SPRZEDAM KOSZULKI Z NAZWĄ TWOJEJ DRUŻYNY/SZCZEPU lub twojĄ

forum harcerskich drużyn obronnych
ODPOWIEDZ
pitersgs
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pitersgs » 27 maja 2009, 20:53

SPRZEDAM KOSZULKI Z TWOIM NADRUKIEM LUB NAZWĄ TWOJEJ DRUŻYNY

Chcesz zrobić komuś prezent ? Koszulka idealnie się nadaję na prezent na urodziny imieniny czy nawet bez okazji ?
Czy chcesz aby twoja laska nosiła koszulkę z napisem ? Jestem zajęta przez
###### ?
Chcesz aby twoja drużyna miał orginalnę koszulki ? = Nie czekaj PISZ NA PW I zamawiaj.

Sprzedaje koszulki z własnym nadrukiem max ilość nadruków to 4 - na plecach, na klatce piersiowej oraz na 2 ramionach/rękawach.

Koszulki idealnie nadają się na co dzień. Wysyłasz mi wzór np. special forces, ratownik medyczny, Polskie jednostki specjalne, operator, pierdole nie robie czy cokolwiek innego i po 2-7dniach masz koszulkę. Koszulki to odlot do pracy/domu jak i wersje militarne na strzelanki/ pod mundur.

Masz swoją drużynę harcerską ?? Chcesz się wyróżniać ? Zamów koszulki z nazwą twojej drużyny. przykładowo:
Z tyłu na plecach ksywa posiadacza lub nazwa druzyny z przodu nazwa albo logo na rękawach nazwa lub miasto z jakiego grupa pochodzi.
Oczywiscie to tylko moja wersja a to wy ustalacie jak koszulka ma wyglądać !!!!!

Przykład koszulek:
http://lh5.ggpht.com/_A4UGsW3YBmM/Sg7GW ... %20114.jpg
http://lh4.ggpht.com/_A4UGsW3YBmM/Sg7F9 ... %20084.jpg

Cena od 28-38zł zazwyczaj cena się waha koło 30zł.

Koszulki te to nie tani szit lecz dobre koszulki które same z sie bie drogo kosztują lecz nie spierają się nie blakną itp. Są to markowe koszulki o gramaturze 180. !!!!

Nadruk nie spiera się i nie kruszy !!!!!

KONTAKT:
piter-ziomus@wp.pl
gg: 7371138

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem.

UWAGA !!! Z RACJI TEGO ŻE SAM DZIAŁAM W ,,OBRONNYCH'' DLA WSZYSTKICH DRUŻYN/HARCERZY którzy mają coś wspólnego z obronnością 3zł taniej na KAŻDEJ KOSZULCE !!!

Pozdrawiam

Duncan McLain
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Duncan McLain » 29 maja 2009, 15:06

Dobra, a powiedz mi ile wyniesie zrobienie takich koszulek gdy będziemy posiadać własne koszulki? Oczywiście oryginalne bawełniane a nie tani shit :P

Dunn
"...Ale kiedy Ojczyzna do synów swych o pomoc zawoła,to znajdzie ich do walki dobrze przygotowanych"
/Andrzej Małkowski/

pitersgs
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pitersgs » 29 maja 2009, 19:59

Witam.

Taniej nie znajdziesz koszulek w takiej jakości chyba że weźmiesz hurtowo (kontener).
Moje koszulki są dobrych a mogę nawet rzecz że NAJLEPSZYCH firm, 100% bawełna, gramatura 180-190.
Oczywiście da radę nasz klijent nasz Pan. Ale podstawowe pytanie czy jest sens ?
Ostatnio zmieniony 29 maja 2009, 20:00 przez pitersgs, łącznie zmieniany 1 raz.

Duncan McLain
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Duncan McLain » 29 maja 2009, 22:53

Wiesz, ja mam dostęp do wojskowych 100% bawełnianych podkoszulków po 2.5pln/sztuka, A nas interesuje nadruk właśnie na oryginalnych wojskowych, bawełnianych podkoszulkach(mających kontrakt, NSN oraz aprobatę MoD) także jeżeli masz je taniej to spoko.
Natomiast podtrzymuję pytanie na które nie dostałem odpowiedzi - ile kosztuje zrobienie nadruku gdy ma sie własne bawełniane podkoszulki?

Pozdrawiam.
Dunn
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 07:59 przez Duncan McLain, łącznie zmieniany 1 raz.
"...Ale kiedy Ojczyzna do synów swych o pomoc zawoła,to znajdzie ich do walki dobrze przygotowanych"
/Andrzej Małkowski/

pitersgs
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pitersgs » 30 maja 2009, 10:54

Skoro masz taki dostęp sam chętnie kupie ;)
Tak jest taka możliwość myślę że zależy od nadruki 6-20zł.

Duncan McLain
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Duncan McLain » 31 maja 2009, 09:37

Oki, dzięki za odpowiedź. Zobaczymy jak nam się to będzie kalkulowało - bo (w końcu to normalne) sprawdzamy kilka ofert. W razie jak co, odezwę się do ciebie.

Pozdrawiam.
Dunn
/Andrzej Małkowski/

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Obronne”