nowy wymysł

forum specjalności łącznościowej i informatycznej
ODPOWIEDZ
sq5vja
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: sq5vja » 07 gru 2009, 07:38

KRÓTKOFALOWCU DRŻYJ O SWÓJ SPRZęT
02.12.2009.
http://bip.mi.gov.pl/pl/bip/projekty_ak ... _urz_radio

pod wyżej wymienionym linkiem znajduje się Projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie trybu nieodpłatnego udostępniania radiowych urządzeń nadawczych lub nadawczo-odbiorczych stosowanych w służbach radiokomunikacyjnych przez podmioty niebędące przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi
czyli krótkofalowcy (i nie tylko bo np. też ratownicy zhp użytkujący radiotelefony) drżyjcie o swój sprzęt

sq5vja
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: sq5vja » 07 gru 2009, 07:45

cz szczytne cele tego rozporządzenia nie skończą się następująco:

... jestem biznesmenem rozkręcam interes kupuję pięć karetek pogotowia zatrudniam obsadę i mam NZOZ mam układ zabezpieczam ratownictwo na imprezach ale nie mam już kasy na sprzęt łączności (albo to dla mnie zbędny wydatek) widziałem jak ratownicy ZHP mieli radiotelefony idę do wojewody albo znajomego urzędnika i załatwiam aby na cele ratownictwa mojej firmy zabrano harcerzom sprzęt i przekazano w depozyt mi abym mógł zarabiać...
scenariusz naciągany - może jednak nie w ten sam sposób na śląsku próbowano powołać do wojska co lepsze motocykle na mocy ustawy o obronności kraju. a co wy o tym sądzicie? zapraszam do dyskusji.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Łączność”