Poszukuje

Wydział Pracy z Kadrą i Kształcenia ksztalcenie.zhp.pl
ODPOWIEDZ
VonSNAKE
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: VonSNAKE » 24 wrz 2012, 19:46

Witam
Poszukuje kursu zastępowych dla 3 osób , najlepiej jakby "obok " odbywał się kurs pwd albo Drużynowych

24Olaa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: 24Olaa » 25 wrz 2012, 11:54

http://torun.zhp.pl/czuwaj/index.php?id=4&zoom=741
kurs zastępowych i funkcyjnych
kursy metodyczne: zuchowy, harcerski i starszoharcerski
Termin zgłoszeń co prawda minął, ale można się skontaktować z komendantem odpowiedniego kursu i myślę, że nie byłoby problemu.
sam. Aleksandra Lewandowska
przyboczna 24 Toruńskiej Drużyny Harcerskiej "Strzelnica" im. Ernesta Setona
24 Szczep Harcerski im. Obrońców Westerplatte www.facebook.com/24SzczepHarcerski

VonSNAKE
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: VonSNAKE » 25 wrz 2012, 12:27

Podziękował:D

Jednak dalej szukam:
dodatkowe wymogi:D

wiek uczestników 11 lat
termin do wyjazdu co najmniej 2 tygodnie (czas potrzebny na zgłoszenie wyjazdu na biwak w odpowiednim Hufcu)

royas
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: royas » 25 wrz 2012, 19:45

Bo mnie tak zaciekawiło, a w informatorze na stronie nie znalazłem, co to jest kurs funkcyjnych? Tzn. do czego on przygotowuje, jakie są treści, itp.
Tomasz Rojek

24Olaa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: 24Olaa » 27 wrz 2012, 09:00

byłam na takim kursie, kiedy był organizowany po raz pierwszy, wtedy były takie treści, jak przygotowanie do funkcji oboźnego lub programowca na biwaku/obozie, także to, jakie obowiązki ma komendant, jak zorganizować biwak, zajęcia z pisania konspektów i robienia zbiórek, planowania czasu, prowadzenia apelu.. to z tego co pamiętam : )
sam. Aleksandra Lewandowska
przyboczna 24 Toruńskiej Drużyny Harcerskiej "Strzelnica" im. Ernesta Setona
24 Szczep Harcerski im. Obrońców Westerplatte www.facebook.com/24SzczepHarcerski

kubi
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kubi » 28 wrz 2012, 17:15

Proponuję zajrzeć na strony hufców ze swojej Chorągwi. Takie kursy z tego co mi wiadomo w najbliższym czasie organizują Hufce Szczecin i Szczecin Dąbie.
hm. Jakub Cichocki

kubi
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kubi » 28 wrz 2012, 17:17

VonSNAKE pisze:Witam
Poszukuje kursu zastępowych dla 3 osób , najlepiej jakby "obok " odbywał się kurs pwd albo Drużynowych
A poszukujesz konkretnie kursu przewodnikowskiego czy drużynowych? Jeśli chodzi o ten drugi, to najpierw trzeba mieć ukończony ten pierwszy :)
hm. Jakub Cichocki

kubi
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kubi » 28 wrz 2012, 17:17

VonSNAKE pisze:Witam
A poszukujesz konkretnie kursu przewodnikowskiego czy drużynowych? Jeśli chodzi o ten drugi, to najpierw trzeba mieć ukończony ten pierwszy :)
hm. Jakub Cichocki

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 28 wrz 2012, 23:20

Kurs Przewodnikowski GRANAT 2012 - www.zkk-ostrow.cba.pl Zapraszam w imieniu instruktorów hufca Kalisz i Ostrów Wielkopolski.

Kurs Zastępowych również prowadzę w tym samym czasie mniej więcej, ale myślę KZ lepiej organizować w swoim, hufcowym środowisku wśród drużynowych.
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

VonSNAKE
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: VonSNAKE » 29 wrz 2012, 20:13

słonko pisze:..., ale myślę KZ lepiej organizować w swoim, hufcowym środowisku wśród drużynowych.
I tak i nie:D W tym akurat przypadku potrzebuję "świeżej krwi" czyli chce mieć zastępowych którzy nie powielą błędów i złych nawyków kadry Hufca, a wprowadzą do środowiska coś nowego.

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 30 wrz 2012, 00:37

VonSNAKE pisze:
słonko pisze:..., ale myślę KZ lepiej organizować w swoim, hufcowym środowisku wśród drużynowych.
I tak i nie:D W tym akurat przypadku potrzebuję "świeżej krwi" czyli chce mieć zastępowych którzy nie powielą błędów i złych nawyków kadry Hufca, a wprowadzą do środowiska coś nowego.
Jeśli jesteś drużynowym, to sięgnij po "Vademecum Zastępowego" Chytrego Kota i stwórz zastęp zastępowych, który będzie w praktyce najlepszym kursem zastępowych w Twojej drużynie.
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Kadra i kształcenie”