Wypożyczalnia namiotów

forum harcerskich drużyn turystycznych
turystyka.zhp.pl
ODPOWIEDZ
PaintForce.Kuba
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: PaintForce.Kuba » 24 lut 2009, 10:53

Witam,
Przeszukiwałem forum oraz google, jednak nie znalazłem, więc zgłaszam się z pytaniem tutaj... Chciałbym wypożyczyć około 10 namiotów 10cio osobowych. Czy może ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się gdzie na terenie Warmińsko-Mazurskiego można znaleźć taką wypożyczalnię lub może ktoś z was dysponuje taką ilością i jest gotów do współpracy :)
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 11:17 przez PaintForce.Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.

Alek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Alek » 24 lut 2009, 12:30

a może warto popytać w ościennych hufcach, ośrodkach, bazach obozowych...? nie powinien byc to problem
Per Concordia Ad Victoria

atczarny
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: atczarny » 12 lip 2009, 14:23

Alek pisze:a może warto popytać w ościennych hufcach, ośrodkach, bazach obozowych...? nie powinien byc to problem
A mozesz cos wiecej napisac? Ja rowniez jestem zainteresowany. Nie naleze do zadnego hufca, a potrzebuje wypozyczyc na tydzien jeden namiot 10 osobowy (najlepiej Krakow i okolica). Jak szukam informacji na temat osob regionalnie odpowiedzialnych to wcale nie latwo znalezc...

Alek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Alek » 12 lip 2009, 17:08

myślę że wystarczy skontaktować się z najbliższym komendantem jakiegoś hufca - znalezienie w necie namiarów na takowych też nie jest problemem
Per Concordia Ad Victoria

kurok
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kurok » 13 lip 2009, 09:26

Alek pisze:myślę że wystarczy skontaktować się z najbliższym komendantem jakiegoś hufca - znalezienie w necie namiarów na takowych też nie jest problemem
Z komendantem, a najlepiej z kwatermistrzem owego hufca. Znam nie jeden hufiec, który wypożycza namioty, ale niestety odległe od Krakowa :)

atczarny
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: atczarny » 15 lip 2009, 00:05

kurok pisze:
Alek pisze:myślę że wystarczy skontaktować się z najbliższym komendantem jakiegoś hufca - znalezienie w necie namiarów na takowych też nie jest problemem
Z komendantem, a najlepiej z kwatermistrzem owego hufca. Znam nie jeden hufiec, który wypożycza namioty, ale niestety odległe od Krakowa :)
Gdybym nie znalazl w Krakowie, to mozna sie usmiechnac do kolegow z Wielkopolski? Sam odbieram albo kuriera zamowie:)
Pozdrawiam

atczarny
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: atczarny » 22 lip 2009, 06:42

kurok pisze:
Niestety napisalem mail do wszystkich hufcow krakowskich ale 0 odpowiedzi... Czy jest szansa wypozyczyc gdzies indziej taki namiot?
Prosze o pomoc.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Turystyka”