moje zdjecie nie pokazuje sie...

Zablokowany
Złoty

Post autor: Złoty » 07 lut 2004, 00:52

jako harcerz w zhp pgk, nie domyslalem sie ze w zhp w polsce, harcerze i harcerki tak dlugo moga czekac na odebranie przyzyczenia. moze poprostu ze tutaj sa inne warunki ale, za dlugie proby sa nie zdrowe. po paru miesiacach ochotnikowi sie nudzi czekaniem, praca trudna na stopien ktorego sie nie dostaje. w mojej druzynie i wogole choragwii, proby moga tylko trwac najwyzej 8 miesecy, przewaznie z tego 3 miesiace jest proba do wstepu do druzyny, no to w prawdzie proby tocza sie przez 5 miesiecy. proba na krzyz sie dopiero zaczyna w lutym, jak teraz. zaczynamy przez cwiczenie ich wiedzy, przez gry i biegi. a podczas obozu harcerze jak zasluzyli dostawaja krzyz. nie ma dlugiego czekania.

dlugi okres tutaj zniecheca wiekszosc do wejscia do harcerstwa, co jest problemem bo tutaj jest limit polonii. rozumiem ze nie wszyscy sie nadaja do harcerstwa, i ze to jest elitarna organizacja ale czasami kandydaci nie zawsze sa dobrzi w wszystkich kategoriach i przez dlugie czekanie mysla ze organizacja nie chce ich, nawet jesli oni sa dobrymi ludzmi.

przepraszam ale harcerstwo nie jest dla tylko paru ktorzy sa swojej formie fizycznej. moze dlatego w polsce, polacy takie maja problemy z ta organizacja? wasze motto, jest troche zaklamane; "tradycyjne wartosci, nowoczesny program" bo niestety jesli program by byl nowoczesny to by proby na krzyz nie trwaly tak dlugo.

wogole jak mozna komus udowodnic dlaczego jego proba tak dlugo trwa? nie potrzeba wiecej niz 6 miesiecy zeby poznac czlowieka i znac go na tyle zeby bylo swiadomo ze on jest warty do szeregow harcerskich.

--
Dh Bartek Scheller Harcerz Orli
http://www.geocities.com/wdh_nr2
Druzynowy
2W.D.H - Szczep Wodny "Dunajec"
Hamilton Ontario

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 07 lut 2004, 01:07

Uśmiechnij się, Bartku! (tak, jak ikonka) :)

Dopiero co przeczytałem, że zadziwiam niektórych druhów swoją wiedzą o mechanizmach Galerii FotoZHP. Napisano to po tym, jak próbowałem poszerzyć (i jednocześnie pozbawić błędów logicznych tekst komentarza, wpisywany pod jednym ze zdjęć - niestety, straciłem połączenie i calą korektę mogłem wyrzucić do kosza). Aby nie było nieporozumień - to nie wina Twórców Galerii, że straciłem połączenie - ot, gdzieś powstał defekt w sieci szkieletowej, ale... To wystarczyło, by uwaga pod moim adresem powstała.

Widzisz Bartku, założenia teoretyczne tworzą ludzie, wykonanie informatyczne - też oni... bo i Galeria, i cały harcerski świat w sieci... to fikcja. Jedynie garść zer i jedynek. A ludzie-informatycy są omylni (niekiedy nieumyślnie) - czasem zero myli się z jedynką... i szkoda, by z tak błahego powodu walił się komuś świat.

Pozdrawiam

phm. Piotr Nowacki
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie - HKW "Dal"
WODNIACY | SZANTOWIĄZAŁKA | WENECJA

adrian
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: adrian » 07 lut 2004, 04:26

Bartku, w dniu 04-02-02 o godz. 15:54, w odpowiedzi na Twój mail zgłaszający problem, wysłałem do Ciebie maila o treści:
Sprawdzilem - dodawanie zdjec dziala prawidlowo.

Opisz jakie komunikaty podaje serwis.
Opisz w ktorym miejscu dokladnie wystepuje problem.

Byc moze jest problem w pliku jpg Twojego zdjecia. Przyslij go mi, a
sprawdze, czy to moze o to chodzi.
Niestety, nie odpisałeś na tego maila. Nie mogę sprawdzić w czym problem, bo mam za mało danych, zwłaszcza, że moje zdjęcie serwis przyjmuje.

Przed chwilą zalogowałem się do serwisu jako Ty, i dodałem w Twoim portfolio moje zdjęcie - wszystko działa prawidłowo. Oczywiście ja to nie Ty, więc to zdjęcie szybko usunę, ale sprawdź jeszcze raz czy wszystko robisz prawidłowo i podaj więcej danych, abym mógł zlokalizować przyczynę ewentualnego błędu.
:)

[Edytowany przez adrian dnia 07.02.2004 o 04:28 ]
hm. Adrian Łaskarzewski
Poczta Harcerska Szczecin II
KSI Hufca Szczecin Pogodno

jajco

Post autor: jajco » 09 lut 2004, 09:13

Zapewne przeglądarka pamięta poprzednie zdjęcie. A faktycznie już widnieje inne :)

To dość normalne dla Microsoft IE - działającego na ustawieniach domyślnych.
Jeżeli chcesz później osiwieć to polecam jakąś nakładkę np. MyIE2 lub Netscape.

Pozdrawiam

adrian
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: adrian » 09 lut 2004, 10:47

Jajco ma rację - jest to częsta przyczyna wyświetlania innych obrazów niż się spodziewamy. Bardzo często pomaga w takich sytuacjach usunięcie plików tymczasowych IE.

Ponieważ problem został rozwiązany, zamknę ten wątek za kilka dni.
hm. Adrian Łaskarzewski
Poczta Harcerska Szczecin II
KSI Hufca Szczecin Pogodno

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Galeria Foto ZHP on-line”