Aff

forum harcerskich drużyn lotniczych
ODPOWIEDZ
elercik
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: elercik » 21 kwie 2011, 12:34

Znalazłam na stronie ogłoszenia o harcerskich kursach spadochronowych. Czy którykolwiek z nich będzie AFF czy tylko BASIC? Szukam AFF w okolicach Warszawy. Możecie coś polecić? Pozdrawiam :)

salamandra
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: salamandra » 21 kwie 2011, 14:34

Koszt udziału w kursie AFF dla jednej osoby, to w zależności od wykonywanych postępów około 4 - 5 tysięcy złotych albo nawet więcej, jeśli komuś wybitnie nie idzie. Za każdy skok należy zapłacić osobno a wykonuje się w ramach kursu odpowiednio tyle aby opanować wszystkie ćwiczenia. Znam osoby, którym wystarczyło 7 skoków ale też znam takie, które robiły ich 14. Myślę, że to wszystko tłumaczy a przynajmniej to, że do tej pory nie udało nam się zorganizować takiego kursu.

Ale ... nie mówię, że nie ma rzeczy niemożliwych bo Inspektorat Specjalności Obronnych z Krakowa działa w tym kierunku od roku, zbierają pieniądze, organizują akcje zarobkowe na ten cel. Trzymam za nich kciuki :)

A jeśli chodzi o miejsce gdzie w okolicach Warszawy możesz taki kurs zrobić to na lotnisku w Chrcynnie działa kilka szkół spadochronowych. Nie podaję linków, bo nie chcę reklamować. Jest w czym wybierać :)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2011, 14:40 przez salamandra, łącznie zmieniany 1 raz.
12.21.121

leon01
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: leon01 » 21 kwie 2011, 19:34

10 HDŻ Katowice
Zło dobrem zwyciężaj.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Lotnictwo”