KURS DRUŻYNOWYCH

Wydział Pracy z Kadrą i Kształcenia ksztalcenie.zhp.pl
mleco
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: mleco » 05 gru 2004, 17:34

CZUWAJCIE! Poszukuję Kursu Drużynowych. chorągiew śląska lub sąsiednie:)
ćwik Marcin Nowak
Hufiec Jastrzębie Zdrój

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 07 gru 2004, 13:00

TAk odnośnie twojego wątku...
Jest organizowana Zimowa Akcja Szkoleniowa pezrz Opolską Chorągiew im. Bohaterów Powstań Śląskich i Hufiec Głuchołazy im. Górnośląskiej Brygady WOP
w ramach której prowadzone będą:

KURS DRUŻYNOWYCH DRUŻYN HARCERSKICH
KURS DRUŻYNOWYCH DRUŻYN STARSZOHARCERSKICH
KURS DRUŻYNOWYCH DRUŻYN WęDROWNICZYCH
KURS KADRY KSZTAŁCĄCEJ DRUŻYNOWYCH
Termin: 12 -; 20.02.2005(mógł wkraść się błąd )
·Miejsce: PSP nr 2 w Głuchołazach
·Odpłatność: 165 zł od osoby
A reszty jak chcesz to się sam dowiedz:D
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

felman
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: felman » 19 sty 2005, 17:12

Tu Szczecin ;] Pomimo odleglosci prawdopodobnie kilka osób od nas (wraz ze mną) będzie chetnych ;]]]]
Prosiłbym o namiary na jakieś szczegółowe informace, bo czasu już coraz mniej. Najlepiej jakaś strona www hufca lub e-mail coś w tym stylu.
Wielkie dzieki ;-)

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 19 sty 2005, 19:11

Dh Mleco nie latwiej zwyczajnieudac sie do druha Komendy Hufca i zapytac o to kogos z Kady Ksztalcacej, namiestnika twojego pionu , ew. komendanta? Oni takie rzeczy musza wiedziec. Poza tym jezeli u dh nie funkcjonuje cos takiego jak TABLICA OGLOSZEN to lepiej aby zaczela :D

Powodzenia w poszukiwaniach i oczywiscie pozytywnego zaliczenia na koniec kursu.

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 19 sty 2005, 21:24

Zapraszam na kurs do nas :D więcej informacji - http://ostrow.zhp.wlkp.pl/aktualnosci.htm
A szczegółowsze informacje oczywiście w Komunikacie KH Ostrów Wlkp. nr. 1/2005 http://ostrow.zhp.wlkp.pl/dokumenty/kom1_2005.htm w punkcie 3 ;) Zapraszam do nas ! :D i we fierie na kawke też ;) heh
A.... jeżeli naprawde się zaciekawicie tym kursem to piszcie bezwłocznie na e-maila - ostrow@zhp.wlkp.pl bo ma być juz przesunięty kurs o jeden dzień więc jesli ktos zainteresowany to niech pisze ;)
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

rojek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rojek » 20 sty 2005, 11:31

kyta napisał:
Dh Mleco nie latwiej zwyczajnieudac sie do druha Komendy Hufca i zapytac o to kogos z Kady Ksztalcacej, namiestnika twojego pionu , ew. komendanta? Oni takie rzeczy musza wiedziec. Poza tym jezeli u dh nie funkcjonuje cos takiego jak TABLICA OGLOSZEN to lepiej aby zaczela :D.
Myśle, że tablica ogłoszeń i ludzie, których druhna wymiania nie mają obowiązku wiedzieć o każdym kursie, który organizowany jest w Polsce. :)
Dobrze więc pytać - bo kto pyta - ma mniej problemów :)
Wolno szaleć młodzieży, wolno starym zwodzić,
Wolno się na czas żenić, wolno i rozwodzić,
Godzi się kraść ojczyznę, łatwą i powolną;
A mnie sarkać na takie bezprawia nie wolno?

felman
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: felman » 20 sty 2005, 23:24

Otóż to - wątpie czy w każdym hufcu na tablicy ogłoszen wiszą informacje o wszystkich kursach z całej Polski...to raczje awykonalne, więc prosze nie krytykowac mojego hufca ;P

A poza tym nie tak łatwo jest coś znależć, szczególnie jak się szuka czegoś po sesji, czyli w ferie (a studenci mają tylko tydzień) w dodatku w różnych województwach różnie to wygląda...

Dzięki za wszelkie informacje o kursach - wszystko bierzemy pod uwagę (wszystko co nie jest zbyt daleko :P)

--> Słonko - niestety :/ Potrzebujemy czegoś między 12 a 20.02 bo 30.01 to środek sesji ;P

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 21 sty 2005, 12:44

no bez przesady, mysle, ze komendant Twojego hufca ma informacje o kursach druzynowych w choragwi. a jesli nie ma, to latwo je zdobyc w choragwi :DD
ale nie czepiam sie, bo na forum jest latwiej i mozna wiecej info zdobyc :))
pzodrawiam serdecznie
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

19kldh
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: 19kldh » 21 sty 2005, 13:23

kiubik napisał:
mysle, ze komendant Twojego hufca ma informacje o kursach druzynowych w choragwi. a jesli nie ma, to latwo je zdobyc w choragwi
Pisząc "w chorągwi" ma na myśli kursy organizowane przez KCh, czy kursy organizowane w hufcach (oraz KCh) ?
hm. Czesław Przybytek HR
http://19kldh.pl
tel. 519-160-185

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 21 sty 2005, 13:41

Nie wiem jak to wyglada u was ale u nas zawsze cos wisi odnosnie kursow, warsztatow itp na tablicach, a dhn komendant tez zawsze ma lub moze zdobyc inofmracje na ten temat. Poza tym moim zdaniem troche bezsensu jest jechac na kurs nad morze skoro sie jest np z Krakowa a Choragiew akurat organizuje takowy kurs. Najpierw uderza sie do swoich dopiero pozniej dalej.... nie krytykuje pobierania informacji przez forum. ale wiekszosc ludzi idzie w ten sposob na latwize a potem i tak okazuje sie ze jada do siebie :)

felman
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: felman » 21 sty 2005, 19:52

Czy sądzisz że gdybym miał jakiś kurs pod nosem to jechałbym na drugi koniec Polski? Idiotą nie jestem...

rojek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rojek » 22 sty 2005, 17:07

oczywiste jest to, że Komendant wie o kilku kursach, ale nie wie o wszystkich - i w tym sęk :)

a Szczecin-Pogodno to na Zlocie zdjęcia robił. Ale nie wiem czy Druh :-) <za wtrącenie przepraszam, musiałam>
Wolno szaleć młodzieży, wolno starym zwodzić,
Wolno się na czas żenić, wolno i rozwodzić,
Godzi się kraść ojczyznę, łatwą i powolną;
A mnie sarkać na takie bezprawia nie wolno?

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 22 sty 2005, 17:18

felman napisał:
Czy sądzisz że gdybym miał jakiś kurs pod nosem to jechałbym na drugi koniec Polski? Idiotą nie jestem...
ej stary,, nie przesadzaj, nikt nie twierdzi ze jest jestes idiota, chodzi tylko o to, ze kierujac sie informacjami z forum, latwo nie zauwazyc tych, ktore jest zdobyc o wiele blizej choc moze ciut trudniej (np. hufiec). jesli takich informacji nie ma w Twoim hufcu, postaraj sie, zeby nastepni juz nie musieli ich szukac po necie :))
pozdrawiam serdecznie
zycze szybkiego zdobycia patentu :)
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 22 sty 2005, 22:16

Moze moje sady zostaw mi co? a kiubik chyba doskonale przetlumaczyl Ci to co ja mialam na mysli... chyba ze masz jeszcze jakies watpliwosci...

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 24 sty 2005, 11:13

Smiać mi się z was wszystkich chce...o co wy się kłócicie co?Nie ważne gdzie -ważne,że się ukończy...a jeśli chodzi o kształcenie na początku roku to z tym krucho wszędzie(nasze ZKK samo wysyła chetnych na Głuchołazy-drugi koniec Polski -już od kilku lat)
kyta napisał:
Poza tym moim zdaniem troche bezsensu jest jechac na kurs nad morze skoro sie jest np z Krakowa a Choragiew akurat organizuje takowy kurs. :)
Kytia a uczestniczyłaś kiedyś w takim kursie na drugim końcu Polski,co?Bo ja tak i nie uważam ,że to jest bez sensu nawte ,gdyby w okolicy były podobne.One dają dużo więcej,bo ZHP nie jest jerdnolite w całej PL.Gdy jedziesz w całkiem inne miejsce możesz dużo więcej się nauczyć, czasem będąc wśród innych można sobie uświadomić parę rzeczy ,porównać z tym co masz na co dzień i ocenić (a może warto coś zmienić), poszerzają Ci się horyzonty, wszystko jakoś inaczej przeżywasz i frajda jest DUUUŻO wieksza.Poza tym przeważniue gdy jedzesz dalej jedziesz już na powiedzmy "coś poważniejszego-organizowanego na większą skalę, z większym rozmachem"Inaczej się słuch gdy dany temat wykłada np. drużynowy z dwletnim stażem,a jakiś harcmistrz,który samym instruktorem jest dłużej w ZHP niż ten drużynowy.(różnica poziomów).

Maciek to nie jest idityzm-jak Ci saię uda to jeż koniecznie.Kuba komendant ma takie info i owszem,ale czy satyswakcjonowałoby Cie,gdybyś usłyszał -jest ,ale np. na wiosnę w postaci 3-4 weekendów,albo jest za 2c miesiące-a 2 tygodnie przed rozopczęciem powiedzianoby Ci odwołany
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Kadra i kształcenie”