nieocenione...

Zablokowany
adamek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adamek » 27 mar 2004, 22:12

Witam!
Gdy klikam w "nieocenione" to ciągle wyskakują mi zdjęcia... mojego autorstwa, których nie mogę ocenić :)). Fajnie, nie?

;)
pozdrawiam
pwd. Adam "Adamek" Jastrzębowski ćwik

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 28 mar 2004, 12:21

Ciekawe - bo u mnie nie wyskakują... :D

Pozdrawiam

Piotr
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie - HKW "Dal"
WODNIACY | SZANTOWIĄZAŁKA | WENECJA

miichall

Post autor: miichall » 11 kwie 2004, 09:21

panwac napisał:

(..)

§ 8
Celami Galerii są:
1. Promocja idei harcerskiej i sposobów jej realizacji, propozycji programowych i akcji ZHP.
2. Promocja harcerstwa i jego pozytywnego wizerunku w społeczeństwie jako ruchu ludzi młodych, kreatywnych, wrażliwych na piękno, działających pozytywnie, dysponujących konkretnymi umiejętnościami i profesjonalnym przygotowaniem, rozwijających swe umiejętności.
3. Przyczynienie się do identyfikacji wizualnej ZHP i harcerstwa.
4. Kształtowanie wrażliwości na piękno i estetykę.
5. Promocja hobby i pomoc w odnajdywaniu pasji, wyszukiwanie i wspieranie talentów.
6. Stworzenie forum ułatwiającego rozwój i promocję techniki fotograficznej, dostarczanie nowych narzędzi pracy.
7. Propagowanie poszanowania dla obowiązującego prawa a w szczególności prawa autorskiego.
8. Szerzenie kultury słowa wśród młodych Polaków, szczególnie zaniedbanej w Internecie.
9. Doprowadzenie do powstawania podobnych miejsc w Internecie, prowadzonych na wzór Galerii, w oparciu o bardziej odpowiadające ich twórcom zasady.

Pozdrawiam
Piotr
Może tak po kolei tłumacząc sobie jak na mój prosty rozumek.

Jako, że pojęcia Galeria rozumiem jako medium internetowe operujące obrazem pod postacią zdjęcia jak mniemam, bo jeszcze się nie spotkałem tutaj z filmami video.

Stąd:

Na forach dyskusyjnych to się przejawia tak: mało komentarzy, mało odwiedzających, mała popularność -> śmierć.
Strony internetowe: mała ilość aktualizacji, mało nowości, nuda -> śmierć.
Chyba, według mnie, dokładnie można to samo odnieść do zdjęć.

Żyjemy w świecie gdzie ważny jest symbol i szybka rzeczowa informacja jaką jest m.in. obraz (stąd duża popularność TV).

Jeśli będzie mało zdjęć to chyba zbyt ludzi się nie zachęci do odwiedzania strony tym samym dla mnie byłaby to oznaka, że "Harcerstwo - a tam się nic nie dzieje". To już wtedy pierwsze trzy punkty celów działania idą do piachu. Smutne ale prawdziwe.

Ja to tak rozumiem.

--
Michał Kuźmicki
32 WrDH "Kilimandżaro"
22 WrDW "Wataha" - patrol "Poszedł i przepadł"

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 11 kwie 2004, 10:08

miichall napisał:
Panwac, bo Ty masz nieocenionych dużo zdjęć. I to te się Tobie pokazują. [...]
Miichall, sądząc po statystykach, jestem chyba na drugim miejscu wśród userów galerii, którzy ocenili najwięcej prac (prawie 2000). :)

Piotr
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie - HKW "Dal"
WODNIACY | SZANTOWIĄZAŁKA | WENECJA

miichall

Post autor: miichall » 14 kwie 2004, 02:39

panwac napisał:

(..)

§ 8
Celami Galerii są:
1. Promocja idei harcerskiej i sposobów jej realizacji, propozycji programowych i akcji ZHP.
2. Promocja harcerstwa i jego pozytywnego wizerunku w społeczeństwie jako ruchu ludzi młodych, kreatywnych, wrażliwych na piękno, działających pozytywnie, dysponujących konkretnymi umiejętnościami i profesjonalnym przygotowaniem, rozwijających swe umiejętności.
3. Przyczynienie się do identyfikacji wizualnej ZHP i harcerstwa.
4. Kształtowanie wrażliwości na piękno i estetykę.
5. Promocja hobby i pomoc w odnajdywaniu pasji, wyszukiwanie i wspieranie talentów.
6. Stworzenie forum ułatwiającego rozwój i promocję techniki fotograficznej, dostarczanie nowych narzędzi pracy.
7. Propagowanie poszanowania dla obowiązującego prawa a w szczególności prawa autorskiego.
8. Szerzenie kultury słowa wśród młodych Polaków, szczególnie zaniedbanej w Internecie.
9. Doprowadzenie do powstawania podobnych miejsc w Internecie, prowadzonych na wzór Galerii, w oparciu o bardziej odpowiadające ich twórcom zasady.

Pozdrawiam
Piotr
Może tak po kolei tłumacząc sobie jak na mój prosty rozumek.

Jako, że pojęcia Galeria rozumiem jako medium internetowe operujące obrazem pod postacią zdjęcia jak mniemam, bo jeszcze się nie spotkałem tutaj z filmami video.

Stąd:

Na forach dyskusyjnych to się przejawia tak: mało komentarzy, mało odwiedzających, mała popularność -> śmierć.
Strony internetowe: mała ilość aktualizacji, mało nowości, nuda -> śmierć.
Chyba, według mnie, dokładnie można to samo odnieść do zdjęć.

Żyjemy w świecie gdzie ważny jest symbol i szybka rzeczowa informacja jaką jest m.in. obraz (stąd duża popularność TV).

Jeśli będzie mało zdjęć to chyba zbyt ludzi się nie zachęci do odwiedzania strony tym samym dla mnie byłaby to oznaka, że "Harcerstwo - a tam się nic nie dzieje". To już wtedy pierwsze trzy punkty celów działania idą do piachu. Smutne ale prawdziwe.

Ja to tak rozumiem.

--
Michał Kuźmicki
32 WrDH "Kilimandżaro"
22 WrDW "Wataha" - patrol "Poszedł i przepadł"

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Galeria Foto ZHP on-line”