Materiały promocyjne ZHP i HSR

Forum Wydziału Promocji GK ZHP promocja.zhp.pl
Zablokowany
evangelion128
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: evangelion128 » 31 sie 2006, 19:08

Witam!

Umieszczam moje pytanie tutaj z racji tego, że mail'e do Wydzialu Promocji (oraz Wydziału Informacji) ze strony zhp.pl milczą od 3 tygodni.

W Warszawie w dniach 8-10 września odbywa się festyn pt. "Bądź bezpieczny w mieście", który wpisuje się na stałe w kalendarz plenerowych imprez stolicy. Na tym festynie warszawska HSR, a wraz z nią całe ZHP, ma okazję wystawić swoje "stoisko" a co za tym idzie rozreklamować i wypromować swoją działalność i ofertę programową.

Co za tym idzie, chciałbym się zapytać, czy Wydział Promocji posiada jakieś gotowe materiały informacyjne/promocyjne na temat działalności, struktury i oferty ZHP? Chodzi o wszelkiego rodzaju ulotki, foldery, bannery, plakaty, prezentacje multimedialne, filmy, galerie zdjęć, tablice ze zdjęciami/schematami/rysunkami.

I czy ktoś z użytkowników przeglądających to forum posiada takie materiały, względnie dostęp do nich?

Ze względu na ograniczenia finansowe jak i kadrowe, nie jesteśmy w stanie siłami Sztabu festynu opracować i przygotować zbyt wielkiej ilości takich materiałów. A szkoda byłoby stracić taką możliwość marketingową.

Czuwaj!
wyw. Michał Skoczyński
członek Sztabu ZHP na festynie "Bądź bezpieczny w mieście"
drużynowy 243 WDW
pwd. Michał Skoczyńśki
drużynowy 243 WDR "Werbena"
243 WDHiGZ "Wierchy"
Hufiec Warszawa-Centrum

Jedrzej
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Jedrzej » 01 wrz 2006, 09:32

Witam,

Nie za bardzo rozumiem ten ton i trudności dotarcia do nas, jako że jesteśmy z jednego miasta. Choć odpowiadamy na każdego maila, jaki do nas przychodzi, czasem może się zdażyć, że coś przegapimy - jednak zawsze nie chcący.

Co posiadamy. Na pewno tablice z logiem ZHP na dużym kawałku plastiku. Filmy? pytanie jakie? Czarne stopy, czy relacje z imprez harcerskich? Zdjęcia - kto ich nie ma.

Prezentacje hmm. Wszytko zależy kto i do kogo ma dawać przekaz.
hm. Jędrzej Kunowski (SQ5JRJ)
Szczep 205 WDHiGZ
im. gen. Mariusza Zaruskiego
Hufiec Warszawa Praga Północ

Wilk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Wilk » 01 wrz 2006, 13:16

Druhu przeciez mozna sie przejść na Konopnicka 6 wejśc do pokoju 104, ewnetualnie zadzwonić i zapytac. Nie zas podnosic larum na tym forum. Myslę, że nikt tam dh nie zje;)
phm. Adam Zawadzki - rzecznik prasowy ZHP
„stawiajmy wyzwania, świećmy przykładem”

evangelion128
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: evangelion128 » 01 wrz 2006, 18:49

Przede wszystkim przepraszam, jeżeli "ton" kogoś uraził - to nie było moim celem. W zasadzie co do mail'i chodziło mi tylko o zwrócenie uwagi na nie, gdyż skrzynki podane na zhp.pl zwracają mail'e jako przepełnione lub nieistniejące w domenie. Moim celem nie było zarzucanie komukolwiek celowej ignorancji, jeżeli tak zostałem zrozumiany, to przepraszam.

Rozumiem zatem, że w sprawie powyższych materiałów powinniśmy kontaktować się osobiście? Do dh Zawadzkiego adres dostałem ;D, czy dalej mam szukać na Pradze Pn?
pwd. Michał Skoczyńśki
drużynowy 243 WDR "Werbena"
243 WDHiGZ "Wierchy"
Hufiec Warszawa-Centrum

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja”