Jamboree 2007 - serwis internetowy

Zablokowany
rafal bednarczyk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rafal bednarczyk » 04 wrz 2005, 11:46

Witam wszystkich,

jestesmy w stadium wzbogacania serwisu internetowego Polskiego Kontyngentu na Swiatowe Jamboree pod adresem: www.jamboree2007.zhp.pl
Piszcie prosze:
- co sadzicie o serwisie
- czego Wam tam brakuje
- gdzie brakuje informacji i jakich
- gdzie informacja jest niezrozumiala
Wasze uwagi pozwola nam lepiej dopasowac serwis jamborowy.

Przy okazji - poszukujemy grafikow do wspolpracy przy serwisie

pozdrawiam wszystkich
R. Bednarczyk
--------------------------------------------
hm. Rafal Bednarczyk
czlonek GK ZHP, komisarz zagraniczny ZHP

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 03 paź 2005, 18:21

Powinny znaleźć się informacje, jakie podawała Druhna wyżej :) Kto jest kim w kontyngencie polskim? Jakich mamy koordynatorów chorągwianych itd. Ja mam juz mały zamęt w głowie ;) Trzeba to uporządkować :) Na moją pomoc przy tworzeniu serwisu można liczyć (jak zawsze ;) ).
Pozdrawiam,

Rafi
pwd. Rafał Matuszewski HR

predek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: predek » 03 paź 2005, 19:10

Olu - a mogłabyś wrzucić tu wszystkie te pomysły, które zgromadziliśmy na spotkaniu ? Wiem, że było ich sporo i niestety większości nawet nie pamiętam. Z góry dziękuję ;].

Nigdzie nie było to zapisane ale podczas spotkania dyskutowaliśmy też (w małym gronie) na temat jakiejś scoutowej gry on-line, coś jak 'złap gołębia' czy inna prosta zręcznościówka, albo krótka gra z fabułą (coś jak gra Warszawska, z tym, że pytania na temat scoutingu i aby otrzymać następne pytanie - trzeba odpowiedzieć na poprzednie (dobrze lub źle) po pytaniu pojawiałaby się odpowiedź z jakimś zdjęciem, rysunkiem czy czymkolwiek dotyczącym pytania.

Pozdrawiam serdecznie ;]
pwd. Kamil Mirowski HR
drużynowy 137 BDW "Agrikola"
hufiec Białystok
[B11]

rafal bednarczyk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rafal bednarczyk » 16 paź 2006, 13:05

Szukamy grafika do zepolu jamboree
W związku z potrzebą opracowania dużej ilości materiałów graficznych, zmianą wyglądu strony kontyngentu i innymi pracami związanymi z projektowaniem i przetwrzaniem grafiki komenda kontyngentu poszukuje instruktora lub wędrownika, ktory posiada zdolności graficzne i umiejętności pracy z grafiką komputerową.
Zgłoszenia w formie e-maila z opisem programów w jakich jesteś w stanie projektować grafikę, próbkami swoich grafik lub stworzonych stron internetowych proszę przesyłać na adres komendanta kontyngentu:

komendant@jamboree2007.zhp.pl

CZUWAJ!
komenda kontyngentu
--------------------------------------------
hm. Rafal Bednarczyk
czlonek GK ZHP, komisarz zagraniczny ZHP

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Jamboree'2007”