru „Wizerunek” GK ZHP zapraszają do udziału promocyjnych szkoleniach, które odbędą się od 13 do 15 kwietnia w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym „Perkoz” koło Olsztynka (woj. warmińsko-mazurskie). Zapraszamy:

· na warsztaty dla komendantów i członków komend z zakresu promocji ZHP - komendantów hufców, członków komend hufców odpowiedzialnych za wizerunek bądź promocję, a także komendantów szczepów i osoby odpowiedzialne za promocję w szczepach.
W programie m.in.: zasady współpracy z mediami, analiza sytuacji promocyjnej, zarządzanie sytuacją kryzysową. Szkolenie jest adresowane do osób, które nie ukończyły żadnej formy związanej z promocją i informacją w ZHP.

· na warsztaty doskonalące z zakresu promocji ZHP - szefów i członków hufcowych oraz chorągwianych zespołów promocji i informacji, rzeczników prasowych, którzy ukończyli szkolenia związane z szeroko rozumianą promocją (dla rzeczników prasowych, zespołów promocji i informacji, osób odpowiedzialnych PR itp.)
W programie m.in.: zasady przygotowania dobrej konferencji prasowej, zajęcia z fotografem i doskonalące umiejętność wystąpień publicznych.

· na warsztaty dla kadry kształcącej z zakresu promocji ZHP, przygotowujące do kształcenia kadr hufcowych zespołów promocji i informacji - kadrę kształcącą, członków chorągwianych zespołów kadry kształcącej, osoby odpowiedzialne w chorągwiach za wspieranie hufcowych zespołów promocji i informacji.
W programie m.in.: praca z powstającym standardem kursu dla hufcowych zespołów promocji i informacji, tworzenie planu i konspektów przykładowych warsztatów dla hufcowych zespołów promocji i informacji, zajęcia doskonalące z autoprezentacji.

Rozpoczynamy w piątek 13 kwietnia kolacją o godz. 18.30 (prosimy o dotarcie na miejsce warsztatów do godz. 18.00), kończymy w niedzielę 18 kwietnia o godz. 13.30.

Odpłatność za warsztaty wynosi:
• 40 zł dla osób z chorągwi, które mają opłacone składki za I kwartał 2007 r.
• 60 zł dla osób z chorągwi, które nie mają opłaconych składek za I kwartał 2007 r.

Na zgłoszenia - wypełnione ankiety aplikacyjne uczestnika warsztatów ze strony www.csi.zhp.p i przesłane e-mailem na adres csi@zhp.pl lub pocztą pod adres:

Centralna Szkoła Instruktorska ZHP
ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

czekamy do poniedziałku 2 kwietnia 2007 r.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2007, 17:35 przez Adaś, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Adam Piwek
Zespół promocji i informacji Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Bądź bliżej harcerskiego Dolnego Śląska: www.dolnoslaska.zhp.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja”