Harcerska Akcja Letnia 2010

forum specjalności łącznościowej i informatycznej
ODPOWIEDZ
sq5vja
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: sq5vja » 07 lut 2010, 21:13

Harcerski Klub Łączności SP5ZIP rozważa możliwość organizacji Centralnego Obozu Specjalnościowego Łączności w Sierpniu 2010 r. chcemy aby uczestnikami byli członkowie HKŁ-ów i wędrownicy, instruktorzy, którzy w ramach obozu ukończą kurs drużynowych drużyn łączności i poprowadzą pracę specjalnościową w swoich środowiskach
pozdrawiam Czuwaj hm. Jarosław Szymaniak SQ5VJA
Ostatnio zmieniony 07 lut 2010, 21:14 przez sq5vja, łącznie zmieniany 1 raz.

SP2FAV
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: SP2FAV » 14 lut 2010, 22:10

Czuwaj Druhu Jarku!
Dziękuję za podanie adresu tego forum. Propozycja obozu moim zdaniem to krok w dobrym kierunku i może się udać gdy większa liczba klubów o tym się dowie. Tylko jak ich powiadomić? Korzystając z adresów od Ciebie i kilku innych rozesłałem swoją odezwę, na którą otrzymałem około 20% potwierdzeń odbioru i ,,aż" dwie odpowiedzi z pozytywnym nastawieniem do jednoczenia się klubów łączności.
Wracając do tematu obozu centralnego, zapytam czy dałoby siępołączyć kurs drużynowych z krótkofalarskim?
A może połączyć ten obóz z obozem krótkofalarskim PZK?
Pozdrawiam, hm Ryszard Siekierski SP2FAV klub SP2ZFT

sq5vja
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: sq5vja » 15 lut 2010, 10:36

SP2FAV pisze:Wracając do tematu obozu centralnego, zapytam czy dałoby się połączyć kurs drużynowych z krótkofalarskim?
tak jak napisałem
SQ5VJA pisze:chcemy aby uczestnikami byli członkowie HKŁ-ów
i
wędrownicy, instruktorzy, którzy w ramach obozu ukończą kurs drużynowych drużyn łączności i poprowadzą pracę specjalnościową w swoich środowiskach
SP2FAP pisze:A może połączyć ten obóz z obozem krótkofalarskim PZK?
no tak nie bardzo
ZHP z PZK czy PZK z ZHP
zasady finansowania, metodyka, my mundurowi oni nie, harcerstwo na rozkazie stoi, PZK nie więc to by był obóz wspólny ale oddzielny.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Łączność”