Czy taka promocja wystarczy?

Forum Wydziału Promocji GK ZHP promocja.zhp.pl
marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 08 cze 2006, 20:10

Trochę off-topic się robi, ale cóż:) Nie popadaj w taką antypatię z Ty swoim hufcem. Mój też nie grzeszy liczebnością, ale znam takie, które są na wymarciu i tylko dlatego stanowią "problem" w oczach co niektórych. Ludzi mało ,bo wspólnoty pewne nie ma i nie ma kto siebie nawzajem nakręcać i motywować - cięzkie zadanie naprawcze, ale wykonalne. Wiesz najpierw na spotkanie przychodzą 2 osoby, potem 4 i tak powlutku...tytaniczna praca, ale potrzebna i nie można się załamywać na samym początku. Wiesz, jak już pisałeś, ludziom można się pokazywać w różny sposób i wcale do tego setka umundurowanych harcerzy nie jest potrzebna. Pozdrawiam
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

Cobra-Mce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Cobra-Mce » 08 cze 2006, 21:03

słucham??? 2 potem 4.. na pierwszym było 10 osób, drugie się nie odbyło, na 3 przyszły 2 osoby... zobaczymy w sobote na święcie hufca jak będzie... z miejsca już wiem ze 4 druzyn nie będzie bo gadałem z kadrą... no ja wcale nie mówie o tym że setka ma być umundurowana itd, tylko chodzi mi o to żeby jakoś jednoczyć, rozwijać itd, a nie popadać w stagnacje
pwd. Michał 'Cobra' Styczeń HO
Członek Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej
Administrator strony internetowej Hufca ZHP Mysłowice
Drużynowy Próbnej Mysłowickiej Drużyny Wędrowniczej "Cień"

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 09 cze 2006, 18:25

Dobrze kombinujesz i myślisz - stagnacja niszczy, ale jest kilka rozwiązań na to. Wspólnotę hufcową, która stymuluje rozwój buduje się latami, a nie miesiąc, czy pół roku i jeden mały błąd może wszystko popsuć. System małych kroczków, wytrwałości i najważniejsze chcąca tego samego i nie blokująca papierologicznie komenda. Ciężkie to, ale cóż nie każdy ma dane należeć do super hufca. Pozdrawiam
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

Cobra-Mce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Cobra-Mce » 09 cze 2006, 18:52

hmm no dobra ale u nas z od paru kadencji jest tak a nie inaczej... mam nadzieje że to wszystko jakoś zacznie wreszcie działać
pwd. Michał 'Cobra' Styczeń HO
Członek Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej
Administrator strony internetowej Hufca ZHP Mysłowice
Drużynowy Próbnej Mysłowickiej Drużyny Wędrowniczej "Cień"

Adaś
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Adaś » 09 cze 2006, 19:44

Każdy hufiec ma swoje problemy i powinien próbować z nimi walczyć. Jednym z naszych działań powinno być eliminowanie tych "wad", by nasz wizerunek mógł stawać się jak najczystszy i najbardziej przejrzysty!
phm. Adam Piwek
Zespół promocji i informacji Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Bądź bliżej harcerskiego Dolnego Śląska: www.dolnoslaska.zhp.pl

Wilk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Wilk » 10 cze 2006, 12:50

Ja tylko wrzuće kamyczek do ogródka Białostockiego , ktorego i tka lubie;)
Ile "newsów" daliście na regiony? Otóż tylko jeden. Macie korespondenta regionów No włąsnie nie macie wiec jesli mowicie o promocji ZHP to najlepiej zacząc od siebie;)
Zamiast gadac dla samego gadania zostan druhno druhu współpracownikiem serwisu regiony:)
Pozdrawiam
phm. Adam Zawadzki - rzecznik prasowy ZHP
„stawiajmy wyzwania, świećmy przykładem”

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja”