Pojawia się i znika? Fatamorgana a może coś nie tak?

KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 19 sty 2004, 11:14

adrian napisał:

2. Wszystkie dotychczas usunięte przez Użytkowników zdjęcia które pozostawały na serwerze zostały już skasowane.
Mam właśnie niemiła możliwość oglądania zdjęć, na serwerze Galerii, które według tego, co zacytowałem już zostały skasowane. Jak to możliwe, przecież tych zdjęć tam nie ma!!! Nie sądzicie, że to jakaś paranoja? Mam zwidy? Widzę coś, czego nie ma!
Czy może ktoś ZNOWU kłamie ??????? !!!!!!!!

Miałem tutaj podać Wam linki, abyście sami przekonali się o poczynaniach Adriana, ale w trakcie poprawiania tego wpisu zostaly zmienienoe ich adresy.

Ciekawe czemu :>
adrian napisał:

Moim niedopatrzeniem, którego skutkiem było zaistnienie obecnej sytuacji, było niesprawdzenie, czy skrypt kasuje poprawnie pliki w nowym koncie. Jak się teraz okazało - nie kasował. Dlatego pozostawały one cały czas na serwerze.
Niedopatrzenie czy kolejne kłamstwo ???
adrian napisał:

4. Całkowitą winę za zaistniałą sytuację ponoszę tylko i wyłącznie ja, jako odpowiedzialny za technicznie poprawne funkcjonowanie Galerii.
I tu się z tobą zgodzę !!!!!!!!!!!!
adrian napisał:

Sugeruję autorom wypowiedzi w tym wątku zweryfikowanie niektórych zbyt daleko idących wniosków, często opierających się na fragmentarycznej znajomości faktów oraz domysłach.
Sugeruję to ja tobie, zastanowienie się nad członkostwem w naszej organizacji. Bo ośmieszasz mnie jako instruktora i wszystkich innych, swoim postępowanie, którego nie mogę zrozumieć. Po prostu nie mogę !!!
adrian napisał:

5. Jeszcze raz przepraszamy wszystkich zainteresowanych za zaistniałą sytuację.
Znowu przeprosiny, z których nic nie wynika!!!!!!

Żałosne !!!!!!!

pwd. Jakub Maracewicz

[Edytowany przez KubaM dnia 19.01.2004 o 11:49 ]
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

adrian
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: adrian » 19 sty 2004, 13:05

Napisałem:
"Wszystkie dotychczas usunięte przez Użytkowników zdjęcia które pozostawały na serwerze zostały już skasowane."
- i jest to prawda.

Jedyne zdjęcia, o których mogą mówić panwac i KubaM, to zdjęcia panwaca ze spotkań Użytkowników. Zwracam jednak uwagę, że nie został udostępniony w Galerii mechanizm usuwania tych zdjęć, dlatego system nie traktował ich jako "usunięte". Dlatego to co zacytowałem powyżej, to prawda. panwac był jedynym Użytkownikiem, który przysłał mailem prośbę o usunięcie również tych jego zdjęć. Zdjęcia skasowałem ręcznie przed chwilą - może właśnie wtedy, kiedy pisał na forum KubaM. Jeśli inni użytkownicy wyrażą wolę usunięcia ich zdjęć ze spotkań - uczynię to.

Zwracam również uwagę na fakt istnienia trzech grup zdjęć:
- zdjęcia usunięte przez Użytkowników - tych nie ma już na serwerze, zgodnie z tym, co napisałem,
- zdjęcia normalnie dostępne w Galerii,
- zdjęcia zablokowane wcześniej z różnych powodów regulaminowych - i te są obecne nadal na serwerze.

Wywód panwaca opiera się na stwierdzeniu, że dokonał testu i widzi zdjęcia. Dopóki nie poda on konkretnych przykładów, jego wypowiedź jest całkowicie bezwartościowa.

KubaM pisze: "Miałem tutaj podać Wam linki, abyście sami przekonali się o poczynaniach Adriana, ale w trakcie poprawiania tego wpisu zostaly zmienienoe ich adresy."

Jeśli miałeś na myśli zdjęcia panwaca o których piszę powyżej - wyjaśniłem to. Skąd wnioskujesz, że zostały zmienione ich adresy? A może po prostu wykasowałem je (tak jak napisałem powyżej)?
Jeśli miałeś na myśli inne zdjęcia, to również dopóki nie podasz konkretnych przykładów, Twoja wypowiedź jest całkowicie bezwartościowa.

Jeszcze raz sugeruję autorom wypowiedzi w tym wątku zweryfikowanie niektórych zbyt daleko idących wniosków, często opierających się na fragmentarycznej znajomości faktów oraz domysłach.
hm. Adrian Łaskarzewski
Poczta Harcerska Szczecin II
KSI Hufca Szczecin Pogodno

adamek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adamek » 19 sty 2004, 14:36

No dobrze. A ja spytam o coś, co sam napisałeś

<quote>- zdjęcia zablokowane wcześniej z różnych powodów regulaminowych - i te są obecne nadal na serwerze.</quote>

DlLaczego te zdjęcia są obecne na serwerze, skoro nie są wyświetlane??
Jaki jest cel ich pobytu na serwerze galerii?
Przecież są zablokowane przez regulamin, niedopuszczone do wyświetlania!
pozdrawiam
pwd. Adam "Adamek" Jastrzębowski ćwik

hanuka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: hanuka » 19 sty 2004, 15:06

panwac napisał:
Ścisły Zarząd (autorzy Galerii) oraz Administratorzy zdjęć posiadają własne panele zarządzania zawartością serwisu, o wiele bogatsze, niż ten błędny... każdy, kto był na Spotkaniach Uzytkowników Galerii miał możliwość zobaczyć, jaka informacja jest dostępna Administratorowi, tak w panelu akceptacji zdjęć i innym, do przeglądania zdjęć ukrytych, jak i w panelu portfolio dowolnego autora, gdzie zdjęcia "ukryte" były widoczne.
Z tej wypowiedzi panwaca wynika, że Adrian, jako Administrotor Galerii, miał przez cały czas dostęp do panelu, w którym zdjęcia, zarówno te usunięte, jak i te niezaakceptowane, były przez cały czas widoczne.

Chciałbym się tylko zapytać czy to prawda, że w takowym panelu, przez cały czas, były widoczne wymienione powyżej fotografie? - pytanie to kieruję do dh. Adriana Łaskarzewskiego.

Dodam również, iż będąc na spotkaniu w Międzyzdrojach, widziałem przez moment panel administratora. Poprosiłem wtedy dh. Michała Boruna, aby wszedł na chwilkę do mojego portfolio. Chciałem zobaczyć jak to wygląda "od kuchni". I pamiętam również, że znajdowały się tam zdjęcia, które zostały niezaakceptowane przez Zarząd. Zdaję sobie sprawę, że wtedy te zdjęcia mogły sie tam znajdować, bo nie było jeszcze przepisu o usuwaniu zdjęć. Ale przecież po wejściu w życie przepisu o usuwaniu zdjęć powinny te zdjęcia zniknąć. A były nadal widoczne w panelu. Coś tu jest nie tak.

[Edytowany przez hanuka dnia 19.01.2004 o 15:09 ]
Wiesiek Romanowski phm.
Instruktor HSR
http://konieckropka.art.pl

hanuka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: hanuka » 19 sty 2004, 21:14

Tym razem teza, która poniekąd będzie konkluzją wypowiedzi dh. Michała Boruna. Stawiam ją po to, aby usystematyzować sobie ogląd na sprawę, gdyż poprzednie pytanie było dość nieprecyzyjne. Jak to bywa w przypadku tez, odpowiedzi są dwie - potwierdzenie lub zaprzeczenie. I tego właśnie oczekuję.

Cytuję jeszcze dh. Michała Boruna w celu sprecyzowania pojęcia "panel":
barnrot napisał:
Jak wygląda "panel administratora"? Nazwy "Panel" używamy na strony z czekającymi na akceptację fotografiami, komentarzami i blogami. Pytanie nie dotyczy więc osobnego panela, a wszelkich dodatkowych informacji jakie widzi administrator na stronach normalnie dostępnych dla Użytkowników.
Przedstawiony wyżej opis "panela" jest zrozumialy - z uwagi na modułową budowę portali, w której szkielet (konkretna strona) jest wypelniany "treścią" w zalezności od uprawnień użytkownika (chyba do tego służą te pliki cookie, które otrzymuję ze strony foto.zhp.pl).

Teza:
Administrator (w domyśle którykolwiek) nie widział w swoim panelu, w jakiejkolwiek postaci, zdjęć usuniętych przez użytkowników.

Oczekuję odpowiedzi - "tak" lub "nie". Myślę, że teza jest dość jasno sprecyzowana i można w ten sposób ją potwierdzić bądź jej zaprzeczyć. Wypowiedź swoją kieruję oczywiście do dh. dh. Adriana Łaskarzewskiego i Michała Boruna.

Podkreślam jeszcze istnienie w tezie frazy "nie widział", żeby ktoś potem zbyt pochopnie nie interpretował odpowiedzi. Również celowo w tezie zostało użyte sformuowanie "zdjęć usuniętych", a nie "zdjęć usuwanych" - aby podkreślić czynność dokonaną.

[Edytowany przez hanuka dnia 19.01.2004 o 21:44 ]
Wiesiek Romanowski phm.
Instruktor HSR

Analog_Br

Post autor: Analog_Br » 19 sty 2004, 23:08

Nie wiem czy w gaszczu informacji zrozumiałem to, co napisaliście. DLatego pytam:

Czy obecnie na serverze znajduą się zdjęcia, lub minaturki zdjęć, które skasowałem, lub nie zostały przez was zaakceptowane?

(Zrozumiałem coś, że są na serverze po to, żebym drugi raz nie dodawał tego samego)

Jeśli są takie zdjęcia, lub też miniaturki, to proszę o ichnatychmiastowe usunięcie, ponieważ skoro nie zostały zaakceptowane, to nie biorą udziału w zabawie GALERIA i jako autor nie zgadzam się na ich użytkowanie, przechoywanie i przetwarzanie.

Ponieważ nie zgadzam się na ich przechowywanie i uzytkowanie, to nie zgadzam się też na ich miniaturyzowanie, czarnobialenie i rożne inne obróbki i konwersje.

Nie zgadzam się także na ich kopiowanie gdziekolwiek nawet wtedy, gdy chodzi o tak zwaną kopię zapasową dysku. To samo dotyczy zdjęć, które opublikowałem w galerii. Niech te, które są w galerii będą dalej, ale w jednym miejscu. Niech pozostałe (skasowane i niezaakceptowane) zostaną ostatecznie usunięte wraz ze wszystkimi miniaturkami.

Nie chcę po prostu żeby były jakieś problemy później z fatamorganą, bo czytam, że jest naprawdę nieciekawie.

adamek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adamek » 20 sty 2004, 14:38

Analog_Br napisał:

Nie zgadzam się także na ich kopiowanie gdziekolwiek nawet wtedy, gdy chodzi o tak zwaną kopię zapasową dysku. To samo dotyczy zdjęć, które opublikowałem w galerii. Niech te, które są w galerii będą dalej, ale w jednym miejscu. Niech pozostałe (skasowane i niezaakceptowane) zostaną ostatecznie usunięte wraz ze wszystkimi miniaturkami.
Wybacz, ale nie zgadzanie się, by Twoje zdjęcia były na kopii zapasowej dysków Galerii jest głupotą nadludzką.
Jeśli jeden dysk padnie, to z tej okazji Twoje zdjęcia się nie pojawią w Galerii, a później znając życie będziesz miał za złe adminom, że nie ma Twoich zdjęć :)).
ROTFL!
pozdrawiam
pwd. Adam "Adamek" Jastrzębowski ćwik

Analog_Br

Post autor: Analog_Br » 20 sty 2004, 23:39

Nie znasz mnie i nie obrażaj mnie swoimi wypowiedziami.

Nie chcę, żeby była jakakolwiek kopia zapasowa z prostego powodu. Zdjęcia usunięte miały być skasowane z servera. Nie chcę, żeby się okazało, że usunięte zostały z servera, a teraz leżą obok servera nagrane na płytę CD - jako tak zwana kopia zapasowa.

Jeśli publikuję zdjęcie to jest ono nagrane tylko raz. Jeśli je usuwam, to zostajae skasowane i nie ma go po prostu.

Lukas
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Lukas » 21 sty 2004, 14:54

"... Jak to jest byc skrybą? Dobrze czy niedobrze..?
- "nie ma tak, że dobrze, albo niedobrze... Gdybym miał powiedzieć , co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi... ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i - co ciekawego - to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie!
Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości uniwersalne bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które, by tak rzec, pomaga się nam rozwijać...
Ja miałem szczęście - by tak rzec - ponieważ je znalazłem!
I dziękuję życiu! Dziękuję mu!
Życie to śpiew! Życie to taniec ! Życie to miłość!
Wielu ludzi pyta mnie o to samo: - Ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość? - a ja im odpowiadam, że to proste! To umiłowanie życia ! To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie? ....dlaczego by nie ? oddam się pracy społecznej i będę... ot, choćby... sadzić marchew... "
Asterix i Obelix - misja Kleopatra.

Michale marnujesz się w tej galerii. Powinieneś zostać posłem w naszym sejmie albo skrybą... znaczy się autorem scenariusza do jakiejś komedii. :)

phm Łukasz Gocek

[Edytowany przez Lukas dnia 21.01.2004 o 14:55 ]
Łukasz Gocek

Analog_Br

Post autor: Analog_Br » 21 sty 2004, 22:30

Hmm... Zamiast krótkich i rzeczowych odpowiedzi mamy długie filozoficzne wywody, które zniechecają do jakiejkolwiek dyskusji. Tylko po co to wszystko? Wystarczyło skasować zdjęcia. Wystarczyło od początku odpowieadać krótko i na temat.

Teraz to już wszystko bez znaczenia. Galeria jest prawie martwa i istnieje sama dla siebie - jakoś nie widzę w druku wielu zdjęć pochodzących z galerii.

Dyskutują wciąż ci sami - jak zawsze jest podział na tych, którzy atakują, a mijają się z prawdą oraz tych, którzy administrują i mają rację oraz znają się na wszystkim lepiej.

Administratorzy trzymają się razem, a użytkownicy dodatkowo gryzą się między sobą.

JEśli GALERIA ma być harcerska i promować harcerstwo, to chyba nie ma tu miejsca dla nikogo z nas.

Chciałbym się wycofać, ale nie mogę. Chcę mieć pewność, że żadne z moich zdjęć tu nie pozostanie, a po ostatnich wydarzeniach nie mogę już nikomu ufać.

Mogę też nie przestrzegać regulaminu, robić zamieszanie i poczekać aż mnie wyrzucą, ale czemu niby mają mnie wyrzucić? PRzecież ci, któży maja stać na straży porządku wybrali się sami i sami nie stosują się do swojego regulaminu. Ciągle coś obiecują, a potem przepraszają, że nie ze wszystkiego się wywiązali.

GAleria z dnia na dzień zmienia swój charakter. JEst to teraz głównie forum dyskusyjne, a właściwie forum do kłócenia się. Dziennie przybywa więcej postów niż zdjęć i użytkowników. Na dodatek galeraia staje się bardziej literacka niz fotograficzna, a to za sprawą talentu administratorów.

W ciągu ostatnich miesięcy naprawdę widać spadek ilościowy dodawanych zdjęć, a w dodatku nie można jednoznacznie stwierdzić jak jest z ich jakością. Trudno to ocenić, bo już prawie nikt nie ocenia.

Interesuje mnie za to czy w ostatnich miesiącach więcej zdjeć przybyło, czy też ubyło. To stwierdzić można, ale czy te dane zostaną opublikowane? Czy mogę wierzyć w te dane, skoro będą pochodzić od administratorów? Chyba nie.

hanuka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: hanuka » 22 sty 2004, 00:21

Wiesz co Analog, to samo co Lukas napisał w swoim ostatnim wątku, równie dobrze mogłoby się odnieść do Ciebie.

Pozdrawiam.
Wiesiek Romanowski phm.
Instruktor HSR

KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 22 sty 2004, 01:15

Tylko widzisz Rabi, mimo że przeważnie się z Analogiem nie zgadzam to teraz muszę przyznać mu rację. Galeria PADA, nie padnie do końca, bo bardzo wiele osób nie ma pojęcia o czy my tutaj "dyskutujemy" - albo nigdy tu nie byli albo mają to gdzieś. A fakty świadczą same za siebie - dodawanych zdjęć jest bardzo mało i nie urażając nikogo, ich poziom do najwyższych lotów niestety nie należy (z wyjątkami &#8211; jak zawsze:)). A przyczyną tego jest wycofanie z galerii "najlepszych" zdjęć i zaprzestanie wstawianie zdjęć przez coraz większą ilość użytkowników. I nie oszukujmy się - zdjęcia wycofują "najlepsi", usuwają je także tacy jak ja, którzy byli tu po prostu po to żeby się pobawić i czegoś nauczyć. A teraz nie ma tu ani zabawy ani nauki. :((

Ja na tym kończę swoją obecność w tym temacie na Forum, bo ta dyskusja do niczego sensownego nie doprowadzi. My mówimy jedno, ktoś inny pisze swoje i nic z tego nie wynika. A poza tym nawet jakbym bardzo chciał i tak już pewnym osobom uwierzyć po prostu nie mogę.

A tak już na koniec krótkie podsumowanie: moim zdaniem upadek galerii nie jest spowodowany bezpośrednio tymi &#8222;głupimi&#8221; dyskusjami na temat prawa autorskich, ale podejściem Zarządu do użytkowników. I mimo mojej dużej wdzięczności Twórcom galerii za jej stworzenie, NIE MOGę im wybaczyć, że zepsuli to wszystko, w imię swoich poglądów czy głoszonych zasad.

Pozdrawiam WSZYSTKICH. :))))
Do zobacznie gdzieś, kiedyś; mam nadzieję; na harcerskim szlaku.

pwd. Jakub Maracewicz
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 22 sty 2004, 03:06

adrian napisał:
(...)Jedyne zdjęcia, o których mogą mówić panwac i KubaM, to zdjęcia panwaca ze spotkań Użytkowników. Zwracam jednak uwagę, że nie został udostępniony w Galerii mechanizm usuwania tych zdjęć, dlatego system nie traktował ich jako "usunięte". Dlatego to co zacytowałem powyżej, to prawda. panwac był jedynym Użytkownikiem, który przysłał mailem prośbę o usunięcie również tych jego zdjęć. Zdjęcia skasowałem ręcznie przed chwilą - może właśnie wtedy, kiedy pisał na forum KubaM.

Wywód panwaca opiera się na stwierdzeniu, że dokonał testu i widzi zdjęcia. Dopóki nie poda on konkretnych przykładów, jego wypowiedź jest całkowicie bezwartościowa.
domysłach.
1. Zdjęcia, które wywołałem rano, to zarówno wspomniane zdjęcia ze spotkań, jak i inne, zgłaszane do różnych kategorii i zaakceptowane lub odrzucone przez Twórców Galerii. W tej chwili adresy tych zdjęć nie są już aktywne.
Późnym popołudniem, po powrocie z pracy, ponownie stwierdziłem, że pozycje te bez problemu dają się wywołać (aby nie mieć wątpliwości, skorzystałem z kilku róznych przeglądarek, w każdej z nich usuwając zawartość bufora). Było to w wiele godzin po zamieszczeniu wypowiedzi przez Kubę. Adresy kolejno przestały być aktywne około godziny 19.00 tego samego dnia.
Przykłady:
zdjęcie id3020 - dawny adres pliku: http://foto.zhp.pl/fotki/00000030/000000302048775.jpg, opis - zdjęcie mojego autorstwa zgłoszone do kategorii Natura i zaakceptowane przez Zarząd w czerwcu 2003, posiadało jeden komentarz pod zdjęciem (autor: wika), najpewniej zablokowane przez Zarząd Galerii (do dziś nie otrzymałem w tej sprawie listu.

zdjęcie id537 - dawny adres pliku:
http://www.foto.zhp.org.pl/fotki/000000 ... 797411.jpg, autor: Juliusz, zawartość: kontrabasista podczas występu.

zdjęcie id2793
http://foto.zhp.pl/fotki/00000027/000000279326355.jpg, autor - filcakowa, temat: dziecko.

2. Pragnę poinformować, że 1.11.2003 roku przesłałem na adres Zarządu Galerii list, w którym stwierdziłem fakt prezentowania moich zdjęć (bez wskazywania ich zakresu tematycznego) w dziale "Zdjęcia ze spotkań" (to ten dział, którego skrypty zostały poddane modernizacji przez P. Łaskarzewskiego w ostatnich dniach). Jednocześnie oświadczyłem, że z uwagi na brak technicznych możliwości administrowania moimi pracami (strona foto_s działu "Zdjęcia ze spotkań" udostępniała wszystkie zdjęcia mojego autorstwa, wstawione wczesniej do Galerii) poinformowałem o braku zgody na prezentowanie moich prac w serwisie FotoZHP (bez ograniczania się do konkretnego zakresu tematycznego).

Treść listu:
"Uprzejmie informuję, że do dnia 31.10.2003 roku Galeria FotoZHP On-Line prezentowała moje zdjęcia, umieszczając je w dziale "Zdjęcia ze Spotkań"

Z uwagi na brak technicznych możliwości, umożliwiających administrowanie tymi pracami informuję, że nie wyrażam zgody na prezentację moich fotografii w obrębie serwisu FotoZHP.

Z poważaniem

Piotr Nowacki"
3. Informuję, że nie otrzymałem odpowiedzi na wskazany wyżej list. Jednocześnie, w końcu listopada i w grudniu otrzymałem ponad 20 automatycznie generowanych listów o treści:
"Twoja wiadomość

Do: ZHP on-line Galeria Foto; ZHP On-line Admin Galerii Foto
Temat: Id 00102
Wysłano: 03-11-01 01:41

została usunięta przed przeczytaniem w dniu 03-12-16 00:07 (data przykładowa)".
4. Informuję, że jedyną znaną mi reakcją na mój list było jedynie zablokowanie wyświetlania ikon moich zdjęć ze spotkań na stronie album_s, przy jednoczesnym pozostawieniu plików zdjęć na serwerze pod wcześniejszymi adresami oraz pozostawieniu możliwości przeglądania prac z wykorzystaniem strony foto_s.

5. Z uwagi na fakt, że nie po raz pierwszy nie otrzymałem odpowiedzi na list wysłany do Zarządu Galerii, a moje zdanie dotyczące problematyki naruszania prawa zasyganlizowałem Twórcom serwisu już w sierpniu 2002 roku, w kolejnych tygodniach nie podejmowałem kolejnej korespondencji z Zarządem.
adrian napisał:
Jeszcze raz sugeruję autorom wypowiedzi w tym wątku zweryfikowanie niektórych zbyt daleko idących wniosków, często opierających się na fragmentarycznej znajomości faktów oraz domysłach.
Bardzo wnikliwie analizuję i weryfikuję swoje obserwacje - ostatnio dosłownie z zegarkiem w ręku.

phm. Piotr Nowacki
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie - HKW "Dal"
WODNIACY | SZANTOWIĄZAŁKA | WENECJA

hanuka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: hanuka » 22 sty 2004, 23:19

Odpowiedź dh. Michała Boruna na postawioną przeze mnie tezę z punktu widzenia czysto erystycznego jest ciekawym doświadczeniem z pewnością. Mógłbym dalej stawiać kolejne tezy, i liczyc na kolejne odpowiedzi ze strony Michała. Takie ćwiczenie prowadzenia dysputy. Czemu nie. Tyle, że to chyba nie ma sensu. Wyłowiłem z odpowiedzi Michała to co mnie interesowało. Również pewne decyzje z mojej strony zostały podjęte. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał uciekać się do zmiany danych osobowych w profilu, by został wykasowany. Wolałbym, aby zniknął po prostu wraz ze zniknięciem moich zdjęć w dniu 26 stycznia 2004.

Pozdrawiam.
Wiesiek Romanowski phm.
Instruktor HSR

barnrot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: barnrot » 23 sty 2004, 10:36

Wieśku,

automatycznie przez wycofanie fotografii Twój profil nie zniknie. Napisane jest to w projekcie Regulaminu 3.0, który już prawie miesiąc jest do wglądu Użytkowników.
Zapraszam: www.forum.zhp.org.pl/viewtopic.php?TopicID=1181

Szczegółowy opis naszej propozycji wycofywania profili pojawi się na tym forum. Dlatego zapisy regulaminowe będą wymagały dookreślenia, do pomocy w czym zachęcam.
Równocześnie z wejściem w życie nowego regulaminu pojawi sie mechanizm usuwania portfolio.
Natomiast zdjęcia Twojego autorstwa ze spotkań, zgodnie z prośbą, wykasujemy z serwera.
M i c h a ł B o r u n http://eksphm.borun.pl http://orwellness.com/zhp

"Aby zdobyć flagę, trzeba myśleć tak jak flaga" - H a r c e r z L a z l o

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Galeria Foto ZHP on-line”