Biedronkowa Trasa nr 9:)

Zablokowany
kowalska
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kowalska » 01 wrz 2006, 15:23

Tak..Już po WW..tak jak się umawialiśmy proszę nasze wspaniałe patrole o kilka słów odnośnie trasy i WW:). Pamiętacie o planach wspólnego poWatrowego spotkania?? Napiszcie kiedy by Wam pasowało i jakie miejsce było by odpowiednie dla nas wszystkich:)
Misiuje Was Wszystkich ()
phm. Gracja Bober HR
Hufiec Łagiewniki, Chorągiew Dolnośląska
Kierowniczka Wydziału Starszoharcerskiego GK
Zapraszamy na kursy http://4zywioly.zhp.net.pl/

miisiuu
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: miisiuu » 20 lis 2006, 15:30

Gruzja ja Cie prosze, przeciez "naszym ukochanym harcerza z Watry" to taki rzeczy lopata trzeba by klasc ;) nie mialas okazji ich na wedrowce poznac (niestety czesci naszych uczestnikow chyba nikt poznac nikt poznac nie zdolal [wtajemniczeni zkminia to rozkmine]) a pomysl spotkania jest kul babeczka* z naszy utochanym dh komendantem trasy opracowalismy juz nawet pewna koncepcje,ale jakos zgrac sie nie mozemy,zeby z ta kwestja dalej ruszyc. A forum to jest dobrym miejscem,zeby zainteresowani wyrazili swe poglady na ten temat.Dla nie wtajemniczonych dodam tylko, ze trasa 9 to ta, z ktorej ludzie pierwsi berka pod scena na koncercie zapoczatkowali:):) i z tego co pamietam stanowili wiekszosc ekipy, ktora wygrala MISia(Miedzytrasowa Impreze Spiewaną)
Pozegnam sie jak na porzadna kadre przystalo

Z harcerskim podrowieniem Czuwaj!
obozny OBWOZNY IX TRASY WW'06 dh Michał Błażków mł
(na razie niestety jeszcze ml ale pracoje nad zmiana:):):))

*tam jest napisane bąbeczka a nie babeczka,zeby nie bylo, bo jak sie Oluś dowie... ;)
Bedziee :D

miisiuu
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: miisiuu » 20 lis 2006, 15:36

a co do MISia moge nie pamietac dobrze,bo akurat wtedy przez naszych przelozonych bylem wtedy z J00zefem wyrozniony warta przy bramie wjazdowej na teren calego zlotu
jeszcze raz powtorze,ze system pracy 8:16, dla ekipy kwatermistrziwskiej,nie jest zly,ale trzeba by nad nim popracowac jeszcze (np na najblizszym zlocie choragwi, ja juz sie na ochotnika zglaszam jezeli nic innego mi w tymczasie nie wypadnie)
i zeby nikt mi nie insynulowal: nie jestem pantoflarzem, to tylko tak wyglada...

miisiuu
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: miisiuu » 20 lis 2006, 15:43

oj przepraszam, ryplo mi sie. MIS to oczywiscie Miedzybiwakowa Impreze Spiewana, a nie Miedzytrasowa IS

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicza Watra 2006”